پیکسل واچ یکی از مورد انتظارترین ساعت‌های هوشمند سال ۲۰۲۲ است که گوگل قصد دارد طی روزهای آینده آن را رونمایی و راهی بازار کند و در همین راستا به‌تازگی تصاویر جدیدی از این محصول منتشر شده است.
گوگل در نظر دارد در تاریخ ۶ اکتبر امسال (۴ روز دیگر) از محصولات سخت‌افزاری جدید خود رونمایی کند. از جمله این محصولات می‌توان به پیکسل واچ اشاره کرد که این روزها تبدیل شده به یکی از مورد انتظارترین ساعت‌های هوشمند سال ۲۰۲۲. تاکنون خبرهای زیادی در رابطه با این محصول منتشر شده و تقریبا می‌توانیم بگوییم از تمام مشخصات مهم این ساعت هوشمند اطلاع داریم اما با این حال هنوز هم یک سری جزئیات مانده که بخشی از آن‌ها امروز فاش شده است.
به لطف تصاویر جدیدی که به‌تازگی از پیکسل واچ منتشر شده، نه تنها توانستیم از مشخصات بند آن مطلع شویم، بلکه متوجه شدیم محتویات درون جعبه‌ی آن چیست. علاوه بر این‌ها، یک سری تصاویر دیگر هم از سوی یک شرکت مخابراتی تایوانی منتشر شده که نشان می‌دهد طول عمر باتری پیکسل واچ به ۲۴ ساعت یعنی یک روز کامل می‌رسد.
نخستین بار یک کانال تلگرامی با نام Google News این تصاویر را منتشر کرد اما بعدها در وب‌سایت یک شرکت مخابراتی تایوانی شاهد انتشار آن‌ها بودیم. البته اکنون این تصاویر از وب‌سایت این شرکت پاک شده‌اند اما یکی از کاربران توانست تا قبل از اینکه این اتفاق رخ دهد به تصاویر یادشده دسترسی پیدا کرده و آن را منتشر کند.
پیکسل واچ تصاویر
بسیاری از اطلاعاتی که درون این تصاویر شاهد آن‌ها هستیم، در واقع تأیید خبرهایی هستند که پیش از این در رابطه با این ساعت هوشمند منتشر شده بود. اما یک سری اطلاعات جدید هم وجود دارد که از جمله این موارد می‌توان به محتویات درون جعبه‌ی پیکسل واچ اشاره کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، گوگل می‌خواهد این این ساعت هوشمند را با دو بند راهی بازار کند؛ بند کوچک و بزرگ تا کاربران متناسب با ابعاد دست خود یکی را انتخاب کنند. این برخلاف کاری است که شرکت‌هایی نظیر سامسونگ انجام می‌دهند و ساعت را با یک بند تطبیق‌پذیر راهی بازار می‌کنند. این سیاست گوگل دقیقا مشابه همان کاری است که فیت‌بیت هم انجام می‌دهد.

همچنین تصویری از شارژر مغناطیسی پیکسل واچ هم منتشر شده که نخستین بار، اوایل امسال بود که توانستیم اطلاعاتی از آن به دست بیاوریم. این شارژر که تصویرش اکنون منتشر شده هیچ تفاوتی با همان شارژری که چند ماه قبل دیده بودیم ندارد تا بدین ترتیب مطمئن شویم پیکسل واچ قرار است به همراه آن راهی بازار شود. این شارژر بسیار شبیه به شارژری است که اپل و سامسونگ برای محصولات خود در نظر می‌گیرند و از پورت USB-C هم بهره می‌برد.
پیکسل واچ تصاویر
از جمله اطلاعات دیگری که در تصاویر مربوط به پیکسل واچ دریافتیم، ادغام با فیت‌بیت، اپلیکیشن SOS و از همه مهم‌تر، طول عمر باتری است. اگرچه تا زمانی که یک محصول رسما وارد بازار نشده نمی‌توان در رابطه با طول عمر باتری آن با قاطعیت نظر داد اما گوگل مدعی شده ساعت هوشمند مورد انتظارش می‌تواند ۲۴ ساعت دوام داشته باشد. موضوعی که بارها در خبرهای مختلف به آن اشاره شده است.
پیکسل واچ تصاویر
تصویر دیگر، سرویس‌هایی نظیر تقویم گوگل، جیمیل، گوگل اسیستنت و نقشه را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد که به عبارتی دیگر، می‌توان انتظار داشت گوگل این سرویس‌ها را برای ساعت هوشمند خود در دسترس قرار دهد. البته ناگفته نماند همین حالا هم جز جیمیل و تقویم، سه اپ دیگر برای سیستم‌عامل Wear OS در دسترس قرار دارند و اگر قرار به اضافه شدن قابلیتی باشد، فقط همین دو مورد خواهند بود اما این احتمال هم وجود دارد که منظور از این تصویر، صرفا امکان نمایش اعلانات مربوط به آن‌ها در ساعت باشد. فعلا در این رابطه خیلی مطمئن نیستیم.
پیکسل واچ تصاویر
همانطور که اشاره شده، گوگل می‌خواهد ۴ روز دیگر، در جریان رویداد سخت‌افزاری ماه اکتبر خود از ساعت هوشمند پیکسل واچ رونمایی کند. محصولی که گفته می‌شود ۳۵۰ دلار قیمت خواهد داشت.
منبع: ۹to5Mac


source

توسط admin