حدود ۶ ماه پیش بود که بلیزارد (Blizzard) از بسته الحاقی بزرگ بعدی بازی دنیای وارکرفت (World of Warcraft) رونمایی کرد. حال این شرکت اعلام کرد که این بسته الحاقی اواخر پاییز امسال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.
بسته الحاقی بعدی بازی دنیای وارکرفت درگون فلایت (Dragon Flight) نام دارد. نکته مهم در مورد این بسته الحاقی اضافه شدن یک منطقه جدید به بازی به نام جزایر اژدها (Dragon Isles) است. به همین دلیل شما با یک نقشه جدید، مأموریت و آیتم‌های مختلف جدید روبرو هستید. در این بخش از بازی حتی سیاهچال‌های تازه‌ای هم وجود دارد.
در درگون فلایت یک نژاد جدید هم به بازی اضافه شده است. نام Dracthyr Evokers بوده و یک موجود ترکیبی است. این نژاد می‌تواند به یک اژدها تبدیل شده و بسیار خطرناک‌تر شود. بر اساس حالتی که بازیکنان انتخاب می‌کنند، تمرکز این کرکتر روی خوب کردن هم تیمی‌ها یا مبارزه و آسیب رساندن به دشمن است.
بسته الحاقی دنیای وارکرفت
درگون فلایت یک سیستم توانایی جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. این سیستم توانایی به اژدهای همراه بازیکنان متصل بوده و می‌تواند موارد زیادی را به آن اضافه کند. همینطور اینکه تعدادی از مکانیک‌های بازی را به طور کامل بهتر شده است. رابط کاربری بازی نیز به طور کامل نسبت به قبل بهتر شده است. این رابط کاربری ظاهری کاملاً مدرن به خود گرفته تا سن بازی را نشان ندهد!
بسته الحاقی درگون فلایت در تاریخ ۷ آذر (۲۸ نوامبر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بازی دنیای وارکرفت به شکل اشتراکی بوده و به همین دلیل بازیکنان به این بسته الحاقی دسترسی خواهند داشت. درگون فلایت یکی از به روزرسانی‌های بزرگ برای این بازی بوده و بلیزارد نیز به آن نیاز دارد.
در حال حاضر دنیای وارکرفت یکی از پرطرفدارترین عناوین در سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده (MMORPG) است. این بازی اعتبار خود را پس از مشکلاتی اخیر بلیزارد از دست داد. با این حال همچنان طرفداران مخصوص خود را داشته و بلیزارد نیز به پشتیبانی از آن ادامه خواهد داد.
منبع: Eurogamer.net
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط admin