Jump to navigation
طبق گفته‌های پدر ارلینگ هالند، این ستاره نروژی امکان دارد زود‌تر از آنچه که تصور می‌شود از منچسترسیتی جدا شود
پدر ارلینگ هالند فکر می‌کند که پسرش امکان دارد پس از دو سال و نیم حضور در منچسترسیتی و انگلیس، این باشگاه را به مقصد لیگی دیگر ترک کند.

طرفداری | به تازگی مستندی با نام تصمیم بزرگ (The Big Decision) درباره ارلینگ هالند منتشر شده و حال بخشی از صحبت‌های آلفی هالند در این مستند مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. به نقل از دیلی میل، پدر هالند در بخشی از صحبت‌های خود در این مستند درباره اهداف و خواسته‌های پسرش صحبت کرده است. چیزی که ممکن است، چندان به مذاق سیتیزن‌ها خوش نیاید. آلفی هالند در این‌باره گفت:
فکر می‌کنم که ارلینگ می‌خواهد توانایی‌هایش را در هر لیگی آزمایش کند. او می‌تواند حداکثر سه تا چهار سال در هر لیگ بماند. او می‌تواند دو سال و نیم در آلمان، دو سال و نیم در انگلیس و سپس در اسپانیا، ایتالیا و فرانسه زندگی کند. ما نمی‌دانیم که آیا چنین خواهد شد یا خیر اما فکر می‌کنم که او دوست دارد توانایی‌هایش را در لیگ‌های بزرگ بسنجد.
در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی، باشگاه‌های بزرگ زیادی به جذب ارلینگ هالند از بروسیا دورتموند علاقه داشتند اما گویا اولویت اول آن‌ها، پیوستن به منچسترسیتی بوده است. پدر هالند در مورد باشگاه‌های علاقه‌مند به پسرش در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، گفت: 
در لیستی که داشتیم، منچسترسیتی بهترین تیم بود. بایرن مونیخ شماره دو بود و در لیست ما رئال مادرید شماره و پاری سن ژرمن نیز به ترتیب شماره سه و چهار بودند. ما همچنین جز سیتی تیم‌های انگلیسی دیگری داریم که بسیار خوب هستند. مانند لیورپول و چلسی. همچنین بارسلونا نیز وجود دارد. این‌ها به نوعی در یک ردیف قرار می‌گیرند. 
اخبار داغ 

source

source

توسط admin