یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
فیل اسپنسر به سوال طرفداران پاسخ می‌دهد
صحبت‌های فیل اسپنسر و دیگر مدیران ایکس باکس درباره عرضه بازی‌های ژاپنی بیشتری برای ایکس باکس، ذهن طرفداران را به سمت Scalebound برده است. 
با این وجود فیل اسپنسر اعلام کرد که هیچ چیزی برای گفتن درباره احیای بازی Scalebound توسط پلاتینیوم گیمز ندارد. Scalebound یک بازی انحصاری برای ایکس باکس وان بود که در سال ۲۰۱۴ معرفی ولی پس از چند سال کنسل شد. با وجود اینکه کامیا به احیای این بازی علاقه‌مند است، اما به نظر می‌رسد که مایکروسافت مایل به انجام این کار نیست.
اسپنسر در مصاحبه با Game Watch اعلام کرد که در حال حاضر چیزی برای گفتن در مورد Scalebound وجود ندارد. مدیر ایکس باکس دو سال پیش نیز گفته بود که هیچ برنامه‌ای برای ساخت دوباره این بازی ندارند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت نمی‌خواهد دوباره با این استودیو همکاری کند و تنها به کار با کوجیما رضایت داده‌اند.
ژاپن یکی از بزرگ‌ترین بازارهای صنعت گیم را دارد ولی ایکس باکس نتوانسته موفقیت چندانی در آن داشته باشد. راه نفوذ به این بازار، بازی‌های انحصاری ژاپنی است که در برنامه‌های مایکروسافت جا دارند. معاون اکوسیستم بازی در ایکس باکس نیز چند ساعت پیش اعلام کرد که بازی‌های ژاپنی زیادی برای معرفی به طرفداران در دست ساخت قرار دارند.
مایکروسافت همچنین به خرید استودیوهای بازی‌سازی ادامه خواهد داد و این احتمال نیز وجود دارد که یک توسعه دهنده از این کشور را به خانواده خود اضافه کند. با وجود اینکه خرید اکتیویژن بلیزارد نهایی نشده ولی مایکروسافت همیشه ایده‌های مختلف را بررسی می‌کند.
زامبی‌ها کین و از کجا اومدن
تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس
فاینال فانتزی ۱۴ رو هم قطعا میخواد بیاره
مکافات نوستالژیک
وقتی داستان علمی‌تخیلی با وحشت ترکیب می‌شود
source

ورزشی خبری
علمی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin