Jump to navigation
با برگزاری هفت بازی هفته ششم لیگ برتر و با توجه به نامشخص بودن تکلیف بازی عقب افتاده ملوان و فولاد، به معرفی بازیکنان منتخب هفته می پردازیم
هفت بازی هفته ششم لیگ بیست و دوم برگزار شد و حالا نوبتی هم باشد نوبت انتخاب ترین های هفته است. در این بین بازی تیم های فولاد و ملوان به تعویق افتاد و با توجه به اردوی پیش روی تیم ملی، تیم منتخب هفته ششم را با در نظر گرفتن هفت بازی تعیین می کنیم.
به گزارش طرفداری، در هفته ششم رقابت های لیگ بیست و دوم، تراکتور در تبریز صنعت نفت آبادان را شکست داد، سپاهان و آلومینیوم صفر – صفر مساوی کردند،‌ استقلال با نتیجه 3-1 نساجی را شکست داد، گل گهر 1-0 پیکان را برد، مس کرمان و ذوب آهن 0-0 کردند، پرسپولیس با نتیحه 2-1 نفت مسجدسلیمان را شکست داد و مس رفسنجان هم آلومینیوم را برد. در این بین بازی تیم های ملوان و فولاد نیز به تعویق افتاد.
حالا به معرفی برترین بازیکنان هفته ششم می پردازیم:
سیستم: 2-4-4
بررسی عملکرد بازیکنان هفته:
محسن فروزان (GK) 
​​​​​​محسن فروزان روز بسیار خوبی مقابل پیکان داشت و با تاثیرگذاری بالا باعث بسته نگه داشته شدن دروازه گل گهر شد. دروازه بان گل گهر با چند مهار بسیار خوب از تک گل رضا شکاری به خوبی محافظت کرد.
جعفر سلمانی (LB)
جعفر سلمانی در بازی مقابل نساجی یکی از مهره‌های خوب استقلال بود و این بازیکن نمایش خوبی را در سمت چپ خط دفاعی تیمش داشت.
مهران موسوی (CB) (2)
در روزی که شاگردان مهدی رحمتی مقابل سپاهان کلین شیت کردند، موسوی آمار فوق العاده ای از خود بر جای گذاشت و توانست با ثبت 13 بازپس گیری توپ، 8 دفع توپ و شرکت در 9 نبرد موفق در تیم منتخب هفته قرار بگیرد.
حجت حق وردی (CB)
تیم تراکتور روز گذشته با نتیجه یک بر صفر از سد رقیب خود گذشت. در این بین دروازه‌اش را بسته نگه داشته و حجت حق وردی به عنوان یکی از مدافعان این تیم عملکرد بسیار خوبی در راستای حفظ این کلین شیت داشت.
دانیال اسماعیلی فر (RB)
دانیال اسماعیلی فر در دومین بازی برای پرسپولیس پاس گل داد و پایه‌گذار یکی از گل‌های این تیم بود. علاوه بر این اسماعیلی فر در هفته‌های اخیر به روند رو به رشد خود بازگشته است و اثر گذاری خوبی روی ریتم هجومی تیم دارد.
مهدی حسینی (RM) 
در جریان اولین پیروزی مس در لیگ امسال، حسینی با یک گل و شرکت در هفت نبرد دفاعی موفق تاثیر گذاری بالایی داشت و وارد تیم منتخب هفته شد.
رضا اسدی (CM) 
رضا اسدی روز گذشته یک گل سه امتیازی فوق حساس برای تراکتور به ثمر رساند. در این بین در 11 نبرد موفق هم حضور داشت و این آمار او را وارد تیم منتخب هفته کرد.
آرش رضاوند (CM)
ثبت یک پاس گل و چهار پاس کلیدی عملکرد خوبی بود که آرش رضاوند را وارد تیم منتخب هفته کرد. خط هافبک استقلال با حضور آرش رضاوند در بازی مقابل نساجی از وضعیت بهتری نسبت به بازی‌های گذشته برخوردار بود.
رضا شکاری (LW) (2)
رضا شکاری با یک گل استثنایی گل گهر را به پیروزی رساند تا این تیم پس از پرسپولیس در رتبه دوم قرار داشته باشد. این گل رضا شکاری برای شاگردان امیر قلعه‌نویی یک گل سه امتیازی محسوب شد و از حساسیت بالایی برخوردار بود. البته خدابنده لو و اریک باگناما هم در گل گهر عملکرد خوبی داشتند.
پیمان بابایی (ST)
پیمان بابایی روز گذشته نقش بسیار مهمی در پیروزی استقلال مقابل نساجی داشت و این بازیکن اجازه نداد فشار گل نزدن های هفته های اخیر تیمش در دقایق زیادی استقلال را آزار دهد و در همان ابتدای بازی با یک توپ دزدی تیم خود را پیش انداخت.
یورگن لوکادیا (ST) (2)
دوگل، یک کسپ پنالتی و دو پاس کلیدی عملکردی بود که لوکادیا در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان به ثبت رساند و در یک بازی دیگر نقش اصلی پیروزی پرسپولیس مقابل رقیبش شد. لوکادیا یا همچنین به عنوان بهترین بازیکن هفته نیز انتخاب می شود.
ریکاردو ساپینتو (COACH)
پس از دو هفته ناکامی در گلزنی سرانجام مرد پر جنب و جوش آبی ها توانست مقابل نساجی با تعداد گلهای بالا به پیروزی برسد و نمایش قابل قبول دفاعی را داشته باشد و در همین راستا به عنوان سرمربی هفته انتخاب می شود.
محمد محبی از استقلال، ریکاردو آلوز از تراکتور و پورحمیدی از آلومینیوم اراک هم می توانستند در تیم هفته باشند.
اعداد داخل پرانتز به دفعات حضور بازیکنان در تیم منتخب هفته اشاره دارد.
بیشر بخوانید:
تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته نخست لیگ از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته چهارم لیگ برتر از نگاه طرفداری
تیم منتخب هفته پنجم لیگ برتر از نگاه طرفداری
اخبار داغ 
سرمربی هفته ساپینتو ؟!!! تو آزادی مقابل تیمی که کلا یه دونه برد داشته برنده شده !!
قطعا یحیی با بردن تیم چغر نفت تو خود مسجدسلیمان لایق ترین انتخاب بود .
بین همه این اسامی
قوی بودن مهران موسوی برام عجیبه
همیشه توی فولاد فقط سوتی بود
حتی با نگرفتن دو پنالتی و مردود کردن گل سالم لو کا نتوانستن پرسپولیس متوقف کنن
مهدوی داور بازی لنگ، باید بهترین بازیکن هفته بشه که انقدر خوشگل 3 امتیازو تقدیم لنگ کرد
۷ تا بازی دوازده گل‌ که نصفش منحصرا برای دوتا بازیه…
عجب لیگ فقیری با این همه هزینه بازیکن و مربی
سایت با این همه ادعا و دک پز نمی تونه یه کار گرافیکی برای چینش تیم منتخب هفته بزنه و برای رفع تکلیف فقط متن میده
یا یه کاری رو انجام ندید با اگه انجام میدید درست و حسابی وانجام بدید و به مخاطباتون احترام بزارید
دانیال تیم ملی نیاد دست به کار میشم
عالی بود👏👏👏👏
چقدر خودتونو میزنید ب سس خلی طرف گل سالم پنالتی دقیقه پنج برا ما نگرفت بعد داور داور میکنه چقدر سوزش همین هفته قبل بود ک نفت جرتون داد بسوزززززز سوززززززش
هوادار هفته هم دونده عابی که نود دقیقه تیمش رو تشویق کرد
دانیال ۳ پاس گل داده؟
حردانی و شیری و رامین روی هم یه پاس گل دادن :/ 😅
خیلی حیف شد با این بازی که کردیم ۶.۷ تا باید میزدیم
جونم اریک فروزان و شکاری
بوقچی هفته : سجادی
چجوری تشویق می کرد استقلالو
الان ملاک انتخاب بابایی به عنوان مهاجم برتر زدن یه گل روی لو دادن توپ توسط مدافع حریف بوده؟! اینقد خاک تو سر شده لیگ ما …
واقعا فکر نمیکردم شکاری همچین بازیکنی باشه ، عجب بازی هایی داره انجام میده این فصل
فروزان با این قد کوتاهش خوب تونسته خودش رو به عنوان دروازه بان تو فوتبال ایران جا بندازه
رضا شکاری پدیده این فصله
به نظرم پرسپولیس سال دیکه بین شکاری و خدابنده لو حتما باید یکی رو بگیره
احمد نور هم بمونه همون امارات دیگه نیازی به برگشتش نداریم
ساپینتو 🤟🏿
بهترين بازيكن چه استقلال چه ليگ محمد محبي هست
اصلا كلاس بازيش خيلي بالاتر از ليگ ايران هست

source

source

توسط admin