خبر خوان حرفه ای
امین میرزازاده آخرین نماینده کشورمان در مسابقات جهانی کشتی فرنگی است که امشب روی تشک می‌رود.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، روز آخر مسابقات جهانی کشتی فرنگی در حالی به میزبانی صربستان پیگیری خواهد شد که امین میرزازاده سنگین وزن کشورمان در فینال روی تشک خواهد رفت. وی تنها شانس طلای کشورمان محسوب می‌شود اما مبارزه‌ای سخت با رضا کایالپ دارنده مدال طلای جهان، نقره و برنز المپیک خواهد داشت. 
در وزن 130 کیلوگرم امین میرزازاده در دور نخست با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان کشتی گرفت که با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید.
فرنگی‌کار سنگین وزن کشورمان در دور دوم به مصاف صباح شریعتی کشتی‌گیر ایرانی‌الاصل آذربایجان و دارنده مدال برنز المپیک ریو رفت و با برتری 9 بر صفر راهی یک چهارم شد.

میرزازاده دارنده مدال طلای امیدهای جهان در این مرحله مقابل یاکوبی کاجایا دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از گرجستان را با نتیجه یک – یک شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. میرزازاده در این دیدار به مصاف کانتاس کنیستاتاس از لیتوانی رفت که با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و به فینال راه پیدا کرد. وی امشب (سه‌شنبه) در فینال مقابل کایالپ از ترکیه قرار خواهد گرفت. 
به گزارش خبرنگار فارس، کشتی فرنگی کشورمان در این دوره از مسابقات عملکرد بسیار ضعیفی داشت به طوری که تاکنون یک مدال نقره توسط محمدرضا گرایی و یک برنز توسط محمدهادی ساروی کسب کرده است. باید دید میرزازاده می‌تواند کاروان کشتی را طلایی کند یا خیر؟
انتهای پیام/
source

شینگل
بازار صادراتی ایران
تولید محتوا
خبر خوان حرفه ای

source

source

توسط admin