عجایب اولین لیست کی‌روش|دعوت بازیکن مصدوم و بازگشت نفرات محبوب
در فهرست جدید تیم ملی فوتبال نکات جالب توجهی وجود دارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با نظر کارلوس کی روش 24 بازیکن حاضر در لیگ برتر فوتبال کشورمان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
نفرات دعوت شده باید از روز چهارشنبه در اردو حاضر شده تا کادرفنی جدید تیم ملی، وضعیت آنها را برای حضور در اتریش بررسی کند.
در میان نفرات لیگ برتری که در اردوی قبلی تیم ملی به میزبانی دوحه قطر حضور داشتند، تنها سروش رفیعی و عارف غلامی در فهرست جدید حضور ندارند. غلامی در دوره دراگان اسکوچیچ یکی از پای ثابت‌های اردو بود و حتی در دیدار مقابل کره جنوبی برای تیم ملی به زمین رفت. البته رفیعی چنین وضعیتی نداشت  با وجود دعوت‌های گاه و بی‌گاه، اسکوچیچ در دوران او برای تیم ملی به بازی گرفته نشد.
مهم ترین  نکته اولین فهرست کی‌روش پس از بازگشت به تیم ملی، دعوت از رامین رضاییان است که آخرین حضورش در اردوی‌های ملی به دوران سرمربیگری مارک ویلموتس بازمی‌گردد. مرتضی پورعلی گنجی، دیگر بازیکن محبوب مرد پرتغالی نیز پس از رهایی از مصدومیت و درخشش در بازی‌های اخیر پرسپولیس باز هم در جمع ملی پوشان قرار گرفت.
به جز یاسین سلمانی که در دوره اسکو چند باری به تیم ملی دعوت شد، محمد خدابنده‌لو و سامان فلاح دو بازیکن تیم مهدوی‌کیا هستند که برای اولین بار با نظر کی‌روش در اردوی تیم ملی بزرگسالان شرکت خواهند کرد.
محمد محبی و مهدی قائدی نیز پس از حضور در فوتبال پرتغال و امارات، با بازگشت به ایران و نشان دادن توانایی های خود در ترکیب استقلال، بار دیگر شانس ملی‌پوش شدن را کسب کردند.
رضا اسدی نیز به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن تراکتور در فصل جدید، کادرفنی تیم ملی را مجاب کرد او را نیز در جمع بازیکنان ملی‌پوش محک بزند.
در این میان دعوت محمد کریمی که به دلیل مصدومیت در پنج بازی اخیر سپاهان غایب بوده و شهریار مغانلو که به عنوان مهاجم اصلی تیم اصفهانی در این فصل فقط یک گل به ثمر رسانده، جزء نکات عجیب لیست جدید تیم ملی است.
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

source

توسط admin