یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
فولکس‌واگن نسخهٔ ویژهٔ ۲۰ سالگی گلف R را برای بازار آمریکای شمالی معرفی کرده است. این نسخه در حدود ۱۸۰۰ دستگاه ساخته خواهد شد و از ویژگی‌های ظاهری و تزئینی خاصی بهره می‌برد. بااین‌حال، این خودرو هیچ‌گونه افزایش قدرتی را تجربه نکرده و موتور ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ آن مثل گلف R معمولی ۳۱۵ اسب بخار قدرت تولید می‌کند. این در حالی است که در نسخهٔ ۲۰ سالگی برای بازار اروپا قدرت به ۳۳۳ اسب بخار افزایش یافته است.

انتقال نیروی این موتور هم مثل گلف R معمولی توسط گیربکس‌های هفت سرعتهٔ دوکلاچه یا شش سرعتهٔ دستی صورت می‌گیرد. این نسخهٔ ویژه روی رینگ‌های ۱۹ اینچی مشکی براقی قرار گرفته که با لاستیک‌های پرفورمنس تابستانی پوشیده شده‌اند تا در کنار سامانهٔ چهارچرخ محرک و سیستم کنترل گشتاور بُرداری باعث بهبود پرفورمنس خودرو شوند. نسخهٔ ۲۰ سالگی فقط در سه رنگ مشکی، سفید و البته آبی ارائه می‌شود و در بیرون از ویژگی‌های تزئینی ظریفی بهره می‌برد.

به‌عنوان‌مثال، نمونه‌های مشکی و سفید به قاب آینه‌های آبی مجهز شده‌اند درحالی‌که در نمونه‌های آبی این قاب مشکی‌رنگ خواهد بود. علاوه بر این، نشان R در جلو و عقب به رنگ آبی درآمده و نشان بیستمین سالگرد هم روی ستون‌های B به چشم می‌خورد. در همین حال، هنگام باز کردن درها نور R 20 روی زمین می‌افتد. گلف R نسخهٔ ۲۰ سالگی در داخل اولین فولکس‌واگن تولیدی محسوب می‌شود که با المان‌های فیبر کربنی واقعی در ایالات‌متحده عرضه می‌شود. این تریم را می‌توان روی داشبورد و پانل درها مشاهده کرد. غربیلک فرمان D شکل با نشان آبی‌رنگ R هم یکی دیگر از ویژگی‌های داخلی این نسخهٔ ویژه است.

فولکس‌واگن گلف R نسخهٔ ۲۰ سالگی در پاییز امسال راهی بازار ایالات‌متحده خواهد شد. قیمت این نسخهٔ ویژه برای نسخهٔ دوکلاچه از ۴۵,۷۴۰ و برای نسخهٔ دستی از ۴۴,۹۴۰ دلار آغاز می‌شود.‌
NAVID۰۰۹۸
رنگو بین !!!
Reza Waffen SS
جذاب لعنتی
عارف
دوست داشتنی
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin