ساعاتی قبل شرکت JBL از یک ایرباد به نام Tour Pro 2 و یک هدفون رو گوشی به نام Tour One M2 رونمایی کرد. مهم‌ترین ویژگی ایرباد Tour Pro 2، بهره‌گیری آن از کیس دارای نمایشگر لمسی ۱.۴۵ اینچی است.
با استفاده از این نمایشگر و بدون نیاز به دست زدن به گوشی، می‌توانید پیام‌ها و نوتیفیکشن‌های دریافتی گوشی را مشاهده کنید. همچنین باید به امکان مدیریت پخش موسیقی هم اشاره کنیم. این ایرباد از قابلیت حذف نویز فعال پشتیبانی می‌کند و دارای ۶ میکروفون برای بهبود کیفیت صدا است. از دیگر امکانات آن نباید پشتیبانی از بلوتوث ۵.۳ را از قلم بیندازیم.
ایرباد JBL
با هر بار شارژ کردن، این ایرباد JBL می‌تواند به مدت ۱۰ ساعت موسیقی پخش کند و در صورت استفاده از کیس، عمر باتری آن به ۴۰ ساعت می‌رسد. برای خرید این ایرباد باید ۲۴۹ یورو بپردازید.
در کنار ایرباد موردنظر، JBL از هدفون رو گوشی Tour One M2 هم رونمایی کرده که از درایورهای ۴۰ میلی‌متری و ۴ میکروفون بهره می‌برد و از بلوتوث ۵.۳ پشتیبانی می‌کند. بدون استفاده از قابلیت حذف نویز فعال، این هدفون با هر بار شارژ می‌تواند به مدت ۵۰ ساعت موسیقی پخش کند و در صورت فعال‌سازی سیستم حذف نویز، باید به عمر باتری ۳۰ ساعته بسنده کنید. این هدفون با قیمت ۲۹۹ یورو راهی بازار می‌شود.

منبع: The Verge


source

توسط admin