سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه هدف این تیم در بازی با صنعت نفت کسب سه امتیاز است، گفت: هر تیمی کمتر گل بخورد، قهرمان می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس فردا چهارشنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت آبادان است.
یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از شروع این مسابقه شرایط تیمش را تشریح کرد و در ابتدا گفت: بازی مهمی داریم. با توجه به شرایط جدول لیگ، هدف ما کسب سه امتیاز است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.
وی افزود: تلاشمان ارائه یک بازی خوب است که امیدوارم با پیروزی همراه باشد. با تیم خوبی بازی داریم. با توجه به تغییراتی که در بحث فنی داشتند و آقای پرکاس آمده، نظم خوبی را گرفته‌اند. آن‌ها در سه بازی نخستشان تیم باکیفیت و قابل احترامی هستند. فکر می‌کنم بازی فردا، بازی خوبی از آب دربیاید چرا که آن‌ها دوست دارند فوتبال بازی کنند و فنی هستند و ما هم دوست داریم که نمایش خوبی داشته باشیم.
سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیم صنعت نفت بازیکنان سرعتی خوبی دارد و در انتقال‌ها خطرناک است، تاکید کرد که شاگردانش برای این مسابقه انگیزه بالایی دارند.
گل محمدی با اشاره به برد یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم در هفته سوم لیگ برتر، یادآور شد: انتظار بیشتری از نتیجه گیری داشتم ولی شروع مسابقات است و با سه تیم سخت ذوب آهن، فولاد و آلومینیوم بازی کردیم. از بیشتر دقایق بازی با آلومینیوم رضایت نداشتم ولی پیروزی برایمان مهم بود.
وی همچنین درباره بحث وقت کشی بازیکنان پرسپولیس، تصریح کرد: کسانی که فوتبال مرا می‌شناسند می‌دانند که از بازیکنانم نمی‌خواهم وقت کشی کنند. برای من مسائل فنی در اولویت است تا اینکه امتیاز را به هر قیمتی بگیریم. اینکه می‌گویند ما وقت تلف کردیم برای «شو» و نمایش است.
سرمربی پرسپولیس در واکنش به گل نخوردن تیمش در این فصل، خاطرنشان کرد: نگاه به ۱۰ سال اخیر لیگ ایران نشان می‌دهد تیمی قهرمان شده که کمتر گل خورده است. خوب است که به حریف موقعیت کمی بدهیم. حضور مدافعان و دروازه بان جدید هم تاثیرگذار بوده است و امیدوارم گل نخوردن به عادت تیم ما تبدیل بشود.
از گل محمدی درباره حضور تماشاگران زن در ورزشگاه برای تماشای بازی پرسپولیس سئوال شد. وی با بیان اینکه حضور بانوان در استادیوم حقشان است و نمی‌توان این حق را از آنها گرفت، اظهار کرد: حضور بانوان باعث خوشحالی است. شان آنها بیشتر از اینهاست و ۵۰۰ سهمیه برای زنان کم است. به نظرم اگر بلیت فروشی آزاد می‌شد، تعداد تماشاگران زن از مردان هم بیشتر می‌شد.
یکی از خبرنگاران درباره مذاکره پرسپولیس با کاوه رضایی و انتقال این مهاجم به تراکتور سئوال کرد و همچنین بحث جذب شیخ دیاباته. گل محمدی در واکنش گفت: به صورت کلی مذاکراتی هست تا تیم تقویت بشود اما نتیجه مذاکرات مشخص نیست.
سرمربی پرسپولیس در خصوص سعید صادقی وینگر این تیم تاکید کرد: صادقی یکی از بازیکنان جدید ما است. تغییرات زیادی داشتیم و به نظرم در بازی با آلومینیوم شرایط خیلی خوبی داشت. هم از نظر فنی و هم شخصیتی از صادقی راضی هستم و آینده خوبی برای او می بی نم.
خبرنگار دیگری از سرمربی پرسپولیس درباره میزان آمادگی «یورگن لوکادیا» مهاجم جدید این تیم سئوال کرد که گل محمدی گفت: لوکادیا ناآمده به تمرین پرسپولیس آمد و شرایط بدنی خوبی نداشت ولی در این مدتی که با پرسپولیس بوده، شرایط بهتری پیدا کرده است.
سرمربی پرسپولیس افزود: لوکادیا هنوز جای کار دارد. باشگاه او تغییر کرده و تا حدودی این مسائل طبیعی است اما خودش هم باید تلاش کند تا آماده بشود. تمرینات اختصاصی بیشتری برای او داریم تا زودتر آماده بشود.
به گفته گل محمدی، مرتضی پورعلی گنجی مدافع پرسپولیس هم مشکلی برای همراهی این تیم ندارد و فردا می‌تواند به جای فرشاد فرجیِ مصدوم در ترکیب باشد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط admin