رئیس فدراسیون هندبال می‌گوید با وجود جو سنگینی که علیه تیم ملی نوجوانان ایران در بحرین ایجاد شد ملی‌پوشان ایران با ارائه یک نمایش فوق‌العاده هم سهمیه جهانی گرفتند و هم به نیمه نهایی رسیدند.
به گزارش خبرنگار مهر، نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان پسر آسیا به میزبانی منامه بحرین در جریان است. جمعه شب چهارم شهریورماه هندبالیست‌های ایران با برتری ۳۰ بر ۲۹ برابر تیم میزبان مدافع عنوان قهرمانی ضمن کسب سهمیه رقابت‌های جهانی در این رده سنی پس از ۹ سال، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این دیدارها را کسب کردند.
علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران در مورد پیروزی تیم ملی نوجوانان کشورمان مقابل بحرین و کسب سهمیه مسابقات جهانی و راه‌یابی به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا اظهار کرد: تیم ملی نوجوانان ایران کار بسیار بزرگی در برابر بحرین میزبان این رقابتها انجام دادند و موفق شدند تیم میزبان را در برابر تماشاگرانش شکست دهد.
وی افزود: فراموش نکنیم بحرین قهرمان دو دوره اخیر رقابت‌های قهرمانی آسیا است و ملی‌پوشان ما در یک شرایط نابرابر موفق شدند این تیم را شکست دهند. شرایط بازی واقعاً نابرابر بود و در طول این دیدار شاهد رخ دادن اتفاقاتی بودیم که خارج از روح ورزش بود و قطعاً ما این مسائل را از طریق فدراسیون هندبال ایران پیگیری خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به جو ایجاد شده علیه تیم ملی نوجوانان ایران در دیدار مقابل بحرین تصریح کرد: با همه مسائلی که وجود داشت و جوی که علیه تیم ملی ایران ایجاد شد اما در نهایت توانستیم مقابل بحرین پیروز و راهی نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا شویم.
وی ادامه داد: نگاه ویژه‌ای به تیم ملی هندبال نوجوانان داشتیم و رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیا جز برنامه‌های استراتژیک فدراسیون هندبال بود که خوشبختانه به این هدف رسیدیم. امیدوارم مسیری که در هندبال کشور دنبال می‌شود سبب رخ دادن اتفاقات ارزشمندی در آینده این رشته شود.
پاکدل در پایان افزود: از خانواده بزرگ هندبال ایران برای حمایت‌هایی که همواره دارند تشکر و قدردانی می‌کنم. همچنین از کادر فنی پیشین تیم ملی هندبال نوجوانان نیز قدردانی می‌کنم و امیدوارم شاهد حضور ملی‌پوشان ایران در بازی فینال مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا باشیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

source

توسط admin