استاندارد های سئو (SEO) مدام در حال تغییر کردن هستند. رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و فناوری های نوظهوری همچون هوش مصنوعی (AI) و موتور های جستجو دائماً در تلاش هستند تا نتایج بهتری را به کاربران ارائه دهند. برای این منظور آن ها روی مواردی مانند محلی سازی، اعتبار صفحه، نرخ کلیک و حتی جستجو هایی که از دستیار های صوتی مانند Amazon Alexa و Google Assistant می آیند تمرکز می کنند. یک بازاریاب بهتر است همهٔ این اخبار را دنبال کند. در این مقاله تصمیم گرفته ایم فهرستی از بهترین نمونه های سئو بلاگ را در اختیارتان قرار دهیم که به شما کمک می کنند تا بازاریاب بهتری شوید.
بهترین وبلاگ های آموزش سئو و دنبال کردن اخبار مرتبط با آن شامل موارد زیر می شوند:
Moz استاندارد طلایی راه حل های سئو و مقالات آموزشی است. تیم وبلاگ Moz برای کمک به گسترش دانش افراد در بازاریابی موتور های جستجو هر روز یک مقالهٔ جدید منتشر می کند.
بهترین نمونه های سئو بلاگبهترین نمونه های سئو بلاگ
نیل پاتل و تیمش جمعی از بازاریابان بااستعداد هستند که اخبار بازاریابی و سئو را از طیف های متنوعی منتشر می کنند. ویدئو های نیل پاتل به اندازهٔ پست های وبلاگ آن ها جذاب هستند.
Search Engine Land یکی از بهترین نمونه های سئو بلاگ برای تجزیه و تحلیل عمیق صنعت بازاریابی موتور های جستجو است.
Search Engine Journal از لینک سازی گرفته تا آخرین تغییرات مربوط به الگوریتم های گوگل و تکنیک های مرتبط با صنعت بازاریابی موتور های جستجو را پوشش می دهد.
Search Engine Roundtable وبلاگی است که درمورد جزئیات دقیق بازاریابی موتور های جستجو توضیح می دهد.
وبلاگ SEMrush یکی دیگر از بهترین نمونه های سئو بلاگ است که از طریق رسانه های اجتماعی، جستجوی صوتی و غیره توصیه هایی را درمورد سئو ارائه می دهد.
برای بررسی جدیدترین ابزار های سئو به منظور تجزیه و تحلیل تغییرات موتور های جستجو SEO Book عالی است.
BloggersPassion یک وبلاگ عالی SEO است که مثال های واقعی و مطالعات موردی بسیاری را شامل می شود و می توانید از آن ها مطالب ارزشمندی را یاد بگیرید. حوزهٔ فعالیت BloggersPassion در تولید محتوای مفید ازجمله به اشتراک گذاری نکات و مطالعات موردی درمورد موضوعات SEO مانند لینک سازی، بهینه سازی صفحه، SEO فنی و موارد دیگر است.
Tubular Insights یکی از بهترین منابع برای بازاریابانی است که می خواهند اطلاعات بیشتری را درمورد تأثیر ویدئو های آنلاین بر بازاریابی موتور های جستجو به دست بیاورند.
بهترین نمونه های سئو بلاگبهترین نمونه های سئو بلاگ
Yoast یک وبسایت آموزشی برای افرادی است که می خواهند اطلاعاتی را درمورد نحوهٔ بهینه سازی وبسایتشان بدست بیاورند. وبلاگ یوست تکنیک هایی را برای بهبود سئو و تجربهٔ کاربر ارائه می دهد.
این وبلاگ بسیاری از مسائل مرتبط با سئو سایت را بررسی می کند و اخیراً حوزهٔ فعالیتش را روی بازاریابی محتوا و ارتباط آن با سئو متمرکز کرده است.
آیا از طرفداران سایت هایی هستید که روزانه یک نکته ارائه می دهند؟ این وبلاگ دقیقاً برای شماست و نکات و ترفند هایی را برای کمک به پشتیبانی از طریق استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی شما ارائه می دهد.
تیم Distilled Blog یکی دیگر از بهترین نمونه های سئو بلاگ است که نکاتی را در خصوص بازاریابی دیجیتال و سئو ارائه می کند.
اگر به جستجو های محلی و موبایلی علاقمند هستید، وبلاگ GeoLocalSEO منبعی است که به کمک آن می توانید نکات و ترفند های مرتبط با صنعت جستجوی محلی و موبایلی را یاد بگیرید.
اگر در زمینهٔ بازاریابی موتور های جستجو کار می کنید باید با نحوهٔ کار آن ها آشنایی داشته باشید. Google Webmaster Central Blog درمورد تغییرات و به روز رسانی های گوگل، اطلاعاتی را در اختیار بازاریابان قرار می دهد.
John Battelle بنیانگذار WIRED Magazine و پیشگام بازاریابی موتور جستجو، در وبلاگش درمورد جستجو و موارد بیشتر صحبت می کند.
YoastYoast
بازاریابی محتوا برای موفقیت سئو بسیار مهم است. Content Marketing Institute یکی از بهترین نمونه های سئو بلاگ برای بازاریابان محتوا است تا درمورد سئو، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر مطالب ارزشمندی را یاد بگیرید.
کپی بخش مهمی از موفقیت سئو است. این وبلاگ درمورد بهترین شیوه های کپی رایتینگ SEO صحبت می کند و بیشتر از سایر وبلاگ ها به جزئیات می پردازد.
این وبلاگ چند نویسنده ای، طیف گسترده ای از مسائل بازاریابی جستجو را پوشش می دهد.
این فروشگاه سئو که توسط یک بازاریاب قدیمی به نام بیل اسلاوسکی تأسیس شده است، در سوابق موتور های جستجو دقیق می شود تا برخی از جالب ترین اخبار و تحلیل ها را درمورد آخرین معیار های رتبه بندی ارائه دهد.
 
شما می توانید با یادگیری سئو مهارت های بازاریابی دیجیتال خودتان را بهتر کنید. فقط کافی است از مطالب آموزنده و مفید هر یک از بهترین نمونه های سئو بلاگ که در بالا معرفی شدند استفاده کنید. شما چه وبلاگ های دیگری را می شناسید؟

document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.

source

source

توسط admin