ایده های تبلیغاتی رایگان و ارزان Ezine
Ezines یکی از قدیمی ترین و داغترین و بهترین استراتژی بازاریابی در دنیای اینترنت امروز است. این مجلات الکترونیکی یا ezine مقالات یا خبرنامه های الکترونیکی هستند که به صورت الکترونیکی منتشر می شوند ، این مجلات می توانند از طریق ایمیل به مشترکان تحویل دهند یا در ادامه مطالب وب سایت یا فهرست راهنما بارگذاری شوند. در این مقاله من هدف از بازاریابی با استفاده از مجلات الکترونیکی را توضیح خواهم داد.
بازاریابی Ezine یا Ezine چیست؟
تبلیغات
انواع مختلفی از روش تبلیغات با استفاده از بازاریابی الکترونیکی وجود دارد ، یعنی تبلیغات طبقه بندی شده ، تبلیغات انفرادی و تبلیغات حمایت مالی. برای مبتدیانی که تازه کار خود را شروع می کنند ، پیشنهاد می کنم تبلیغات طبقه بندی شده را امتحان کنید زیرا این ارزان ترین راه است. تبلیغات انفرادی و اسپانسری روش های م wayثر و عالی برای تبلیغات است ، اما هزینه آن بسیار بیشتر خواهد بود (مگر اینکه بودجه خود را در اختیار داشته باشید). سعی کنید طبقه بندی های محلی را مقایسه کنید یا از تبلیغات Craigslist و Free US استفاده کنید تا ببینید کدام تبلیغات بیشتر به شما مناسب است. بودجه را مقایسه و کار کنید و خوب هستید.
پژوهش
شما می توانید با تحقیق در اینترنت بازاریابی الکترونیکی خود را شروع کرده و در مورد بهترین مجلات الکترونیکی برای تجارت خود تصمیم بگیرید. وب سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که شما را در تحقیقات راهنمایی می کنند ، مانند Ezinelocater.com یا Ezinelisting.com. همچنین می توانید با جستجوی گوگل (فهرستهای ezine) لیستی از مجلات الکترونیکی مناسب و مناسب برای تجارت خود پیدا کنید. هنگامی که در مورد یک یا چند مورد تصمیم گرفتید (من پیشنهاد می کنم بیش از یک مورد باشد) ، ثبت نام کنید و برخی از مسائل مربوط به گذشته را بخوانید مطالب مرتبط و با مجلات الکترونیکی آشنا شوید و با تبلیغات خود که به خوبی متناسب با مجلات الکترونیکی باشد ، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. تو انتخاب کردی هزینه همیشه یک ملاحظه اساسی است. هرگز هیچ استراتژی بازاریابی را بدون در نظر گرفتن هزینه و بودجه انجام ندهید. بررسی کنید ، الکترونیکی انتخابی شما چند اشتراک یا مشترک دارد؟ قطعاً بیشترین سود را برای بازدیدکنندگان هدفمند برای پول خود خواهید داشت.
بازدیدکنندگان از طریق وب سایت / بلاگ خود
هدف اصلی ما از انجام بازاریابی الکترونیکی این است که بازدیدکنندگان بیشتری از وب سایت یا وبلاگ خود کسب کنیم. بازدید بیشتر ، فروش بیشتر. فهرست عالی دیگری برای قرار دادن مقالات ezine شما ، EzineArticles.com است و رایگان است. اگر می توانید مقالات خوبی بنویسید ، افراد از طریق پیوندهای شما در جعبه منبع شما در پایین مقاله کلیک می کنند. هرچه مجلات الکترونیکی بیشتری بنویسید ، برای جذب سرنخ های بیشتری مواجه خواهید شد.
امیدوارم که این مقاله اصول بازاریابی الکترونیکی را توضیح داده و برای تجارت شما مفید باشد. حداقل در حال حاضر ، شما می دانید Ezine چیست؟

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *