IgnitionOne از پیشگام بازاریابی دیجیتال به فروش قطعاتی تبدیل شد. در اینجا داستان پشت سر ظهور و سقوط آن وجود دارد.
در سال 2013 ، شرکت فناوری بازاریابی IgnitionOne با هدف ایجاد شرکتی که می تواند بازاریابی دیجیتال را تغییر دهد ، از شرکت برگزاری Dentsu در یک خرید تحت مدیریت مدیریت خارج شد.
این ایده در پاییز امسال ، زمانی که IgnitionOne قادر به تمدید اعتبار اعتباری نبود ، به قطعات مختلف به Zeta Global و Publicis Media فروخته شد. این شرکت همچنین با دعاوی شرکت سرمایه گذاری Progress Partners و شرکت اینجا adtech PubMatic روبرو شده است که ادعا می کند در مجموع نزدیک به 2 میلیون دلار قبض پرداخت نشده پرداخت کرده است.
Business Insider با 12 کارمند سابق و هشت نفر دیگر از جمله سرمایه گذاران و سهامداران در مورد آنچه در IgnitionOne رخ داده صحبت کرد. غذاهای اصلی:

* اسناد و منابع مالی گفتند که IgnitionOne تلاش می کند تا تجارت خود را متنوع کند. این شرکت در سالهای اخیر در فناوری بازاریابی سرمایه گذاری کرده بود اما تجارت مطالب مرتبط تبلیغاتی برنامه ای آن بیشتر درآمد آن را تشکیل می داد.
* به گفته منابع ، مدیریت IgnitionOne نیز به طور قابل توجهی در این شرکت سرمایه گذاری کرده است ، که منجر به سو mis مدیریت ، درگیری بر سر استراتژی و ارتباطات مبهم با کارکنان شده است.
* برخی از افراد گفتند كه این شركت بیش از حد به عنوان مشتری به Publicis Media اعتماد كرده است. مطابق با یک سند مالی به دست آمده از بیزینس اینسایدر ، Publicis Media به بیشتر درآمد برنامه ای سه ماهه دوم IgnitionOne کمک کرده است. در همان زمان ، آژانس ها تعداد شرکت های adtech را که با آنها کار می کنند کاهش می دهند در حالی که تبلیغ کنندگان بعداً قبض های خود را پرداخت می کنند و این مسئله باعث می شود شرکت های adtech مانند IgnitionOne همچنان در صورتحساب های خود در جریان نمانند. ادامه داستان را اینجا بخوانید: داستان احتیاطی IgnitionOne ، یکی از پیشگامان بازاریابی دیجیتال یک بار که در پایان به فروش آتش منجر شد
اطلاعات بیشتر در مورد Business Insider در مورد IgnitionOne را اینجا بخوانید:

* شرکت Adtech IgnitionOne در حالی که با ادعای قبض های پرداخت نشده روبرو است ، کارمندان خود را اخراج می کند
* شرکت Adtech IgnitionOne تعداد سر را بیشتر کاهش می دهد زیرا 2 مشتری دیگر قبض های پرداخت نشده را گزارش می دهند
* IgnitionOne در حال خاموش شدن است. نامه ای را که مدیرعامل آن برای سهامداران درباره آنچه برای یکی از قدیمی ترین شرکت های adtech رخ داده ارسال کرده است ، بخوانید. برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *