Google AdSense ناخواسته سیاستمدار انگلیس را خجالت می کشد
بارول ، عضو پارلمان محافظه کاران حاکم ، ظاهراً با انتشار خبر مطبوعاتی آنلاین از طرف مخالف ، تیم مطبوعاتی حزب کارگر توئیت کرده بود.
به گفته بارول ، در این صفحه یک آگهی تبلیغاتی وجود داشت که روی آن نوشته شده بود “با دختران عرب قرار بگذارید”.
تیم مطبوعاتی کارگر به سرعت پاسخ دادند که بیانیه مطبوعاتی در یک حساب TwitLonger منتشر شد ، و تبلیغاتی که بارول مشاهده می کرد توسط Google AdSense ارائه می شود. به عبارت دیگر ، این نمایش تبلیغاتی برای مواردی بود که وی جستجو کرده بود.
در اینجا نحوه توصیف Google نحوه انتخاب تبلیغات AdSEnse برای نمایش به شما شرح داده شده است:

* کوکی DoubleClick در مرورگر شما
* اگر بخشی از شبکه نمایش باشد ، محتوای وب سایتی که مشاهده می کنید
* اینجا انواع وب سایت هایی که بازدید می کنید ، اگر بخشی از شبکه نمایش باشد
* اینکه آیا قبلاً با هر یک از تبلیغات Google یا ویژگی های نوع تبلیغات تعامل داشته اید
* هر چیزی را که در Google و در سراسر وب 1+ می کنید به عنوان مثال ، وقتی Business Insider روی آن پیوند کلیک کرد ، یک تبلیغ برای Chromebook گوگل و یک تبلیغ برای Virgin Mobile مشاهده کردیم.
البته ، هیچ مدرکی وجود ندارد که این سیاستمدار متاهل خودش در جستجوی “قرار دختران عرب” باشد – مشخص نیست که او از رایانه شخصی خود استفاده می کرده است. گاردین گزارش می دهد که هنگامی که آنها سعی کردند به وب سایت دسترسی پیدا کنند ، حتی در هنگام دسترسی از طریق چندین رایانه ، یک تبلیغ بنر برای یک وب سایت همسریابی در پایین صفحه وجود دارد ، هرچند پیام “دختران عرب تاریخ” قابل تولید نیست.
بارول نه این توییت را حذف کرده و نه به جنجال ها پرداخته است.
در اینجا بیشتر بخوانید برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *