توسطirmusic4

جولای 24, 2021


چگونه می توان Overspray را از Car_ حذف کرد
با پیروی از یکی از این روش ها Overspray را از اتومبیل خارج کنید
حتی در صورت ماندن ، اسپری بسیار دقیق هنوز هم می تواند به مناطقی بازگردد که باید بدون رنگ باقی بمانند. خوشبختانه می توان از برخی روش ها برای از بین بردن لکه هایی که تحت تأثیر اسپری زیاد قرار دارند استفاده کرد. خدمات حذف Overspray گاهی اوقات می تواند هزینه های زیادی برای شما به بیشتر بخوانید همراه داشته باشد ، بنابراین در این پست ، ما قصد داریم چند روش مقرون به صرفه برای حذف اسپری از ماشین ارائه دهیم.
برای از بین بردن اسپری بیش از حد اتومبیل از میله سفالی استفاده کنید
شما باید یک میله سفالی را از یک داروخانه مجاور تهیه کنید. میله های سفالی می تواند برای از بین بردن اسپری زیاد از ماشین مفید باشد. برای انجام حذف باید یک روان کننده به همراه میله سفالی بخرید. برخی از میله های سفالی با اسپری بسته بندی می شوند ، اما اگر موردی که خریداری می کنید با آن اسپری نداشته باشد ، همیشه می توانید از آب یا صابون استفاده کنید. میله سفالی را به صورت عمیق روی سطح لکه بمالید ، که نیاز به برداشتن دارد ، و سریعاً متوجه نتایج خواهید شد.
Overspray را با استفاده از سرکه از ماشین خارج کنید
یک بطری سرکه سفید بخرید و آن را در قابلمه بجوشانید. جوشاندن سرکه خیلی طول نمی کشد و فقط چند دقیقه طول می کشد. یک پارچه برداشته و داخل سرکه بیشتر جوشانده شده فرو کنید. آن را کاملاً روی ناحیه آسیب دیده بمالید.
اسپری زیاد را با صابون پاک کنید
در یک تابه یک فنجان آب گرم کنید. مقداری آب انار صابون را در آب گرم اضافه کنید. می توانید از صابون دستی استفاده کنید ، اما اگر صابون ظرفشویی را انتخاب کنید ، نتایج بهتری برای شما به همراه خواهد داشت. پارچه را به داخل مخلوط آغشته کرده و اسپری بیش از حد را بردارید.
حذف رنگ لاتکس با مالیدن الکل
اگر مقدار کمی الکل مالشی بریزید ، می تواند به طور م .ثر اسپری رنگ لاتکس را از بین ببرد. این رنگ باعث حل شدن رنگ می شود ، اما باید مدتی به اندازه کافی صبور باشید. ممکن است چند دقیقه طول بکشد ، در حالی که گاهی اوقات چند ثانیه می تواند کلاهبرداری را برای شما انجام دهد. پس از اتمام کار ، آخرین کاری که باید انجام دهید تمیز کردن الکل مالش دهنده با یک حوله کاغذی است. اگر برخی لکه ها باقی بماند ، می توانید از آب صابون استفاده کنید ، و با دیدن نتیجه حیرت خواهید کرد.
خلاص شدن از شر اسپری رنگ بیش از حد
اگر می خواهید اسپری بیش از حد را از اتومبیل پاک کنید ، یکی از عالی ترین روش ها استفاده از روغن زیتون است. باید حدود 4 دقیقه صبر کنید تا روغن زیتون به سطح پارچه آغشته شود. مقدار روغن زیتون نباید بیش از یک قاشق کوچک باشد و هنگامی که داخل آن جذب شد ، می توانید بیش از حد اسپری را با چاقو خراش دهید. بعداً شستن پارچه با صابون به شما کمک می کند تا کاملاً از شر آن خلاص شوید.
اسپری بیش از حد را از فشار شستشو خارج کنید
یک روش موثر برای از بین بردن اسپری بیش از حد خودرو استفاده از واشر فشار است. مطمئن باشید آجر و سیمان از مقاومت کافی برای مقاومت در برابر جریان بسیار زیاد برخوردار هستند. واشر فشار می تواند به طور کلی اسپری بیش از حد را برطرف کند و همچنین زمان و تلاش زیادی نخواهد برد.
این روش ها می توانند سودمند باشند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این روش ها برای خودرو شما جواب دهند ، بنابراین توصیه می شود برای انجام صحیح کار ، شرکت حرفه ای حذف Overspray را استخدام کنید.
دقیقاً مانند New Overspray Removal، Inc برای حذف حرفه ای Overspray از اتومبیل استخدام کنید
دقیقاً مانند New Overspray Removal ، شرکت پیشرو در زمینه حذف اضافه کننده اسپری بوده که بیش از 30 سال برای حذف بیش از حد اسپری از اتومبیل وقت دارد. ما تکنسین های بسیار ماهر ، آموزش دیده ، دارای مجوز و حرفه ای داریم که قادر به استفاده از هر نوع اسپری بیش از حد بر روی ماشین شما هستند.
چرا Just Like New Overspray Removal، Inc را انتخاب کنید؟
•قیمت رقابتی
• چرخش سریع
• خدمات عالی 24 ساعته به مشتری
• محصولات و مواد با کیفیت و سازگار با محیط زیست
• تکنسین های متحدالشکل حرفه ای و مجرب و پرسنل تحصیل کرده
• 30 سال + تجربه در انواع خدمات حذف اسپری
کارشناسان حذف ماورای آب در مدت 24 ساعت در سراسر کشور به بیشتر ادعاها پاسخ می دهند. برای اطمینان از اطمینان مدعی ، ما 24 ساعته خدمات مشتری ارائه می دهیم تا به هر س questionsالی پاسخ دهیم. بنابراین اگر می خواهید بیش از حد اسپری را از اتومبیل پاک کنید ، Just Like New Overspray Removal، Inc بهترین انتخاب شما برای مدیریت کیفیت خبره و خدمات بی عیب و نقص است.چگونه می توان Overspray را از Car_ حذف کرد

 

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *