تبلیغات جدید گوگل Turbotax به توییتر بروید… و نه Turbotax.com
در حالی که همه در حال صحبت کردن چگونه گوگل (GOOG) ممکن است در مذاکرات برای به دست آوردن توییتر، گوگل نورد از ویژگی های جدید است که گره زدن برنامه حستبلیغ خود را نزدیک تر به سرویس microblogging.
مشتریان حستبلیغ در حال حاضر این گزینه را به جریان پنج توییت گذشته خود را در سراسر شبکه آگهی گوگل. و اولین مشتری توربوتاکس است که تبلیغاتش مشتریان را به جای صفحه اصلی اش به صفحه توییتر خود می فرستد.
Newsletter Sign up for the 10 Things in Tech newsletter for the latest trends & developments in tech. بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک کردن بر روی ‘ثبت نام’, شما موافقت می کنید برای دریافت ایمیل های بازاریابی از خودی و همچنین شریک دیگر ارائه می دهد و قبول شرایط خدمات ما و سیاست حفظ حریم خصوصی. بخشی از این بدیهی است شیرین کاری روابط عمومی: انجام کاری نوآورانه با توییتر و journos فن آوری خواهد شد در مورد آن وبلاگ و جلب توجه به نام تجاری (و ما در مکیده شده است).
اما ما این سوال را مطرح می کنیم که آیا توربوتاکس در اینجا کار درست را انجام می دهد یا نه. کمپین حستبلیغ آگاهی مردم را بالا می برد که این شرکت در توییتر است و در آنجا با مشتریان صحبت می کند. عالی. اما توییتر وسیله ای است، نه پایان. پایان فروش نرم افزار TurboTax است.
های توربوتاکس می گویند موضوع «فروش سخت» نیست. ما توییتر را هم دوست داریم، اما با تنها 12 روز باقی مانده برای رفتن در فصل مالیات، زمان فروش سخت در حال حاضر است.
مطالب بیشتر بیشتر بخوانید ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *