توسطirmusic4

جولای 22, 2021


کسی در حال گچ کاری تبلیغات ضد گوگل در خارج از دفتر گوگل انتقاد مدیر عامل سوندار پیچای
مجموعه ای از تبلیغات ضد گوگل در فضای باز در لس آنجلس در نزدیکی دفتر گوگل در ونیز ظاهر شده است.
به نظر می رسد تبلیغات مربوط به حماسه جیمز دامور، مهندس گوگل است که اوایل این هفته پس از نوشتن مقاله ای ۳۰ کلمه ای با انتقاد از سیاست های تنوع گوگل که در آن پیشنهاد کرد تفاوت های زیستی در زنان می تواند آن ها را برای کار در گوگل کمتر مناسب کند، اخراج شد.
او اینجا «یادداشت» را به طور گسترده ای در داخل شرکت توزیع کرد.
—Alex Rubalcava (@AlexRubalcava) August 11, 2017One ad reads “Goolag,” a play on words referring to gulags, the Soviet forced-labor camps from the 20th century.
دامور پیراهن «گولاگ» را در هدشات خود که توسط عکاس معروف به عکس برداری از دیگر چهره های محافظه کار حاشیه ای از جمله مایک سرنوویچ و میلو یانوپولوس گرفته شده بود، به تن کرد.
تبلیغات دیگر از سوندار پیچای مدیر عامل گوگل انتقاد می کنند که دامور را در ایمیل شرکتی که در دسترس عموم قرار گرفته بود اخراج کرد. يک ستون نويس نيويورک تايمز خواستار اخراج پيچای در روز جمعه شد.
به نظر می رسد برخی از تبلیغات به این دلالت می کنند که اپل جیمز دامور را اخراج نمی کرد، یا مدیر عامل فقید آن، استیو جابز، با استدلال های دامور دلسوز می شد. اگرچه تبلیغات از لوگوی اپل و شعار معروف آن «متفاوت فکر کنید» استفاده می کنند، اما تبلیغات اپل نیستند و اپل درگیر آن نبود.
دامور از زمان شلیک، شخصیت های آلت راست و دیگر چهره ها را در رسانه های محافظه کار فرینج در آغوش گرفته است که بسیاری از آن ها شیرین کاری های جلب توجه مشابهی انجام داده اند.
ما هنوز نمی دانیم چه کسی پشت این تبلیغات است، چه آنها به دامور متصل هستند، اما ما می دانیم که آنها تبلیغات رسمی قرار داده شده توسط Outfront، که رسیدگی بیشتر بخوانید به تبلیغات مشروع نشان داده شده در آن مکان ها نیست.
یک نماینده Outfront به بیزنت اینسایدر گفت: «این ها جعلی هستند و ما با این وضعیت سر و کار داریم.»
گوگل بلافاصله درخواست های کسب اطلاعات بیشتر را پس نداد.
—adra21 (@adra21) اوت 11, 2017 ثبت نام برای اعلان از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه هاکسی در حال گچ کاری تبلیغات ضد گوگل در خارج از دفتر گوگل انتقاد مدیر عامل سوندار پیچای

 

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *