گردهمایی رویدادهای جدید_ بازاریابی دیجیتال ، اجلاس سرمایه گذاری ، ورود به Walmart و موارد دیگر – 7 نوامبر
به جمع رویدادها ، کنفرانس ها و وبینارهای این هفته شرکت ها و کارآفرینان در حال رشد که هر هفته دیگر توسط Small Business Trends و Smallbiztechnology.com برای شما به ارمغان می آورد ، خوش آمدید.
خبرنامه برای خبرنامه Business Insider ثبت نام کنید – انتخاب روزانه بهترین داستان های ما که دقیقاً برای شما تنظیم شده است. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. خواه به دنبال یک رویداد شبکه محلی باشید ، وبیناری را که می توانید از دفتر کار خود تماشا کنید یا ادامه مطالب یک کنفرانس بزرگ آموزشی ، فرصت های خوبی برای یادگیری ، شبکه سازی و رشد تجارت خود در طی چند ماه آینده وجود دارد.
******

انجمن رسانه های اجتماعی برای ایجاد رسانه های اجتماعی در Digital Atlanta 2011
8 نوامبر 2011 ، آتلانتا
این کنفرانس کسب و کار نوآورانه و نیم روزه در طی دیجیتال آتلانتا 2011 – یک تقویم هفتگی (7 تا 11 نوامبر) که به صحنه دیجیتال و رسانه های اجتماعی در آتلانتا متمرکز خواهد شد ، برگزار می شود. در گردهمایی Makeover Media Social SMB سه پانل از متخصصان رسانه های اجتماعی از مارک ها و آژانس های برجسته برگزار خواهد شد. این کارشناسان به سه کسب و کار کوچک و متوسط ​​که برای ایجاد شبکه های اجتماعی انتخاب می شوند مشاوره ارائه می دهند.

American Express OPEN Teaming USA
8 نوامبر 2011 ، ققنوس ، AZ
Teaming USA اختصاص داده شده است تا به صاحبان مشاغل کوچک کمک کند شرکایی پیدا کنند و از مزایای قدرتمند همکاری با یکدیگر برای به دست آوردن قراردادهای دولتی و شرکتی یاد بگیرند.

تور فناوری کسب و کار کوچک
10 نوامبر – شیکاگو

Smallbiztechnology.com هیجان زده است که دومین تور سالانه Small Biz Tech را برای شما به ارمغان می آورد. این رویداد یک روز کامل از اطلاعات ، بینش ، انرژی و سرگرمی است.
شرکت کنندگان می آموزند:

* چگونه می توان با تجزیه و تحلیل وب سایت فروش را افزایش داد
* شرکت های هوشمند چگونه از فناوری موبایل برای بهره وری بیشتر استفاده می کنند
* چرا بسیاری از مشاغل کوچک با رسانه های اجتماعی نتیجه نمی گیرند و آنچه شما باید انجام دهید
* چگونه فروش را متوقف کنیم و برای فروش بیشتر انتشار محتوا را شروع کنیم
* چرا وب سایت ها و بازاریابی ایمیلی مرده نیستند و چگونه می توان از مزایای خود بیشترین بهره را برد
* چگونه شرکتهای محلی با استفاده از فناوری مشتریان محلی بیشتری می گیرند
* چگونه می توان با تقسیم بندی مشتریان خود فروش را افزایش داد
حقایق و گنجینه های تجاری: شبی با نورم برادسکی
10 نوامبر 2011 ، شهر نیویورک
17 نوامبر 2011 ، واشنگتن دی سی
30 نوامبر 2011 ، آتلانتا ، جی جی
برای گفتگوی صمیمانه با این کارآفرین پیشکسوت یک نوع ، به شرکت و تجارت کوچک ماریت بپیوندید. در طی این تعامل انحصاری ، نورم برادسکی به ما نگاهی درونی از سفر خود خواهد داد ، فلسفه های خود را در مورد تجارت ، رهبری و رشد به اشتراک می گذارد و به ما می گوید که برای انجام واقعی کار چه کاری لازم است. با س questionsالات خود بیایید و آماده یادداشت برداری باشید ، زیرا محدودیتی برای آنچه برادسکی در آن پوشش می دهد در کمک به شما برای ارتقا سطح کسب و کار شما نیست.

دنیای بازاریابی دیجیتال: بازاریابی از طریق ایمیل
11 نوامبر 2011
اگر ایمیل مارکتینگ شما بسیار نزدیک است اما جادوی ممکن را ارائه نمی دهد ، ممکن است زمان تنظیم تاکتیکی فرا رسیده باشد. در ماه نوامبر ، MarketingProfs دنیای بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهد: بازاریابی از طریق ایمیل ، مجموعه ای از سخنرانی ها که برای شارژ برنامه های شما با ایده های جدید و راه های بهبود عملکرد شما طراحی شده است.
* نحوه استفاده از داده های قابل تحویل برای بهبود تلاش های شما
* چگونه به صورت فردی با مخاطبان خود صحبت کنید
* چگونه پیروان غیرفعال را به زندگی برگردانیم

نحوه شروع یک کار مشاوره آموزش یا ارتباطات با زیر 1200 دلار
13-15 نوامبر ، هاوتورن ، نیویورک
آیا شما در حال راه اندازی یا گسترش مشاغل مشاوره ای یا مربیگری خود در زمینه های آموزش کارکنان یا ارتباطات سازمانی / درگیری کارمندان هستید؟ آیا دقیقاً در لحظه مناسب هستید که به جای کار برای شخص دیگری ، به سمت ایجاد مشاغل شخصی خود حرکت کنید؟
در رویداد HumaNext 2011 شرکت کنید و از Smallbiztechnology نام ببرید تا 200 دلار از هزینه ثبت نام دریافت کنید.

SocialCrush
14-15 نوامبر 2011 ، واشنگتن دی سی
SocialCrush یک کنفرانس 2 روزه عملی در رسانه های اجتماعی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است. SocialCrush رهبران صنعت از شرکت های مشهوری مانند گوگل ، بینگ ، فیس بوک ، ادلمن دیجیتال را به ارمغان می آورد ، فقط به نام چند نفر ، که به دانش روزمره دانش ، راهنمایی ، مشاوره و مهارت برای ایجاد موثر تجارت از طریق کانال های اجتماعی ارائه می دهند.

آیا برای والمارت آماده هستید؟
14 نوامبر 2011 ، میامی
ورود کالایی به قفسه های Walmart می تواند بزرگترین اتفاقی باشد که برای کسب و کار شما افتاده است. اما با در نظر گرفتن موارد بسیار مهم ، برای شما مهم است که قبل از سرمایه گذاری وقت و هزینه در این رابطه ، درک کنید که آیا واقعاً آماده هستید.
“آیا شما برای والمارت آماده هستید؟” این کارگاه برای کمک به شرکتها در اندازه گیری آمادگی خود برای انجام تجارت با بزرگترین خرده فروش جهان طراحی شده است ، سپس طرحی را تدوین می کند. علاوه بر آموزش در کلاس از طرف افرادی که تجربه فوق العاده ای در فروش به والمارت دارند ، شرکت کنندگان در طول چندین جلسه پرسش و پاسخ وقت خود را صرف تبادل ایده و اطلاعات می کنند.

NY XPO برای تجارت
16 نوامبر 2011 ، شهر نیویورک
در شانزدهم نوامبر ، رهبران تجارت از سراسر نیویورک در مرکز همایش معروف Jacob K. Javits برای ششمین سالانه NY Xpo برای تجارت گرد هم می آیند. پیش بینی می شود این نمایش بسیار تحسین شده 15000 شرکت کننده و بیش از 300 غرفه دار را به عنوان بزرگترین بازار تجارت بین تجارت در منطقه به نمایش بگذارد. آموزش رایگان در طول روز ارائه می شود و شامل بیش از 30 جلسه اطلاعات با کیفیت شامل فروش ، بازاریابی ، تبلیغات ، رشد تجارت ، بهترین شیوه های تجاری ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر!

آینده نشست آموزش کارآفرینی
17 تا 19 نوامبر 2011 ، واشنگتن دی سی
اجلاس آموزش آینده کارآفرینی بزرگترین رویداد جهان است که فقط دعوت می شود و رهبران ارشد اکوسیستم کارآفرینی (دولت ، بنیادها ، آموزش ، شرکت ها ، رسانه ها ، سازمان های حمایت از کارآفرینان و کارآفرینان) را دعوت می کند.
اجلاس سران امسال در واشنگتن دی سی طی هفته جهانی کارآفرینی در اتاق بازرگانی ایالات متحده برگزار می شود.

اجلاس “دسترسی به موفقیت” تجارت کوچک
17 نوامبر 2011 ، استونیبروک ، نیویورک
اجلاس مشاغل کوچک از طریق شورای مشورتی کسب و کارهای کوچک و با همکاری مرکز توسعه تجارت کوچک دانشگاه استونی بروک در حال برگزاری است. حضور در این رویداد رایگان است ، اگرچه ثبت نام الزامی است. اطلاعات در مورد موضوعات مختلف از جمله دسترسی به دولت ، عملیات واردات و صادرات ، منابع مدیریت مالی و بازرگانی و برنامه جواز یکنواخت جدید برای کسب و کارهای کوچک در دسترس خواهد بود.

Inc. اجلاس زنان
1 دسامبر 2011 ، شهر نیویورک
به رهبران زن و صاحبان مشاغل باهوش و کارشناسان فصلی با پیشینه های مختلف ، احساسات و پیگیری های مختلف برای گفتگوی صریح ، داستان های پرتحرک ، تفکر تحریک آمیز و راه حل های مفید بپیوندید. نکات ، ابزارها ، ترفندها و تله های مربوط به داشتن یک زن صاحب مشاغل یا کارآفرین را بیاموزید و همچنین استراتژی هایی را برای انتقال مشاغل خود به سطح بعدی شناسایی کنید این گردهمایی توسط زنان الهام گرفته و آگاه خواهد شد. آنجا باش

ارائه راهی به رشد
1 دسامبر 2011 ، 6:00 بعد از ظهر تا 9:00 بعد از ظهر – Atlanta، GA
6 دسامبر 6:00 بعد از ظهر – 9:00 بعد از ظهر – هوستون ، تگزاس
13 دسامبر 6:00 بعد از مطالب مرتبط ظهر – 9:00 بعد از ظهر – سان دیگو ، کالیفرنیا
برای جلسه ای که به شما آموزش می دهد چه تاکتیک هایی را برای استخدام و تداوم رشد در کسب و کار خود نیاز دارید ، به Inc ، UPS و پانلی از مدیران Inc.5000 بپیوندید.

اجلاس سرمایه گذاری نیوانگلند 2011
14 دسامبر 2011 ، ددهام ، MA
ششمین اجلاس سالانه مشاغل New England Ventures ، ارائه شده توسط YoungStartup Ventures ، اولین صنعت جمع آوری سرمایه گذاران خطرپذیر ، شرکت های سرمایه گذاری بزرگ ، سرمایه گذاران فرشته ، متخصصان انتقال فناوری ، مدیران ارشد شرکت های اولیه و رشد اقتصادی ، محققان دانشگاه ، دستگاه های جوجه کشی و ارائه دهندگان خدمات برتر است. .
Infusioncon 2012
2-4 آوریل ، ققنوس ، AZ
آماده یادگیری ، شبکه سازی و ایجاد ایده های جدید شوید! در InfusionCon 2012 ، کنفرانس سالانه کاربران Infusionsoft ، به صدها مشاغل کوچک از سراسر جهان بپیوندید و از 2 تا 4 آوریل سه روز اشتراک ایده و الهام را در Phoenix زیبا ، آریزونا تجربه کنید.

اجلاس کوچک تجارت آمریکا 2012
21-23 مه 2012 ، واشنگتن دی سی
رویداد سالانه اتاق بازرگانی ایالات متحده – اجلاس مشاغل كوچك آمریكا – صاحبان مشاغل كوچك ، مدیران و كارآفرینان را از سراسر كشور متحد می كند تا نگرانی های مشترك قانونگذاری و مدیریت را بیاموزند ، شبكه بندی و بحث كنند. سخنرانان گذشته شامل رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش ، ژنرال سابق استنلی مک کریستال ، سردبیر تجارت کوچک WSJ Colleen DeBaise و بسیاری دیگر هستند. شرکت کنندگان با حمایت از سیاست های حامی تجارت از طریق بخش برنامه رالی بر روی تپه به برنامه اقتصادی و سیاسی ملت ما کمک می کنند. این رویداد در هتل Omni Shoreham در واشنگتن دی سی در تاریخ 21 تا 23 مه 2012 برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و تاریخ های مهم ، به وب سایت Summit مراجعه کنید ،.

برای یافتن بیشتر رویدادهای کسب و کار کوچک ، مسابقات و جوایز ، از تقویم رویدادهای کسب و کار کوچک بازدید کنید.
اگر در حال شرکت در یک مسابقه ، جایزه یا مسابقه کسب و کار کوچک هستید و می خواهید این کلمه را به گوش جامعه برسانید ، لطفاً آن را از طریق فرم ارسال رویدادها و مسابقات ارسال کنید. (برای درج در این لیست هزینه ای دریافت نمی کنیم – ذکر رویداد شما کاملاً رایگان است.) فقط رویدادهای مورد علاقه افراد مشاغل کوچک ، فریلنسرها و کارآفرینان در نظر گرفته می شوند.

پست های بیشتر در مورد Ramon Ray & the Smallbiztechnology.com را بخوانید »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *