با تدبر در ابر – یک راه حل مناسب برای همه
شرکت های رایانش ابری نوآوری پررونق هستند. مشاغل بزرگ و کوچک در حال یافتن راه هایی برای استفاده از این خدمات برای صرفه جویی در هزینه و ساده سازی تجربه مشتری هستند. با تعدادی از شرکتهای رایانش ابری که خدمات زیادی را ارائه می دهند ، چیزی برای همه وجود دارد.
رایانش ابری چیست؟
رایانش ابری (یا فضای ذخیره سازی ابری) فرآیند ذخیره سازی داده ها به صورت آنلاین است و به دلایل مختلفی از محبوبیت بیشتری برخوردار می شود. این یک روش ایمن برای ذخیره اطلاعات است ، داده ها با رمز عبور محافظت می شوند ، می توانند به راحتی با دیگران به اشتراک گذاشته شوند ، نمی توانند از بین بروند ، آسیب ببینند یا به سرقت بروند و فضای فیزیکی رایانه شما را اشغال نمی کند.
تاکنون داده ها به صورت فیزیکی بر روی دیسک ها ، درایوهای سخت یا درایوهای فلش ذخیره می شدند. نکته منفی در این مورد این است که برای ذخیره اطلاعات فضای زیادی را اشغال می کند ، همیشه خطر از بین رفتن ، آسیب دیدن یا دزدیدن مواد وجود دارد و اگر می خواهید آن را به اشتراک بگذارید باید کپی کنید و به نوعی با اطمینان آن را به شخص دیگری برسانید. مکان متفاوت
مزایای بسیاری وجود دارد که شرکت های رایانش ابری ارائه می دهند ، از جمله:
• فضای ذخیره سازی ابری فضای مورد نیاز یا کمتری را در اختیار شما قرار می دهد – و شما فقط هزینه استفاده از میزبان را پرداخت می کنید. این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و برای مشاغلی که ممکن است به فضای بیشتری ادامه مطالب مثلاً در اوقات شلوغ سال و فضای کمتری در اوقات خارج از فصل نیاز داشته باشند بسیار مناسب است.
• هرگونه نگهداری مورد نیاز توسط میزبان انجام می شود ، بنابراین شما به بخش بزرگ فناوری اطلاعات نیازی ندارید.
• از هر دستگاهی به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید
• ممکن است به اسناد ، برنامه ها ، الگوها و سایر برنامه های ارائه شده توسط شرکت میزبان دسترسی پیدا کنید. مزیت اصلی این امر این است که شما مجبور نیستید چیزی را در رایانه خود بارگیری کنید … همه اینها در سایت میزبان است. با این کار در کامپیوتر رایانه شما صرفه جویی می شود در حالی که هر آنچه که نیاز دارید فقط با یک کلیک فاصله دارد.
• از پرونده ها و پوشه های خاص با رمز عبور محافظت کنید تا آنها را خصوصی نگه دارید و آنها را فقط با کسانی که انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید.
چگونه شروع کنم؟
برای استفاده از رایانش ابری ، ابتدا باید در مورد میزبان تصمیم بگیرید. این شرکت رایانش ابری است که “ابری” را که اطلاعات شما در آن ذخیره می شود ، ایجاد ، حفظ و محافظت می کند. شرکت های رایانش ابری خدمات گسترده ای را ارائه می دهند و قیمت آنها می تواند بسیار زیاد باشد. برخی از آنها رایگان هستند ، برخی از آنها ماهانه 1 دلار و برخی دیگر می توانند بیش از 50 دلار در سال هزینه کنند. مهم است که میزبانی را انتخاب کنید که برای تجارت شما مناسب باشد.
در اینجا 5 شرکت محبوب رایانش ابری آورده شده است:
سرویس Google Drive-Google برای 15 گیگابایت فضا رایگان است. همچنین ، این نه تنها داده های شما را ذخیره می کند ، بلکه گزینه ایجاد ، ویرایش ، ذخیره و اشتراک تصاویر ، موسیقی ، پرونده ها و فرم ها را نیز به شما ارائه می دهد. می تواند با استفاده از الگوهای Google Docs با کاربرد آسان برای ایجاد بهترین اسناد به شما کمک کند.
DropBox – آنها یک نسخه رایگان و پولی دارند. Dropbox از امنیت بالایی برخوردار است و شما می توانید برای محافظت از رمز عبور به پوشه های خاصی دسترسی داشته باشید تا افراد را انتخاب کنید تا آنها فقط آنچه را که باید ببینند ببینند و نه چیز دیگری. گفتگوی زنده و پشتیبانی تلفنی حدس می زند که سایت شما راه اندازی شود.
JustCloud – ارائه حساب های رایگان و پولی – ماهیانه کمتر از 3.95 دلار – این شرکت سفارشی سازی آسان کشیدن و رها کردن ، رمزگذاری در سطح مطالب مرتبط بانکی و امکان همگام سازی چندین کامپیوتر را ارائه می دهد تا بتوانید به طور مداوم به پرونده های خود 100٪ دسترسی داشته باشید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *