5 روش برتر که خدمات مشاوره ای در زمینه چرخه درآمد می توانند خط پایین شما را تقویت کنند
سازمانهای پیشرو بهداشت و درمان امروز برای موفقیت موفق به خدمات مشاوره ای چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی اعتماد می کنند.
چگونه خدمات مشاوره ای مانند HMI Corp می تواند خط اصلی سازمان شما را تقویت کند؟ امروز ، ما برخی از روشهایی را که خدمات مشاوره بهداشت و درمان می توانند درآمد سازمان شما را افزایش دهند ، برجسته کرده ایم.
حسابرسی امنیتی هوشمند
امنیت یک سازمان بهداشتی و درمانی از اهمیت بالاتری برخوردار است. ممیزی های امنیتی می توانند نقاط ضعف را در تمام جنبه های عملکرد سازمان شناسایی کنند.
یک مطالب بیشتر ممیزی امنیتی می تواند مشکلات مربوط به امنیت محل را شناسایی کند ، به عنوان مثال ، و راه هایی که افراد مخرب می توانند برای دسترسی به امکانات تلاش کنند.
یا ، حسابرسی می تواند موارد امنیتی دیجیتال را شناسایی کند ، از جمله چگونگی واکنش کارمندان به تلاش های فیشینگ.
بدون ممیزی منظم امنیتی ، یک سازمان مراقبت های بهداشتی می تواند خود را فریب دهد که فکر می کند ایمن است. وقتی سرویس مشاوره چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی یک ممیزی امنیتی را انجام می دهد ، می تواند نشان دهد که برای به حداکثر رساندن درآمد ، چه عواملی مفید است – و چه مواردی باید بهبود یابد.
ارزیابی ریسک و انطباق برای شناسایی مشکلات احتمالی قبل از گران شدن آنها
سازمان های بهداشتی و درمانی هوشمند پیش از آنكه سازمان را تحت تأثیر قرار دهند ، خطرات را پیش بینی می كنند. در گزارشی که اخیراً از شرکت مشاوره کرو (Crowe) منتشر شده است ، محققان مراقبت های بهداشتی این خطر را تعریف کردند: “هر چیزی که ممکن است مانع توانایی سازمان در دستیابی به اهداف خود در زمینه های مهم مانند مراقبت از بیمار ، رعایت مقررات ، عملیات ، رشد استراتژیک و عملکرد مالی شود.”
یکی از مزایای مهم استخدام سرویس مشاوره چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی این است که می توانید خطرات را شناسایی کرده و زود اقدام کنید.
یک سرویس مشاوره ممکن است موارد انطباق را شناسایی کند ، به عنوان مثال ، که می تواند خطر ممیزی و چالش های شرکت های بیمه را افزایش دهد. از طرف دیگر ، مسائل مسئول شارژ می تواند خطر ایجاد اختلال در روند مراقبت و صورتحساب را افزایش دهد.
تجزیه و تحلیل جامع امنیت سایبری برای محافظت پیشرفته
سازمان های بهداشتی که امنیت سایبری را نادیده می گیرند خود را در معرض خطر قابل توجهی قرار می دهند. صنعت مراقبت های بهداشتی به طور فزاینده ای مورد حمله انواع بازیگران بد قرار گرفته است. هکرها ممکن است سعی کنند به سوابق پزشکی بیماران دسترسی پیدا کنند ، برای مثال با ایجاد یک کابوس مطابقت برای یک سازمان.
تجزیه و تحلیل امنیت سایبری می تواند نقاط قوت و ضعف سازمان شما را شناسایی کند. این می تواند حفره های امنیتی را قبل از اینکه بازیگران بد پیدا کنند ، شناسایی کند.
برخی از تجزیه و تحلیل های امنیت سایبری حتی اینجا می تواند شامل تست های نفوذ – یا تست های قلم باشد. این آزمایشات نشان می دهد که سازمان شما چگونه به یک تهدید واقعی پاسخ می دهد. این تست قلم می تواند شامل ورود یک بازیگر بد به بدن برای دسترسی به داده های شخص ناامن باشد ، به عنوان مثال ، یا یک هکر در حال دفاع از دیجیتال سازمان شما.
به همه این دلایل و موارد دیگر ، سازمان های مراقبت های بهداشتی به طور منظم تجزیه و تحلیل امنیت سایبری را انجام می دهند تا نقاط ضعف امنیتی را در اسرع وقت شناسایی و برطرف کنند.
خدمات کدگذاری پزشکی کارآمد تر
کدگذاری پزشکی کارآمد ، تفاوت بین سازمانهای بهداشتی خوب و بد است. کدگذاری پزشکی مانند راه آهن و بزرگراه های یک سازمان مراقبت های بهداشتی را به تصویر بکشید: وقتی زیرساخت ها صاف ، کارآمد و سریع باشد ، کل سازمان را بهبود می بخشد.
خدمات مشاوره ای برای بهبود کارایی یک سازمان ، کدگذاری قرارداد و بررسی کیفیت رمزگذار را ارائه می دهند.
HMI Corp می تواند اطمینان حاصل کند که سازمان شما کدگذاری دقیق برای جراحی های سرپایی ، سرپایی ، همان روز ، بخش های کمکی و پزشک E / M را از دیگر خدمات پزشکی دارد. کدگذاری پزشکی و بررسی کد توسط کارکنان برنامه نویسی معتبر مستقر در ایالات متحده انجام می شود.
خدمات Chargemaster بهبود یافته
مسئول مسئول قلب یک سازمان مراقبت های بهداشتی است. متأسفانه ، بسیاری از سازمانهای بهداشتی مدت زمان کمی را صرف نگهداری مدیر مسئول خود می کنند.
بسیاری از سازمان ها فکر می کنند تا دیر نشده خدمات مسئول شارژ سازگار و دقیق دارند.
با گذشت زمان ، عدم تعمیر و نگهداری مدیر مسئول منجر به رعایت موارد مربوط به انطباق ، اخلال در صورتحساب و مراقبت ضعیف تر از بیمار می شود. در نهایت ، بر درآمد سازمان تأثیر می گذارد.
قابل درک است که خدمات مشاوره ای مربوط به چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی توجه قابل توجهی را بر روی بهینه سازی خدمات مدیر مسئول سازمان متمرکز می کنند. با رفع مشکلات مسئول شارژ امروز ، خدمات مشاوره ای می تواند راه حل های واقعی را ایجاد کند که درآمدزایی را بهبود می بخشد.
حرف آخر
خطرات عمده چرخه درآمد مراقبت های بهداشتی در سال 2019 شامل ضبط هزینه ، کدگذاری و مدیریت انکار ، از جمله سایر موارد است.
امروز با استخدام یک سرویس مشاوره چرخه درآمد خوب ، می توانید این خطرات را در سازمان خود شناسایی کرده و سپس برای محدود کردن تأثیر آنها بر درآمد اقدام کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *