مزایای تجارت آنلاین سهام OTCBB
اگرچه امروزه تقریباً همه معاملات بورس با سیستم های الکترونیکی پیشرفته بصورت آنلاین انجام می شود ، سهام بورس اوراق بهادار (OTCBB) به صورت مستقیم یا از طریق تماس معامله می شود. این یک فرآیند خسته کننده است که زمان زیادی را صرف می کند و منجر به بیشتر روحی و جسمی می شود. فشار در مقایسه با معاملات آنلاین بورس. به همین دلیل برخی از شرکت های کارگزاری ، مانند nobletrading.com ، خدمات تجارت الکترونیکی یا آنلاین OTCBB را در سیستم های پیچیده تجارت مستقیم سهام عرضه کردند.
کارگزاران سهام آنلاین OTCBB یک بستر معاملاتی سهام را برای شما فراهم می کنند که با نمودارهای پیشرفته و بسته های نقل قول برای تجارت سهام OTCBB و اوراق بهادار ورق صورتی ترکیب شده اند. این سرویس معاملات سهام آنلاین OTCBB به معامله گران سهام OTCBB امکان خرید و فروش دقیقاً مانند یک مطالب بیشتر تاجر آنلاین بورس سهام را می دهد. هر دو سیستم مبتنی بر وب رایگان یا سیستم های دسترسی مستقیم قابل تنظیم وجود دارد و انتخاب از طرف معامله گر است. سیستم عامل های نرم افزاری معاملاتی که توسط کارگزاران آنلاین OTCBB ارائه می شوند اینجا ، معمولاً نرم افزار معاملات سهام آنها هستند که گاهی اوقات به صورت اصلاح شده ای از آن ارائه می شود ، بنابراین از استاندارد نرم افزار خبری نیست.
از مزایای عمده تجارت الکترونیکی سهام OTCBB می توان به صرف حداقل زمان و انرژی ، اخبار در زمان واقعی و قرارگیری سفارش ، امکان تجارت سهام بدون دخالت کارگزار ، نمودار تاریخی و روزانه سهام ، فروش زمان ، اجرای سریع سفارش و دسترسی مستقیم به بازارهای عمده OTCBB مانند NITE ، DOMS ، Knight ، Finance 500 ، VERT ، SBSH ، Citigroup ، FANC ، ARCA و غیره ،
از دیگر مزایای تجارت آنلاین سهام OTCBB نسبت به فراخوانی سنتی در سبک معاملات می توان به سادگی در معاملات سهام اشاره کرد – هر شخصی که بخواهد معامله کند سهام OTCBB می تواند بدون هیچ آموزش ، از این سیستم ها استفاده کند ، توانایی تجارت در هر ساعت ساعت بازار ، کار کاغذ کمتر ، روند خودکار ، و انتخاب انتخاب و شخصی سازی یک بستر نرم افزاری.
برخی از شرکت های کارگزاری آنلاین مانند nobletrading.com به شما امکان می دهند از طریق حساب و نرم افزار تجارت OTCBB خود به معاملات بازارهای سهام ، گزینه ها ، معاملات آتی و ورقه های صورتی بپردازید. برخی از آنها برای سهام بی حد و حصر در هر تجارت ، پشتیبانی مستقیم مشتری ، جزئیات حساب در زمان واقعی و توانایی دخالت در تولیدکنندگان عمده بازار ، هزینه های مساوی ارائه می دهند. به همین دلیل این سرویس جدید برای آن دسته از سرمایه گذاران که دارای اوراق بهادار زیر پنی بسیار فعال هستند بسیار جذاب است.
این سرویس محبوبیت فزاینده ای پیدا می کند. اما در حال حاضر تنها چند شرکت کارگزاری آنلاین هستند که خدمات تجارت آنلاین OTCBB را ارائه می دهند. بیشتر کارگزاران به دلیل داشتن زمینه تجارت پر خطر ، تمایل به توجه به سهام OTCBB ندارند. من امیدوارم که در آینده رقبای بیشتری تکامل یافته و برنامه های تجاری مقرون به صرفه تری ایجاد شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *