درآمد باقیمانده جریانهای آنلاین
آیا به دنبال روشی برای ایجاد هر میزان جریان درآمد باقیمانده برای کاهش فشارهای مالی در زندگی خود و یا حتی ثروتمند شدن در این روند هستید؟ آزمون بازاریابی وابسته سریع. ببینید چگونه امتیاز می گیرید. در اینجا دو تکنیک موفقیت در بازاریابی اینترنتی وابسته به دنیای واقعی آورده شده است. کدام یک در بلند مدت سودآورتر است؟
برای انجام فروش صد کلیک لازم است. هر فروش 100 دلار یک بار کارمزد پرداخت می کند. نرخ بازپرداخت 5٪ وجود دارد. اگر هر کلیک 0.80 دلار بپردازید ، برای 100 دلار سرمایه گذاری چقدر درآمد خواهید داشت؟
برای انجام فروش صد کلیک لازم است. هر فروش 100 دلار و هر ماه یک بار کارمزد 10 دلار پرداخت می کند. نرخ بازپرداخت 5٪ وجود دارد و متوسط ​​اشتراک ماهانه 4 مطالب مرتبط ماه طول می کشد. اگر هر کلیک 0.80 دلار بپردازید ، به ازای 100 دلار سرمایه گذاری چه مقدار پول می گیرید؟
در اولین مثال بازاریابی اینترنتی هزینه انجام 80 دلار 80 دلار است. 100 دلار – 80 دلار = 20 دلار کمتر از میزان بازپرداخت 5 درصد برابر با 19 دلار سود خالص است. این سود 19 درصدی سرمایه گذاری تبلیغاتی شما بسیار خوب است. در مرحله دوم ، همان نتیجه برای فروش افتتاحیه – اما NET PROFIT به لطف درآمد باقیمانده ماهیانه بسیار بیشتر تحریک کننده است! در اینجا 19 دلار برای فروش جلو و 40 دلار اضافی در طی یک دوره زمانی دریافت می کنید. این مبلغ 59 دلار سود خالص برای 59٪ ROI است.
درآمد باقیمانده – تفاوتی که تفاوتی ایجاد می کند
به هر مدل تبلیغاتی Super Affiliate بسیار دقیق توجه کنید و به سرعت متوجه خواهید شد که آیا آنها می توانند یک محصول یکبار مصرف را ارائه دهند (فقط یک بار برای فروش اول هزینه می کند) این است که آیا آنها می توانند به نوعی از این ادامه مطالب فروش استفاده کنند. به عنوان مثال ، اگر شما خرید را از طریق لینک وابسته به آنها انجام دهید ، ممکن است گزارش رایگان یا بازبینی ویژه خودی را ارائه دهند … جایی که LEVERAGE در جمع آوری اطلاعات انتخاب است. زیرا انتخاب هدفمند در لیست معمولاً برای صاحب لیست هر ماه 0.25 تا 5.00 دلار یا حتی بیشتر ارزش دارد.
یا ممکن است بعداً یک UPSELL وجود داشته باشد که امکان ایجاد کمیسیون دیگری را دارد. اما آنچه بیشتر مشاهده خواهید کرد این است که آنها تمرکز بر تبلیغ محصولاتی دارند که نه تنها یک کارمزد یکبار پرداخت می کنند ، بلکه یک کارمزد باقی مانده ماهانه نیز پرداخت می کنند. به زبان ساده ، اگر محصول بازاریابی وابسته برنامه تداوم خود را پشت سر نگذارد – اکثر شرکت های بزرگ وابسته هرگز آن را لمس نمی کنند. چرا آنها باید؟ این می تواند مهمترین تفاوت بین ROI 19٪ و ROI 59٪ باشد.
چندین جریان درآمد باقیمانده کلید ثروت است
رود نیل طولانی ترین رودخانه جهان است. شما می توانید آن و 2 شاخه اصلی آن را از فضا مشاهده کنید. آن غول است. آنچه که نمی توانید ببینید این است که رودخانه نیل اساساً از هزاران جریان و شاخه منفرد تغذیه می شود. هزاران مقدار زیادی از جویهای کوچک با هم ادغام می شوند و یک رودخانه بزرگ شکسته با رکورد جهانی را تشکیل می دهند.
درآمد بازاریابی اینترنتی خود را به سطح بالاتری برسانید ، معمولاً ایجاد درآمد بروک خود با ایجاد جریان های درآمد ناچیز و چندگانه است. شروع به تبلیغ خدمات و محصولاتی کنید که ماهیانه یک بار درآمد باقیمانده پرداخت می کنند. و فقط آن محصولات است. و سپس به راحتی بنشینید و جادوگری را ببینید. زیرا وقتی درآمد باقیمانده دارید – هرگز ماه را با صفر شروع نمی کنید! بهش فکر کن.
شما واقعاً هرگز از صفر شروع نمی کنید یا از صفر شروع می کنید و بیش از امید امیدوارید که در این ماه چیزی بفروشید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *