وظایف ایمنی مزرعه و سن مناسب – افراد 12 تا 13 ساله
کشاورزی و مشاغل کشاورزی به طور معمول نوجوانان در هر سنی را بیشتر در معرض خطرات و خطرات احتمالی مرتبط با کار کشاورزی قرار می دهد
نوجوانان این سن ، 12 تا 13 سال ، گاهی اوقات به عنوان نوجوانان اولیه شناخته می شوند. آنها احتمالاً در مزرعه حضور خواهند داشت یا به این دلیل که خانواده آنها مزرعه را مدیریت می کنند یا اینکه فرزندان کارمندانی هستند که با خانواده ارتباط ندارند اما در این کار استخدام شده اند.
آنها همچنین می توانند به طور فعال در کار در مزرعه شرکت کنند ، یا به عنوان یک نوع تجربه کاری ، یا یک نوع کار تعطیلات.
در حالی که این امر به طور معمول در کارهای کشاورزی بسیار قابل قبول است ، بسیار مهم است که درک درستی از ظرفیت های توسعه در این سن وجود داشته باشد ، و اینکه چگونه می تواند آنها را در معرض انواع خاصی از خطر قرار دهد که می تواند منجر به مرگ یا آسیب جدی شود.
ضروری است کسی که مسئولیت مدیریت یک مزرعه یا مشاغل کشاورزی را بر عهده دارد این موضوع را درک کند و مطمئن شوید که هر کار یا فعالیت مرتبطی که نوجوانان در این سن انجام می دهند ایمن است و در صورت لزوم بر آن نظارت می شود.
هنگام صحبت در مورد مسائل مربوط به رشد در این سن ، مهم است که به یاد داشته باشید که اینها دستورالعملهای کلی هستند و برای هر نوجوان جداگانه ای که به هر طریقی درگیر کار در مزرعه یا فعالیت های کشاورزی است باید ارزیابی خطر خاصی انجام شود.
یک فرض کلی وجود دارد که نوجوانان حدود 12 و 13 سال تا حدی عصیانگر هستند ، می توانند به راحتی حواسشان را پرت کنند و گاهی اوقات تمرکز مشخصی ندارند. همچنین این اعتقاد وجود دارد که آنها بیش از سایر گروه های سنی تمایل به خطرپذیری دارند
بسیاری از این باورها پیرامون مسائل رشد و نمو در این سن ، هم مبتنی بر تجربه متخصصانی است که در این گروه سنی با نوجوانان کار می کنند و هم درک عمومی جامعه از دوره بین کودک و بزرگسال بودن.
به همین ترتیب ، آگاهی از انواع اصلی خطر برای این گروه سنی ، به منظور جلوگیری از هر نوع مرگ یا آسیب جدی ، بسیار مناسب است.
نوع اصلی خطرات معمولاً حول مجروح شدن در اثر گرفتار شدن در هر نوع تجهیزات یا ماشین آلات ، ضربه به سر و ستون فقرات ناشی از تصادفات در حالی که با استفاده از ATV و موتورسیکلت و سقوط فیزیکی از سازه ها و ماشین آلات رخ می دهد ، ایجاد می شود.
نوجوانان در این محدوده سنی نیز غالباً معتقدند که آنها قوی تر از حد واقعی خود هستند و اغلب با انجام کارهایی که از نظر جسمی توانایی انجام آنها را ندارند ، به خود آسیب جسمی مانند کشیدگی عضله یا ادامه مطالب شکستن بازو یا پا وارد می کنند.
به همین ترتیب ، بسیار مهم است که به این گروه سنی کارهای کم خطر انجام داده شود یا درگیر آن شوند. اینها می تواند شامل پارو زدن و حفاری ، کار با ماشین چمن زنی یا تراکتور باغبانی باشد ، اما سوار بر ماشین چمن زنی گوگل ادوردز ، و استفاده محدود از انواع خاصی از ابزارهای برقی ، تا زمانی که نوجوان تحت نظارت باشد
یک زمینه کاری بسیار مفید برای این نوجوانان کمک به حیوانات خاص است ، هم در تهیه غذا ، هم در خود تغذیه و هم در انواع مختلف کار که شامل رفاه حیوانات می شود.
نوجوانان در هر سنی نباید در معرض هر نوع کاری باشند که می تواند بر سلامت عاطفی آنها تأثیر جدی بگذارد ، که احتمالاً شامل ذبح یا رفتار غیرانسانی هر حیوان تحت مراقبت آنها خواهد بود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *