توسطirmusic4

جولای 21, 2021


“NARCOTIC LOVER” ، عطر جدید Parfum وارد صنعت عطر سالانه 50 میلیارد دلاری می شود
# کالیفرنیا؛ #NARCOTICLOVER؛ # DrMarciaAnnMimsCoppertino؛ 2068 # میلیارد میلیارد دلار عطر
بورلی هیلز ، کالیفرنیا / رسانه کانادایی “NARCOTIC LOVER” که توسط استاد Couturier دکتر Marcia Ann Mims Coppertino تصور شده است ، جدیدترین عطری است که در اروپا ، آمریکای لاتین و ایالات متحده وارد بازار شده است.
روند پیری را در سطح سلولی آهسته کنید و با عطر جدید با بهبود عطر به مغز کمک ادامه مطالب کنید … “NARCOTIC LOVER”
از گلهای پویا با دقت انتخاب شده و رایحه آنها حاوی هم افزایی متمایز است که هم خواص درمانی و هم ضد پیری را فراهم می کند و مغز را از طریق رایحه تحریک می کند در نتیجه به حذف تکانه های منفی منجر می شود که منجر به سلامتی و روند پیری بدن می شود.
مطالعات و تحقیقات علمی پزشکی پزشکی استفاده از گلهای سازگار را تأیید کرده است که نه تنها روند روانی را کاهش می دهد بلکه بیشتر بخوانید بدن را نیز آرام می کند.
NARCOTIC LOVER ، مجهز به تمام این هم افزایی های گل که بینشی پویا و منجر به شکوفایی و عشق را فراهم می کند ، عطر و بوی انتخاب به زودی به صنعت پیشرو عطر جهانی تحت سلطه نژاد جدید تبدیل خواهد شد و بازار مصرف کنندگان نزدیک به 68 میلیارد دلار برای این کار هزینه می کنند. عطر تا سال 2021 به دلیل تمایل بیشتر و اهمیت بیشتر در ظاهر شخصی و نظافت. ()
علاوه بر این ، افزایش تقاضا برای عطرهای معطر جوان ، گلی و عجیب و غریب و عطرهای مشهور سرعت گسترش سریع بازار را تنظیم می کند.

LARCOTIC LOVER همچنین خود را در میان واقعیت های هنرمندان و انقلابیون قبلی که بیان خود را از طریق رنگ ، نور و بو انتخاب کرده اند ، بدل کرده است ، بنابراین احساس “دانستن” معنای واقعی وجود خود را به نیروی طبیعت وارد می کند. این مفهوم مطابق با گزارش تابستانی EUROMONITOR ، اکتبر 2013 ، مبنی بر اینکه FATWAH در ژوئن 2012 توسط دکتر علی احمد مشائل ، مفتی اعظم در گروه امور اسلامی و امور خیریه دبی در مورد موضوع عطر صادر شد ، مورد بحث قرار گرفت. . در این گزارش آمده است که به دلیل کم بودن میزان الکل در رایحه ، مسلمانان می توانند از رایحه های رایج الکلی استفاده کنند. در حالی که فتوا اظهار داشت که مسلمانان محتاط می توانند از عطرهای روغنی بدون الکل استفاده کنند ، همچنین اظهار داشت که استفاده از عطرهای حاوی الکل بر خلوص نمازهای مسلمانان تأثیری نخواهد داشت. بنابراین این فتوا بسیاری از مصرف کنندگان سعودی را ترغیب کرد تا خرید عطرهای خود را با استفاده از عطرهای دارای الکل از مارک های معتبر جهانی گسترش دهند. در خاورمیانه در مورد مسئله عطر سازی.
NARCOTIC LOVER یک عطر جهانی و تک جنسیتی است از این جهت که مورد توجه مردان ، زنان ، فرشتگان و شیاطین قرار می گیرد. تمام نیروهای طبیعت در تاریکی و در نور به سمت LARCOTIC LOVER جذب می شوند زیرا عشق هرگز از بین گوگل ادوردز نمی رود ، همراه با توانایی بالا بردن عطر و بویی از شرایط خود در همه مناطق ، رایحه ای که از همه تصورات فراتر است!
از آنجا که عطرها امروزه به صنعت اصلی لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل شده اند ، به دلیل روند رو به رشد ظاهر و مراقبت های شخصی ، بخشی از غرور و افتخار هستند که بسیار غیرضروری و ساده لوحانه هستند و به عنوان مواد ضروری ظاهر شده اند. ، اعتماد به نفس و اعتماد به نفس ، بنابراین عاشق نارکوتیک!
Coppertino and Associated CG یک سازمان برتر خانوادگی برای نمایندگی منافع جدید و فعلی شرکت است. در عملیات از سال 1978 ، با کارمندان و داوطلبان فرزندان و نوه ها ، ما همچنان متمرکز و در کنترل کامل خدمات برتر مارک ، نظارت بر شرکت ها و خدمات شکل گیری کسب و کار هستیم. ما روابط مطبوعاتی ، تبلیغاتی و رسانه ای را برای توسعه تجارت مسئولانه برای مشاغل در سراسر جهان ارائه می دهیم و جدیدترین مشتری خود ، NARCOTIC LOVER را دوست داریم.
NARCOTIC LOVER توسط یکی از پیشروترین عطرهای جهان در ایالات متحده تولید شده است. که بیش از 500 مورد از عطرهای جهانی را توسعه داده و مدیریت می کند. از سال 1982
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری در راه اندازی مجدد و انتشار NARCOTIC LOVER 2021 ، یا درخواست نمونه عطر / اطلاعات مربوط به خرید ، لطفاً با CAACG به آدرس Mothernature7@gmail.com تماس بگیرید.”NARCOTIC LOVER” ، عطر جدید Parfum وارد صنعت عطر سالانه 50 میلیارد دلاری می شود

 

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *