ایمیل تجاری قدرتمند با سرور پیام رسانی MDaemon
برای چندین سال ، بسیاری ادعا کرده اند که ایمیل به عنوان یک روش اصلی برای برقراری ارتباط با یکدیگر ، پایان نامه ایمیل است. هیچ چیز نمی تواند دور از حقیقت باشد ، خصوصاً وقتی صحبت از ارتباطات تجاری باشد. در حقیقت ، به راحتی می توان گفت که ایمیل همچنان یکی از مهمترین ابزارها در هر مشاغل است. در واقع ، توانایی یک شرکت برای زنده ماندن به گوگل ادوردز آن بستگی دارد. سرور پیام رسانی MDaemon کمک می کند تا بسیاری از چالش ها و پیچیدگی های ایمیل تجارت را برطرف کنید. اینها شامل امنیت ، حریم خصوصی و انطباق است – برخی از داغترین موضوعات در حال حاضر در جهان ایمیل. سرور پیام رسانی MDaemon به ساده سازی طیف وسیعی از توابع ارتباط و همکاری کمک می کند و از هر سه پروتکل اصلی ایمیل – IMAP ، POP3 و SMTP پشتیبانی می کند. همچنین بسیار قابل تنظیم است و به اطمینان از به روز بودن در زمان بالا کمک می کند.
امنیت تجارت خود را مقیاس بندی کنید
ایمیل های تجاری به طور معمول حاوی اطلاعات بسیار حساس ، از جمله جزئیات خصوصی در مورد مشتریان و کارمندان و اطلاعات اختصاصی از نوع غیرقابل استفاده برای مصرف عمومی است. با این حال ، ایمیل به خودی خود یک کانال ارتباطی با امنیت کافی نیست. به خصوص در اکثر سیستم عامل های ایمیل درجه مصرف کننده این مورد به احتمال زیاد وجود دارد. از طرف دیگر ، سرور پیام رسانی MDaemon چندین لایه امنیتی را شامل می شود ، از جمله تکنیک های قدرتمندی مانند محافظت IP ، تأیید اعتبار SMTP ، کنترل های رله و جستجوی معکوس. به صورت ترکیبی ، این موارد احتمال بهره برداری از سرور را بسیار کاهش می دهد. همچنین برای جلوگیری از تهدیدهای جدید و ناشناخته از بدافزار پیشگیرانه محافظت می شود. البته ، سرور پیام رسان MDaemon همچنین رمزگذاری کامل ایمیل را هم در هنگام استفاده از پست الکترونیکی و هم در سمت سرور مطالب بیشتر فراهم می کند. سرانجام ، بایگانی ایمیل نیز ساخته شده است که در بعضی از صنایع برای اطمینان از رعایت مقررات از اهمیت برخوردار است.
با تغییرات مداوم سازگار شوید
یکی از بزرگترین چالش هایی که رهبران تجارت امروز با آن روبرو هستند ، همگام شدن با تغییرات مداوم و ایجاد اختلال ادامه مطالب است. چالش هایی از هر طرف مانند تهدیدهای امنیت سایبری ، قوانین جدید حریم خصوصی و البته تحول مداوم خواسته های مشتری به وجود آمده است. به همین دلیل شما به یک سیستم ایمیل نیاز دارید که مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را ارائه دهد ، نه اینکه به سخت افزار خاصی متصل باشد. با سرور پیام رسانی MDaemon ، سرپرستان می توانند سیستم های ایمیل را از هر مکانی در هر دستگاه مجهز به مرورگر مدیریت کنند. آنها می توانند حساب ها را اضافه و ویرایش کنند ، پرونده های پیکربندی را مستقیماً ویرایش کنند ، سهمیه ذخیره سازی را تنظیم کنند و گزارش های تحویل ایمیل را مرور کنند. این ابزار به آنها امکان می دهد تا به سرعت مشکلات احتمالی را تشخیص دهند و قبل از اینکه به مشکل تبدیل شوند ، آنها را برطرف کنند.
کارمندان می توانند با به اشتراک گذاشتن پوشه های ایمیل خاص و همگام سازی یا به اشتراک گذاری مواردی مانند تقویم ها ، مخاطبین ، وظایف و یادداشت ها به حساب های خود دسترسی داشته باشند و حتی از همکاری گروهی کامل لذت ببرند. فراتر از یک سرور ایمیل ، MDaemon Messaging Server یک بستر همکاری کاملاً عملی است. این برنامه حتی شامل یک برنامه دسکتاپ پیام فوری بسته است که به مراتب ایمن تر از استفاده از یک بستر عمومی عمومی است. این محیط کاملاً امن برای تبادل پرونده های محرمانه ، مخاطبین و سایر دارایی ها ایده آل است.
سرور پیام رسان MDaemon در ابتدا به عنوان یک سرور ایمیل کاملاً داخلی کار خود را آغاز کرد. با این حال ، گزینه های ایمیل میزبانی شده نیز از طریق MDaemon Private Cloud در دسترس هستند. این مهمترین تغییر در آخرین به روزرسانی است. MDaemon 20.0.1 در تاریخ 18 آگوست سال 2020 منتشر شد و همچنین شامل بسیاری از تغییرات دیگر ، ویژگی های جدید و رفع اشکالات است. در اینجا بیشتر بدانید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *