شرکتهای تجدید ساختار بدهی
تغییر ساختار بدهی با کمک یک شرکت قانونی می تواند راهی عالی برای از بین بردن سریع بدهی ها و افزایش امتیاز اعتبار شما در مدت زمان کوتاه باشد. متأسفانه ، در سال های اخیر تعداد شرکت های حل و فصل بدهی که از اعتماد به مصرف کنندگان بهره می گیرند ، افزایش چشمگیری داشته است. برخی از این شرکتهای به اصطلاح حرفه ای حتی شناخته شده اند که مصرف کننده را ناآگاهانه به فعالیتهای غیرقانونی که ممکن است منجر به زندان شود ، می کشانند.
چگونه می توان به شرکت های حلالیت بدهی جعلی پی برد
صرف این که به نظر می رسد یک شرکت برنامه های خوبی برای مدیریت بدهی ارائه می دهد ، به معنای قانونی بودن آن نیست. شما همیشه باید مراقب خدماتی باشید که سعی دارند از موقعیت ناخوشایند شما استفاده کنند. علائم هشدار دهنده معمول شرکت های تجدید ساختار بدهی جعلی عبارتند از:
• تقاضای پول در جلو. یک شرکت قانونی مدیریت بدهی هرگز از شما پیش پرداخت پول نمی کند.
• عدم ارائه اطلاعاتی در مورد حقوق خود به عنوان یک مصرف کننده. یک شرکت مدیریت بدهی خوب حقوق مدیریت اعتبار شما را با جزئیات توضیح می دهد.
• عدم شرح جزئیات برنامه های مختلف مدیریت بدهی آنها. اگر مشاغلی نتواند نحوه کارکرد هر یک از برنامه ها یا خدمات آنها را با جزئیات به شما بگوید ، پس احتمالاً یک شرکت نامشروع است.
• تلاش برای متقاعد کردن شما برای ایجاد یک پرونده اعتبار جدید. برخی از شرکت های تقلبی تلاش می کنند تا شما برای EIN ثبت نام کنید و از آن به جای شماره تأمین اجتماعی خود برای اعتبار استفاده کنید ، اما این غیرقانونی است.
انتخاب شرکت بازسازی بدهی مشروع
روشهایی برای شناخت شرکتهای جعلی وجود دارد ، اما همچنین راههایی برای انتخاب شرکتهای قانونی نیز وجود دارد. اگر خود را غرق در بدهی و نیاز به کمک در زمینه مدیریت اعتبار می دانید ، پس در جستجوی یک تجارت معتبر که می تواند به شما در رسیدن به اهداف مالی خود کمک کند دریغ نکنید. در زیر برخی از راه هایی که می توانید در مورد استقرار چنین شرکتی استفاده کنید ، آورده شده است.
• به دنبال بررسی های آنلاین شرکت باشید ، از دوستان یا اعضای خانواده درخواست مراجعه کنید یا سوابق شرکت را با Better Business Bureau بررسی کنید. انجام این کارها می تواند به شما اطمینان دهد که شرکت مدیریت بدهی مد نظر شماست.
• مشاغلی را جستجو کنید که طرح و برنامه مشخصی برای اینجا مدیریت بدهی شما داشته باشد. اگر شرکتی در مورد برنامه های خاص مدیریت بدهی خود پیش قدم باشد ، احتمال کلاهبرداری کمتری دارد.
• همیشه شرکتی را انتخاب کنید که برای خدمات خود نیازی به پرداخت اولیه نباشد.
علائم هشدار دهنده فوق می تواند به ادامه مطالب شما کمک کند فوراً یک شرکت حل و فصل بدهی جعلی را تشخیص دهید. گوگل ادوردز آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند که تصمیم بگیرید کدام شرکت ها برای تغییر بدهی شما بهترین هستند. احتیاط در هنگام انتخاب مشاغل برای کمک به شما در مدیریت اعتبار و بدهی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که از شما سواستفاده نمی شود و حتی در وضعیت بدتری قرار نمی گیرید. هنگامی که با مسائل مالی روبرو هستید و به طور کامل درک نمی کنید ، کمک گرفتن از یک حرفه ای یک ایده خردمندانه است. اما می توانید با اطمینان از انتخاب یک شرکت معتبر برای کار با خود ، در هزینه ها و مشکلات زیادی صرفه جویی کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *