Cricut Design Studio_ در حال بارگیری فایلهای Cut از اینترنت
یکی از مزایای بزرگ داشتن استودیوی طراحی Cricut توانایی همکاری با کاربران دیگر است. هر شخصی که بیشتر پرونده ای را طراحی می کند می تواند پرونده را در رایانه خود ذخیره کند. بسیاری تصمیم می گیرند پرونده را در اینترنت پست کنند و به دیگران اجازه می دهند از طرح های آنها نیز استفاده کنند. هنگامی که شروع به مرور کارهای دیگران می کنید ، از کار خارق العاده این کاربران سخاوت و با استعداد Cricut شگفت زده خواهید شد. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای بارگیری و برش با استفاده از پرونده های دیگران وجود دارد.
وبلاگها و سایتهای بی شماری وجود دارند که دارای پروژه های ارسال شده و پرونده های برش دهنده نیز هستند. هر شخصی ممکن است پرونده های خود را به روشی دیگر ذخیره و به اشتراک بگذارد. بیشتر آنها از سایت اشتراک فایل شخص ثالث استفاده می کنند ، در حالی که برخی از آنها فایلها را در وب سایت خود میزبانی می کنند. بسیاری از پرونده های موجود در صفحه پیام Cricut.com به عنوان یک فایل متنی ذخیره می شوند و باید قبل از استفاده تغییر کنند.
هنگامی که فایلی را پیدا کردید که می خواهید از آن استفاده کنید ، باید مراحل بارگیری را شروع کنید.

* روی پیوندی که آنها ارائه کرده اند کلیک کنید تا شما را به پرونده هدایت کند. اگر در وب سایت آنها میزبانی شود ، از شما می پرسد که آیا می خواهید باز ، ذخیره یا لغو کنید. اگر فایل در سایت اشتراک فایل میزبانی شود ، به شما خواهد گفت که منتظر بارگیری باشید یا “برای بارگیری فایل اینجا را کلیک کنید”. پس از انتخاب آن پیوند ، شما را به صفحه ای می رساند که از شما می پرسد آیا می خواهید باز ، ذخیره یا لغو کنید.

* هنگامی که در صفحه باز یا ذخیره هستید ، باید ذخیره را انتخاب کنید. قبل از انجام این کار ، مطمئن شوید که فهرست پرونده مکانی را که می خواهید فایل ذخیره شود نشان می دهد. ممکن است بخواهید پوشه ای مخصوص پرونده های Cricut ایجاد کنید. اگر می خواهید نام پرونده را تغییر دهید ، این مرحله را انجام دهید. برای شروع ذخیره فایل در رایانه ، روی ذخیره کلیک کنید.
اکنون که پرونده روی رایانه شما است ، می توانید آن را در برنامه Cricut Design Studio باز کنید. برای برش دادن یک طرح ذخیره شده ، این مراحل آسان را دنبال کنید.

* برنامه Cricut Design Studio را باز کنید. منوی کشویی “پرونده” را در گوشه بالا سمت چپ انتخاب کنید و سپس “باز” ​​را انتخاب کنید.

* پس از انتخاب “باز کردن” صفحه ای ظاهر می شود که پرونده های برش خورده را در پوشه “پروژه های من” ذخیره کرده است. اینها پرونده هایی از خود شما هستند که ایجاد کرده اید. برای یافتن فایلی که بارگیری و ذخیره شده است ، پوشه ای را که در آن ذخیره کرده اید با انتخاب آن در قسمت “look in” پیدا کنید.

* فایلی را که می خواهید باز کنید انتخاب کنید و روی دکمه باز کلیک کنید. با این کار فایلی که بارگیری کرده اید ظاهر می شود و در نرم افزار شما باز می شود. برای برش دادن آن همانطور که هست ، کاغذ را بارگذاری کنید و برای برش قیچی کلیک کنید. در صورت تمایل می توانید پرونده را تغییر دهید یا به آن اضافه کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که همیشه اعتبار را در مواقعی که اعتبار دارد می دهید و هرگز طرح را به عنوان طرح خود ادعا نکنید ، مگر اینکه کل پرونده را طراحی کرده باشید.
مدتی را به مرور طرح ها و مطالب بیشتر پروژه های دیگران اختصاص دهید و به زودی گوگل ادوردز ایده ها و پرونده های بیشتری از آنچه قادر به برش دارید خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که هنگام بارگیری پرونده های شخص دیگری ، نظر یا تشکر می گذارید و اگر می توانید آنچه را که ساخته اید به اشتراک بگذارید. به دنبال مقاله آینده باشید تا نحوه بارگیری پرونده ها از صفحه پیام Cricut و تغییر آنها از پرونده های متنی به برش پرونده ها را نشان دهد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *