Jonathan Budd Review_ اسرار موفقیت در بازاریابی اینترنتی
این Jonathan Budd Review نگاهی عمیق به شخصی دارد که تجارتش به معنای واقعی کلمه در دنیای بازاریابی اینترنتی منفجر شده است. از بنرها گرفته تا فیلم ها و مقالات ، در هر مکانی که به اینترنت بروید نمی توانید او را از دست بدهید.
در پشت Jonathan Budd تیم قدرتمندی متشکل از متخصصان بسیار باتجربه ای حضور دارد که او را برای رسیدن به اوج فعالیت های جدید خود هماهنگ می کند. وی توانسته است اعتماد بزرگی را در بین بازاریابان اینترنتی ایجاد کند و قبلاً به گوگل ادوردز مقام اقتدار رسیده است. مردم هر حرکت او را تماشا می کنند و هر محصولش فوراً به یک تجارت چند میلیون دلاری تبدیل مطالب بیشتر می شود.
منظور من از محصولات دوره های آموزشی است ، مانند 7 Figure Networker ، MLM Mastermind System یا Top Producer Formula ، که به عنوان canon برای پرداخت هر کلیک و استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو و همچنین برای آموزش شخصی و انگیزشی در مورد روش کارآفرینی شناخته می شوند. تفکر و تبلیغ محصولات شخصی خود از طریق کانال فروش.
چگونه او به آن دست یافت و کسی می تواند هرگز با دستاوردهای خود مطابقت داشته باشد؟
شما باید درک کنید که هیچ کس تا به حال یک متخصص متولد نشده است. صلاحیت در زمینه ساخت و ارتقا website وب سایت از طریق یک فرایند جدی یادگیری بدست می آید که نمی توانید از آن جلوگیری کنید. معمولاً برای یادگیری آن باید دوره هایی را بخرید که نحوه انجام آن را به شما آموزش می دهند.
اکنون در این عصر و زمان ممکن است به جستجوی بخش خرید و مراجعه به اینترنت برای یافتن راه حل های رایگان برای نیازهای خود فکر کنید ، اما در مورد آن فکر کنید: آیا می توانید بگویید که باید کجا جستجو کنید؟ و مهمتر از همه ، آیا می دانید به دنبال چه چیزی هستید؟ چرا وقتی می توانید پاسخ های خود را در دوره های Jonathan Budd بیابید ، به جستجوی نامنظم و وقت گیر دست بزنید؟
در مورد Slap by Google Adwords چطور؟
جدیدترین دوره Jonathan Budd Get Traffic 3.0 نام دارد و روی اصول تبلیغات PPC فیس بوک تمرکز دارد تصور کنید تاثیری در بازاریابی اینترنتی دارد که وب سایت دارای رتبه دوم در جهان می تواند داشته باشد! گزینه جدید پرداخت هر کلیک آنها به کاربران این امکان را می دهد تا دقیقاً بر روی بیشتر بازار هدف مورد نظر خود ، کشور و ایالتی که می خواهند به آن دسترسی پیدا کنند تمرکز کنند.
با تمام حساب های Google Adwords که اخیراً به دلیل نقض پروتکل گاهاً نامعقول خود خاموش شده اند. پرداخت فیس بوک برای هر کلیک یک نفس تازه است.
من موافقت می کنم که Google برای نمایش آنها در ستون PPC به وب سایت های با کیفیت احتیاج دارد اما امروزه نمی توانید با خیال راحت صفحه ضبط خود را تبلیغ کنید زیرا آنها بدون هیچ دلیلی می توانند شما را در هر زمان ممنوع کنند!
جاناتان دقیقاً با همین مشکل روبرو شد ، ناگهان حساب Google Adwords خود را بست. این روش اصلی او در ترویج سرمایه گذاری چند میلیون دلاری وی بود و من نمی توانم تصور کنم که از دست دادن ساده آن در اثر هوی و هوس چه تأثیری بر او داشته است.
این نوع ناامنی بسیاری از بازاریاب های اینترنتی را وادار کرده است که روی سرویس PPC فیس بوک تمرکز کنند و نظر عمومی این است که مانند گذشته Google Adwords ، اگر نه بهتر است.
آیا Jonathan Budd شخصی است که می توانید به او اعتماد کنید؟
اگر مجبور می شدم بهترین مربیان MLM را در آنجا انتخاب کنم ، بدون شک جاناتان بود یکی از آنها خواهد بود. علاوه بر چند چرخنده لاستیک ، من هرگز نشنیده ام که شخصی شکایت کند از اطلاعات ارزشمندی که از دوره های جاناتان می گیرد.
من شخصاً هرگز وارد هیچ یک از برنامه های آموزشی وی نشدم زیرا تنها پس از پیوستن به سیستم دیگری که بسیار خوب برای من کار کرده است ، درباره او چیزی شنیدم. بسیاری از گزینه های خوب وجود دارد ، فقط بیشتر وقت تلف نکنید و شروع به یادگیری کنید!
آنجا پول زیادی وجود دارد! برو بگیر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *