شما چه پیامی را برای مخاطبین تجاری خود ارسال می کنید_
در اینجا بیشتر بخوانید در اینجا بیشتر بخوانید امروز صبح من در یکی از جلسات گروه شبکه های تجاری خود بودم و چند دقیقه برای یک موضوع بحث وجود داشت. من تصمیم گرفتم چند مورد حیوان خانگی حیوان خانگی را که در مورد مشاغل کوچک دارم ارائه دهم و یک توافق قاطع غیر منتظره از بقیه شرکت کنندگان دریافت کردم.
اولین موضوعی که من مطرح کردم مربوط به نحوه درک دیگران از صاحب مشاغل و مجریانی است که فاقد ایمیل با دامنه خود هستند ، اما در عوض از یک دامنه عمومی عمومی از یک ارائه دهنده خدمات ایمیل رایگان استفاده می کند.
من در مورد بخشی از ایمیل شما صحبت می کنم که بعد از نماد @ می آید:
autoinsurance@GMAIL.com VS. autoinsurance@YOURBUSINESS.com
ایمیل شما بخشی از تصویر شما و تصویر شرکت شماست. اگر شما تمایل به سرمایه گذاری در تجارت خود ندارید ، چگونه قرار است شما و تجارت شما را جدی بگیریم؟ اگر در یک شرکت بزرگ کار می کنید ، آنها معمولاً آدرس ایمیل شرکتی را در اختیار کارمندان قرار می دهند ، اما وقتی صاحب مشاغل کوچکی مانند وکیل مشاور انفرادی یا CPA ، مشاور بازرگانی یا یک فروشگاه خرده فروشی در یک مکان هستید ، چرا مایل هستید نام کسی را تبلیغ کنید جز اسم خودتان؟ خرید دامنه سالانه هزینه زیادی ندارد و Google خدماتی را ارائه می دهد تا ایمیل شما را با دامنه خود در سیستم عامل خود میزبانی کند.
علاوه بر این ، من احساس کردم که داشتن یک پیام صوتی حرفه ای بر روی همه تلفن های شما ، از جمله تلفن همراه مهم است. بسیاری از اوقات ما شماره تلفن های شخصی خود را به مشتریان خود ارائه می دهیم تا راهی اضافی برای خدمات مشتری ارائه دهیم. خب ، من طی این سالها با شماره های زیادی تماس گرفته ام و به جای یک پیام صوتی شخصی برای اعلام شخصی که به آن رسیده ام و هرگونه اطلاعات مربوطه که می خواهند ما بدانیم ، مقدار زیادی از آنها هنوز پیام صوتی عمومی دارند که شرکت مخابراتی آنها شماره خوانده شده من را خوانده است.
این یک روش دیگر برای آگاه سازی حرفه ای مردم از تجارت و کاری است که انجام می دهید. بازاریابی رایگان خدمات شما برای هرکسی که تماس می گیرد و پیام صوتی شما را دریافت می کند. فکر کنید که این تبلیغات تجاری شماست که به دوستان ، خانواده ، مشتریان و همکاران تجاری شما می پردازد. آیا وقت هوای رایگان خود را از طریق رادیو به بازار مستقیم خود منتقل می کنید؟
بنابراین در حالی که در اینجا در دفتر کار خود نشسته ام و سعی در کمک به مشتریان ، دوستان و خانواده ام در رشد مشاغل خود دارم ، از شما می خواهم چند دقیقه وقت بگذارید و مطمئن شوید که یک دامنه شخصی برای ایمیل های کسب و کار خود دارید و همچنین تأیید می کنید که همه شما پست های صوتی به درستی شما و تجارت شما را به طور م promoteثر تبلیغ می کند. اگر هنوز این موارد ساده را در جای خود ندارید ، چند دقیقه وقت بگذارید و اقدامات لازم را انجام دهید تا چند تنظیم انجام شود. فکر می کنم متوجه خواهید شد که دیگران با یک تغییر ساده بسیار مثبت تر به شما و تجارت شما پاسخ می دهند و شما حتی افتخار کسب و کار شگفت انگیزی را که ایجاد و رشد کرده اید خواهید یافتود ارسال می کنید_

 

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *