خدمات مدیریت اسناد
با ظهور یک بحران مالی ، کاهش هزینه های کسب و کار و صرفه جویی در هزینه مهم است. بازی عددی دنیای تجارت را کنترل می کند. شرکت ها برای ادامه رقابت باید بر کاهش هزینه ها متمرکز شوند. حذف هزینه های جزئی که به مرور زمان جمع می شوند و از سود شما کسر می شوند مهم است. اقتصاد همیشه نوسان خواهد داشت اما تجارت شما باید ثابت بماند. گنجاندن عادات خوب خرج کردن و ایجاد تغییراتی که باعث بهبود بهره وری می شود ضروری است. بهترین روش برای افزایش سود صرفه جویی در هزینه از طریق کاهش هزینه های سربار است. روند مدیریت اسناد برای اکثر سازمان ها نه تنها زمان بر نیست بلکه پرهزینه است. اگرچه مطالب بیشتر پرداخت هزینه تسهیلات ذخیره سازی برای نگهداری پرونده های قدیمی که دیگر از آنها استفاده نمی کنید و ایجاد کپی های چاپی اسناد در صورت لزوم به نظر می رسد راهی ارزان برای این کار نیست. این سه ماهه چاپ اینجا و آنجا در واقع به هزاران دلار هدر رفته در سال می افزاید. اکثر چاپهای انجام شده به دلیل از دست رفتن یا در دسترس نبودن فرم درخواستی ، به اشتباه کپی می شوند. چرا پول خود را هدر می دهید؟ با اجرای سرویس مدیریت آنلاین اسناد ، در هزینه های بایگانی ، ذخیره سازی و چاپ صرفه جویی کنید. این نه تنها باعث کاهش هزینه های کسب و کار شما می شود بلکه در درازمدت در هزینه های هنگفتی صرفه جویی می کنید.
میزبانی پرونده آنلاین یا خدمات مدیریت اسناد اسناد کاغذی شما را کپی کرده و به پرونده های دیجیتال منتقل می کند. این اسناد که اکنون در قالب الکترونیکی مانند PDF یا TIFF هستند از راه دور بر روی سرورهای میزبان آنلاین آنها بارگذاری و ذخیره می شوند. در هر زمان می توان به آنها دسترسی ، اشتراک ، جستجو ، ایمیل ، چاپ یا بازیابی کرد. شرکت ها پرونده هایی را که می خواهند در سیستم کپی و اسکن شوند انتخاب می کنند. اسناد می مطالب بیشتر تواند شامل بروشورهای تجاری ، راهنمای راهنما ، سوابق پزشکی محرمانه ، صورتهای مالی ، پرونده های پرسنل ، فاکتورهای هفتگی یا فرم های مالیاتی باشد. اسناد برای انتقال به سیستم مدیریت اسناد آنلاین لازم نیست که به صورت کاغذی باشند. پرونده های دیجیتالی همچنین می توانند در سایت میزبان بارگذاری و بایگانی شوند. برای صرفه جویی در هزینه ، تلفیق کامل اطلاعات خود در سیستم ضروری است. داشتن سیستم مدیریت پرونده باعث کاهش هزینه های چاپ و ذخیره سازی می شود. این کار همچنین کسب و کار شما را برای موفقیت سازماندهی می کند که منجر به بهره وری خارق العاده می شود. کارمندان وقت کمتری را با غربال کردن روزنامه ها و زمان بیشتری را برای دستیابی به اهداف روزمره کسب می کنند. خدمات آنلاین مدیریت اسناد بازیابی اطلاعات را آسان می کند و توزیع اطلاعات ارزشمند بین کارکنان شما را آسان تر می کند. این روند می تواند به کاهش ساعات غیرضروری نیز کمک کند. امکان دسترسی به پرونده ها به صورت الکترونیکی باعث می شود داده ها بدون محدودیت بارگیری یا چاپ مفید باشند.
استفاده از این نوع سیستم شما را مطابق با HIPPA که تحت عنوان قانون قابلیت حمل و پاسخگویی بیمه درمانی نیز شناخته می شود ، حفظ می کند. این آیین نامه برای مدیریت و ذخیره صحیح آنها به سازمانهایی با سوابق مشتری یا اطلاعات شخصی نیاز دارد. شما همیشه می توانید با استفاده از خدمات مدیریت اسناد آنلاین به روز باشید. آزاد شدن از درهم و برهمی کاغذ بازی های بی پایان و بدون به خطر انداختن از دست دادن اطلاعات حیاتی ، بی ارزش است. همچنین داشتن امنیت دانستن اینکه داده های شما از هر نوع خسارتی ایمن نیست مهم است. خدمات مدیریت اسناد نوعی سرمایه گذاری است که هزینه های خود را پرداخت می کند. ایجاد یک محیط کار مشترک با افزایش بهره وری گامی است که موجب صرفه جویی در هزینه و کاهش هزینه های تجارت برای سال های آینده می شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *