سبز بودن آن آسان نیست – اما می ادامه مطالب توان این کار را کرد!
چگونگی سازگاری با محیط زیست چالشی است که این روزها برای همه مشاغل پیش روی ما نه فقط ما در صنعت ذخیره سازی است. در زیر ، Daniel Beer از The Store Room ، که سایت خود ذخیره سازی منچستر بود و برندگان جایزه آگاهی از محیط زیست Storage.co.uk بودند ، توضیح می دهد که شرکت وی برای تلاش و سبز نگه داشتن همه چیز چه کرده است.
ارزیابی زیست محیطی
Store Store یک شرکت ذخیره سازی خود مستقر در شمال غرب انگلستان است و به عنوان یک تجارت نسبتاً خوب تاسیس شده اما هنوز هم در حال رشد ، طی چند سال گذشته بیشتر و بیشتر آگاه شده ایم که کاهش تأثیر ما بر محیط زیست در آینده به طور فزاینده ای مهم است.
خوب ما چکار کردیم؟ خوب ، اولاً ما واقعاً خوب بررسی کردیم که بیشترین میزان انرژی را در سایت های خودمان به کار می بریم و اینکه چگونه می توانیم بدون تأثیر خدمات و امنیتی که به مشتریان خود می دهیم ، این میزان را کاهش دهیم.
روشنایی
اولین و بارزترین منطقه ای که باید مورد بررسی قرار گیرد ، روشنایی در محل های ذخیره سازی ما بود. با داشتن سایزهایی با ابعاد حداکثر 90،000 فوت مربع ، اطمینان از نور کافی سایت ها می تواند یک پیشنهاد با استفاده از انرژی بالا باشد. اینجاست که ما از فناوری استفاده کردیم و تمام چراغ های محل ذخیره خود را با فعال کننده های سنسور مجهز کردیم ، این بدان معنی است که چراغ ها فقط در صورت نیاز روشن می شوند. میزان انرژی صرفه جویی در این تغییر ساده بسیار باورنکردنی است.
علاوه بر اینکه به روشنایی داخلی خود نگاه کردیم ، نحوه استفاده از نورافکنهای خارجی و روشنایی علامت در سایت ذخیره سازی منچستر را مطالب بیشتر نیز مورد بررسی قرار دادیم و با انجام چند تنظیم ساده در زمان بندی اینها ، توانستیم بیش از یک صرفه جویی کنیم چند کیلووات
بسته بندی
در همه مکان های ما مقدار زیادی بسته بندی و به خصوص جعبه های ذخیره سازی می فروشیم. در این منطقه نیز تلاش مشترکی کرده ایم تا “سبز” شویم و امروز در فروشگاه اتاق جعبه هایی که می فروشیم از حداقل 75٪ مواد بازیافتی تهیه می شوند. این جعبه ها از نظر قدرت و کیفیت دقیقاً همان جعبه های سفید قبلی ما هستند – اما برای محیط زیست بسیار بهتر هستند (به علاوه می توان بارها و بارها از آنها استفاده کرد).
برش کاغذ
از نظر اداری ، در طول سال گذشته ما به یک سیستم صورتحساب تقریباً بدون کاغذ در سایت های خود ذخیره سازی خود روی آورده ایم – تمام کاری که ما باید انجام می دادیم این بود که مطمئن شویم از همه مشتریان خود آدرس ایمیل پرسیده ایم. به همین سادگی! این مزیت اضافه شده در صرفه جویی در وقت و همچنین کاغذ است.
رد پای کربن
با پیروی از مراحل ساده توضیح داده شده در بالا ، ما توانسته ایم به طور چشمگیری از میزان کربن خود صرفه جویی کنیم ، باعث صرفه جویی در وقت ، پول و مهمتر از همه کره زمین می شویم! من همچنین توصیه می کنم با شخصی مانند Carbon Trust صحبت کنید ، که می تواند تعداد زیادی مشاوره و منابع رایگان را ارائه دهد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *