5 روز پر استرس سال
اگر جنبه های زندگی روزمره را در نظر بگیرید برخی از روزها بسیار پراسترس تر از روزهای دیگر هستند. جنبه هایی مانند شغل ، ازدواج یا رابطه یا حتی پرداخت به موقع قبض های شما.
هر روز وقایع مطمئناً تاکتیک های کنترل استرس را تضمین می کنند ، اما هر چند ماه یکبار در روزهای خاص سال استرس شما افزایش می یابد.
در اینجا لیستی از 5 روز پر استرس سال وجود دارد:
شماره 5 شکرگذاری
چه چیزی ممکن است در مورد جمع شدن یک خانواده برای خوردن مقداری بوقلمون و تماشای مقداری فوتبال استرس زا باشد؟ امیدوارم شکرگذاری های کافی را داشته باشید تا در س sال قبلی به کنایه من بپردازید. ترکیه و فوتبال قطعاً در نوع خود کاهنده استرس موثر هستند ، به شرطی که شیرها یک بازی رقابتی انجام دهند. بوقلمون بهانه ای مهندسی شده علمی برای دور زدن مکالمات اجباری خانوادگی و چرت زدن برای مدتی فراهم می کند.
شماره 4 فینال
برای دانشجویان ، زمان ساختن یا شکستن است. برای والدین ، ​​زمان آن است که خانه خود را برای تابستان یا بازگشت طولانی به خانه آماده کنید. احتمال خوبی وجود دارد که فینال های آنها خوب پیش برود و تمام پیروزی ها و آمادگی های آنها نتیجه خوبی داشته باشد. درست مثل هر روز یا موقعیت پراسترس دیگر ، یک دوره بیشتر بخوانید از استرس نیز انتظار می رود. فقیر خود را نسبت به موفقیت دانش آموز مورد لطف خود قرار دهید و یک شب بیرون بروید (البته با توجه به اینکه آنها 21 سال یا بیشتر هستند!)
# 3 4 ژانویه
محققان 4 ژانویه را پر استرس ترین روز سال ذکر کرده اند. آنها می گویند طوفان کامل هوای سرد ، تاریکی اقتصادی و پایان تشویق کریسمس بسیاری را به طور موقت غمگین و افسرده خواهد کرد.
جودی جیمز ، روانشناس و متخصص ارتباطات و زبان بدن گفت: ژانویه می تواند یکی از استرس آورترین زمان های سال بین خرید فروش و بهبودی از فصل های مهمانی باشد که می تواند رفتارهای منفی مانند افزایش تنش را تحریک کند. ، سطح استرس و فشار خون. ”
شماره 2 روز مالیات
15 آوریل بسیاری از ما با پرداخت مالیات ، هرگز مالیات را که بزرگسالان را جستجو می کنیم ، از این روز به خوبی می دانیم. خودتان را خوش شانس بدانید اگر شما یا متخصص مالیات بسیار معتبر خود تصمیم گرفته اید که بازدهی در راه شما باشد. برای کسانی که مجبورند سرمایه های خود را برای رسیدن به مهلت مقرون به صرفه جبران کنند ، استرس بیشتری را تا امروز تجربه می کنند. 15 آوریل فقط برای پرداخت کنندگان مالیات استرس زا نیست. این امر ضرر همه افراد درگیر در این روند را می گیرد. اگر منجر به ممیزی شده است یا فوراً این روز را به استرس آورترین روز منتقل کنید.
شماره 1 کریسمس
به عنوان والدین ، ​​به احتمال مطالب بیشتر زیاد این یکی را حدس زده اید. اما حتی بدون انتظار زیاد بچه ها برای خرید ، کریسمس به راحتی استرس آورترین زمان سال است. تمیز کردن مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ به دنبال جدیدترین و بهترین هدایا می تواند شما را از نظر جسمی و روحی خسته کند.
اگر هدیه مناسبی برای جلب رضایت عزیز یا نفرت انگیزی که برایش خرید می کنید پیدا نمی کند ، مدیریت پول نقد یا اعتبار موجود برای خرید همه کسانی است که در لیست شما هستند. خرید تنها نیمی از نبرد تعطیلات است زیرا شما همچنان باید در یک جمع خانوادگی “شاد” شرکت کنید یا حتی بدتر ، خودتان میزبان این رویداد باشید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *