پوستر دیجیتال که در بالابر کار می کند
پوستر دیجیتال بخشی عالی از تجهیزات علامت گذاری دیجیتال داخلی است که می توان آن را به دست آورد. این موارد در بسیاری از نقاط عجیب و غریب و غیر معمول مانند آسانسور اعمال می شود.
یک پوستر دیجیتال در اوج ارائه محتوای تبلیغاتی به خریداران به روش چشم نوازی است ، اکنون تصاویر زنده ، ویدئو و صوتی برای تبلیغ کالاها و خدمات به مشتریان جدید و فعلی استفاده می شود ، اما یکی از مواردی که لمس نشده ادامه مطالب است ، آسانسور
آسانسور
اگر تا به حال در آسانسور ساختمان اداری بوده اید ، نمی دانید کسی به راحتی صحبت می کند ممکن است خجالت آور باشد ، با این حال شرکت ها پوسترهای دیجیتالی را در آسانسورها پخش می کنند تا در طول سفر به طبقه خاص خود بتوانید آنچه در خارج از دفتر اتفاق می افتد را ببینید. . یک مثال خوب می تواند به روزرسانی های آب و هوای محلی باشد ، این را می توان در پوستر دیجیتال مشاهده کرد و اگر شما برای ناهار از خانه بیرون می روید یا هنگام شب بیرون می روید ، می تواند کاملاً مناسب باشد. اگر باران می بارد و می توانید برنامه ریزی کنید که در شرایط بد آب و هوایی گرفتار نشوید ، به شما هشدار داده می شود.
پوسترهای LCD از نزدیکترین روابط آنها با صفحه منوی دیجیتال با در اختیار داشتن پخش کننده محتوا در قسمت پشت نمایشگر ، در اندازه های معادل آن وجود دارند و پوسترهای LCD را می توان با صفحه لمسی نصب کرد تا با مشتری همکاری کند و کار کند یا کاربر
همانطور که برای به روزرسانی در اینجا بیشتر بخوانید تبلیغات ، این می تواند توسط بسیاری از تکنیک ها انجام شود ، معمولاً دستگاه پخش رسانه دیجیتال یکپارچه ، رسانه را بر روی کارت حافظه نگه می دارد ، با استفاده از یک درایو انگشت شست ، تبلیغات را می توان اصلاح کرد ، اما اگر 60 پوستر دیجیتال داشته باشید ، مزاحمت را تصور کنید ردیابی همه آنها و اطمینان از اینکه محتوای یکسان بر روی همه آنها وجود دارد می تواند یک مشکل بزرگ باشد.
اکنون یک راه حل وجود دارد و این این است که هر پخش کننده محتوا را با یک آداپتور بی سیم در پورت USB قرار دهید و سپس مدیر سمعی و بصری می تواند به پوسترها وارد شده و محتوای شبکه را با یک حرکت به روز کند و در وقت انسان صرفه جویی کند.
یکی از مواردی که باید به خاطر داشته باشید این است که مطمئن شوید شبکه علامت گذاری دیجیتال بدون خطر است ، در غیر این صورت ممکن است کارمندان و بازدیدکنندگان را با استفاده از اتصال WIFI برای دسترسی به آنلاین پیدا کنید ، بنابراین آنها می توانند ایمیل های شخصی را دریافت کنند ، برخی از آنها ممکن است حاوی ویروس هایی که باعث خراب شدن شبکه علامت گذاری می شوند. این کار با افزودن رمز عبور به شبکه و هیچ چیز ساده دیگری مانند سرپرست یا 1234 به راحتی قابل دستیابی است ، استفاده از حروف بزرگ و کوچک با تعداد زیاد را دشوار می کند به این ترتیب هک کردن شبکه برای مردم سخت خواهد بود.
این پوسترهای دیجیتالی بسیار متغیر و روشی مقرون به صرفه برای بازاریابی هستند و می توانند از آنها برای آگاهی بخشیدن به اخبار روز پرسنل و مهمانان نیز استفاده شود. اینها را می توان روی پنجره ها ، دیوارها و در آسانسورها قرار داد.
تحرک این دستگاه ها خوب است به طوری که برخی از پیمانکاران سمعی و بصری فرصت هایی را دیده اند و آنها این موارد را در مراکز خرید جاسازی می کنند ، سپس مکان های لیست را به مشاغل موجود در بازار می فروشند ، درآمد اولیه ای که در ماه اول کسب می کنند برای تمام سخت افزارها پرداخت می شود لازم است ، بنابراین بقیه درآمد 11 ماهه بعدی سود کامل است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *