Herbalife

توسطirmusic4

جولای 5, 2021


Herbalife
مشاهده سایر مقالات نویسنده چگونه Herbalife Business (یا هر MLM) خود را بصورت آنلاین ایجاد می کنید؟ قبل از اینکه به ساختن آنلاین تجارت خود امیدوار باشید ، ابتدا باید مطمئن باشید که با محصولات خود نتیجه می گیرید.
نتایج شما می تواند افزایش انرژی ، کاهش وزن و استراحت بهتر باشد.
البته تنها راه برای در اینجا بیشتر بخوانید بدست آوردن آن اطمینان از استفاده از محصولات و اندازه گیری نتایج است.
علاوه بر این برای بهبود خودتان باید پیگیر مداوم باشید. این با نتایج ، داستان شما و تمایل شما برای کمک به دیگران ، سوختی است که محتوای سایت شما را فراهم می کند.
با فرض اینکه نتیجه می گیرید (لازم نیست که هنوز چشمگیر باشند … فقط باید اندازه گیری شوند) یا برای رسیدن به نتیجه فعالانه کار می کنید ، اکنون چیزی برای اشتراک گذاری با مخاطبان خود خواهید داشت.
هنگامی که این کار را انجام دادید ، در موقعیتی قرار می گیرید که برای دیگران جذابیت بیشتری داشته باشید و ساختن یک تجارت آنلاین امکان پذیر شود.
مرحله 1) اولین چیزی که شما نیاز دارید مکانهایی برای ایجاد چشم انداز تجاری Herbalife شماست. خوشبختانه هزاران مکان برای تبلیغات اخلاقی و قانونی Herbalife به صورت آنلاین وجود دارد و ابزارهای زیادی برای توزیع سریع مطالب شما وجود دارد. (برای تعیین دیدگاه خود در این زمینه ، بهترین ها رایگان نیستند ، اما ابزارهای رایگان بسیاری وجود دارد.)
به عنوان مثال مکان ها می توان به شبکه های اجتماعی ، مقالات ، نشانک های اجتماعی ، شبکه های ویدیویی و غیره … و غیره اشاره کرد.
نمونه هایی از ابزارها مواردی مانند SEO Elite ، TrafficGeyser ، RSS RSS / RSS ارسال و غیره است … و غیره
مرحله 2) دومین چیزی که برای ساختن خط تولید Herbalife به آن نیاز دارید ، توانایی نوشتن / ایجاد محتوایی است که باعث جلب توجه مردم در آن مکان ها شود و بازدید سایت را به سایت شما سوق دهد. نوشتن کپی تبلیغاتی که دیگران را مجبور می کند در واقع وقتی آن را می فهمید بسیار آسان است … اگر هر تبلیغ مکتوبی دارید که هیچ نتیجه ای نمی دهد ، به احتمال بسیار زیاد آنچه را که فکر می کردید مردم می خواهند بشنوند نوشته اید. یا آنچه “فکر می کردید” باعث هیجان دیگران می شود.
پاسخ تنها معیار واقعی تبلیغات شما است … و کلید دریافت پاسخ این است بیشتر بخوانید که با خواسته مشتری خود در ارتباط باشید و بگویید “THAT” برای جلب توجه او
اگر در ساختن مشاغل Herbalife خود کاملا جدی هستید ، باید این داستان را در اینجا بخوانید. جو و جین هرکدام یک تجارت کوچک را شروع کردند. جو تبلیغاتی را ارائه داد که در آن همه چیز در مورد فناوری و ابزارک های فانتزی ارائه شده توسط شرکتش بود. تبلیغات او چیزی شبیه به این بود
Pentium Xeon شبکه اجتماعی چند فانتزی فانتزی! با فناوری جالب MicroCraft ASPX طراحی شده است. امروز به ما بپیوندید رایگان! اما جین تبلیغاتی را ارائه داد که نشان می داد کسی چه می خواهد و چگونه می تواند آن را بدست آورد. آگهی او به این شکل بود.
برای ملاقات با مردم ، به اشتراک گذاشتن عکس ، وبلاگ و گپ پول دریافت کنید! نوع جدیدی از شبکه اجتماعی به اعضای خود پرداخت می کند! برای عضویت از طریق جیب هزینه ای دریافت نمی کنید. حال این سوال مطرح است که چه کسی بهتر عمل کرده است؟ جین این کار را کرد و به همین دلیل است … هیچ کس به این فناوری اهمیت نمی دهد یا اینکه چقدر فانتزی است … آنها فقط به آنچه از آن می گیرند اهمیت می دهند … این بدان معنا نیست که مردم بد هستند … یا دیوانه هستند … این فقط به این معنی است که هر کسی پیام خود را با او به اشتراک بگذارید باید بداند “چقدر برای آنها ارزشمند است” ، “چه چیزی از آنها می گیرد” ، “چرا این به آنها کمک می کند” و “چه زمانی نتایج را می بینند”. کسی که آگهی جو را می خواند ممکن است نداند ASPX چیست است. اما بعید به نظر می رسد که کسی بخاطر افزودن جین سر خود را گیج کند. از خودتان بپرسید که به کدام یک پاسخ می دهید؟ تنها دو دلیلی که هرکسی با شما ثبت نام می کند این است:

* آنها شما را دوست دارند.
* آنها می بینند که شما چیزی ارزشمند برای ارائه به آنها دارید. اگر آنها شما را نمی شناسند … پس باید بلافاصله ببینند که اگر شما را دنبال کنند (یا پیوند شما … یا تبلیغات شما) چه چیزی بدست می آورند.) روش دیگری برای فکر کردن آن … وقتی iPod های اپل بیرون آمد آیا آنها گفتند …
هارد دیسک 10 گیگابایتی با بلندگوی 40 دسی بل و صفحه نمایش تک رنگ 3 اینچی. یا اینکه آنها گفتند…
10000 آهنگ در جیب شما. درباره تبلیغات خود فکر کنید و نتیجه بهتری خواهید گرفت. اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما کسی را به سمت چیزی که می خواهد سوق می دهد …
مرحله 3) هنگامی که تبلیغ شما مورد توجه شما قرار گرفت. شما باید یک پیشنهاد کم خطر به آنها ارائه دهید … برای این که LCP (صفحه ضبط سرب) ایجاد کنید. به طور خلاصه LCP 3 م componentsلفه دارد که به طور م thisثر این را می گویند.
اینجاست که چرا اینجا هستید. (تیتر یک عنوان) من در اینجا چیزی است که من در مورد آن هستم. (پیشنهادی برای مبادله چیزی با ارزش با اطلاعات تماس.) در اینجا نحوه شرکت شما آورده شده است. (از لیست پستی من استفاده کنید.)
خیلی ساده ها؟
آنها در این مورد مهم این است که از روح شما بنویسند نه از اشتیاق شما برای تبلیغ بیش از حد آنچه ارائه می دهید.
مرحله 4) منجر به فروش را تغییر دهید. و روشهای زیادی برای انجام این کار وجود دارد. همچنان به آنها اطلاعات خوبی ارائه دهید… با آنها تماس بگیرید offers به ​​آنها پیشنهاد دهید
این واقعاً یک هنر است و در درجه اول این جایی است که ارزش شما به عنوان یک صاحب تجارت رشد می کند.
مرحله 5) سرانجام یک رهبر باشید … به سادگی پیشرو باشید … اگر فکر می کنید مشکلی کارساز است آن را امتحان کنید سپس نتایج خود را با سازندگان تجارت جدید خود به اشتراک بگذارید. با کمک به خط پایین خود برای تعیین اهداف پیش بروید و سپس پای آنها را به سمت آتش برای انجام آنها. شما نمی خواهید در این مورد احمق باشید یا به خود اجازه دهید ناامید شوید … شما فقط با یادآوری تمرکز به آنها کمک می کنید.
انجام این کارها به شما امکان می دهد خود را هدایت کنید … و به نوبه خود توانایی بیشتری در ایجاد رهبران در تجارت خود خواهید داشت.
ایجاد یک سازمان از رهبران تنها راه رفتن به یک حالت رشد سریع در تجارت شما است.
امیدوارم مفید واقع شده باشد!
من با بهترین کار در ساختمان تجاری Herbalife شما (یا بازاریابی شبکه ای) همکاری می کنم!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.