بیشتر بخوانید
چگونه می توان فیلم های YouTube خود را تبلیغ کرد
تبلیغ ویدیوی YouTube کار ساده ای نیست. برای تبلیغ ویدیوی خود باید کانال مناسب را انتخاب کنید. شما باید تمام کانال های رسانه های اجتماعی Facebook ، Twitter ، Instagram و LinkedIn را انتخاب کنید. حساب خود را در این کانال ها ایجاد کنید و دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. تبلیغ فیلم های YouTube خود را از آنجا شروع کنید. نکات زیر را دنبال کنید ، این مطمئناً بازدید شما را افزایش می دهد.
1: عنوان ویدیویی
مانند بلاگ ها ، فیلم ها نیز به یک عنوان مناسب نیاز دارند. بدون عنوان باورنکردنی ، فیلم های شما مورد تحسین قرار نمی گیرند. عناوین ویدیوی شما یکی از مهمترین مواردی است که توجه کاربران را به خود جلب می کند. عنوان ویدیویی بدون نقص ایجاد کنید. شرکت تبلیغات آنلاین عنوان را کوتاه نگه دارید و سال جاری را در آن بگنجانید. عبارات کلیدی را وارد کنید و از کلمات کنترل استفاده کنید ، به عنوان مثال ، “بهترین” ، “عالی” و غیره.
2: برچسب های ویدئویی
استفاده از برچسب های مناسب مطمئناً کمک زیادی به شما می کند. به طور کلی مردم به برچسب ها توجه نمی کنند. برچسب گذاری برای فیلم ها کاملا متفاوت با ژورنال است. مراحل زیر را دنبال کنید:
در همه ویدیوها از برچسب نام تجاری منحصر به فرد خود استفاده کنید
برچسب های استفاده شده توسط سایر یوتیوب های با موقعیت بالا را کشف کنید و از آنها استفاده کنید.
کلمه کلیدی اصلی را وارد بیشتر بخوانید کنید.
3: انگشت های سفارشی
یک تصویر بند انگشتی مناسب و منحصر به فرد از این گروه پدیدار می شود و به زحمت توجه عموم مردم را به خود جلب می کند. به سادگی باید یک تصویر متناسب با اندازه 2mb از 16: 9 را در آن قرار دهید.
4: تمرکز بر نام تجاری
ارائه کانال خود به عنوان یک برند بسیار حیاتی است. همچنین ، هیچ روش ترجیحی برای انجام این کار در اوایل بیش از 3 تا 6 ثانیه وجود ندارد و شامل یک چیز مقایسه ای برای پایان فیلم شما است.
5: ویدیوهایی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
بارگذاری فیلم های YouTube خود در سایر رسانه های اجتماعی می تواند به طور موثر به رانندگی در موارد بالاتر کمک کند. این یک ویژگی شبکه در خارج از کانال YouTube شما ایجاد می کند ، و همچنین در نظر تماشاگران نیز جلب خواهد شد. شما می توانید با استفاده از دستگاهی مانند Buffer ضبط های YouTube خود را برنامه ریزی کنید تا در صفحات مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود ، به عنوان مثال Facebook ، Twitter ، Google Plus ، Instagram و غیره.
6: یک بلاگ را روی کانال YouTube خود شروع کنید
کانال You Tube خود را در وبلاگ خود تبلیغ کنید. مطالب خوبی درباره ویدیو در وبلاگ خود بنویسید و ویدیوی خود را در این امر بگنجانید.
7: از مردم بپرسید
در اواخر ویدئو ، باید از افراد بخواهید که ویدیوی شما را دوست داشته باشند ، پیشنهاد دهند و آن را یادداشت کنند. این فقط نام تصویر شما را پیش نمی برد ، با این حال می تواند افراد را وادار کند که کانال شما را پسندیده و بخرند.
8: بهترین استفاده را از بازاریابی ایمیل انجام دهید
ایمیل کانالی است که از طریق آن می توانید مخاطبان زیادی داشته باشید. افراد را وادار کنید تا در ایمیل شما مشترک شوند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *