نکات مثبت بدون پرداخت نقدی در پرداخت های شغلی شما
روند رو به رشد از چند سال گذشته باعث می شود مشاغل در سراسر جهان بدون نقد شوند. ممکن است انتقال هنوز شدید به نظر برسد ، اما از بسیاری جهات ، بازتاب رفتار مصرف کننده است. طبق آخرین نظرسنجی انجام شده توسط فدرال رزرو ، پول کاغذی به سختی در 31٪ معاملات تجاری آمریکا استفاده می شود. بیشتر این خریدها مقادیر کمتری هستند و معاملات نقدی متوسط ​​آنها تقریباً 22 دلار است. از طرف دیگر ، هنگام صحبت در مورد کارت های بدهی ؛ میزان معاملات آنها به طور متوسط ​​44 دلار است در حالی که معاملات کارت اعتباری در حدود 57 دلار است.
بنابراین ، در اینجا این سوال مطرح می شود ، چرا همه به سمت معاملات بدون پول نقد حرکت می کنند؟ یکی از دلایل مهم کاهش استفاده از پول نقد راحتی است. اگرچه حمل کیف پول 24 ساعته 7 درصدی پول نقد ممکن است برای خریداران مسن تر بدون هیچ مشکلی به نظر برسد ، اما نسل قرن 21 معمولاً پرداخت سریع را ترجیح می دهد. در اینجا بیشتر بخوانید آنها همه چیز را سریع دوست دارند و پرداخت های بدون پول به آنها امکان می دهد تا روی روش پرداخت ترجیح داده خود را تند بزنند ، تکان دهند یا ضربه بزنند.
قبل از پرداختن به مقایسه ، بیایید برخی از روش های پرداخت بدون پول را بررسی کنیم. این روزها کارت های اعتباری بیش از هر زمان دیگری گسترش یافته اند. کیف پول های موبایل مانند Apple Pay و Samsung Pay در حال رشد هستند. همچنین به این مطالب بیشتر دلیل است که کشورهای مختلف جهان قصد دارند به یک جامعه بدون پول تبدیل شوند. آنها کارت می پذیرند و سعی می کنند جهان را از پول کاغذی خلاص کنند.
مزایای بدون نقد رفتن
سازگاری با مدل پرداخت بدون پول نقد ، مزایای قابل توجهی دارد ، از جمله خدمات سریع تر ، درک مالی آسان تر ، کاهش خطر از دست دادن و رضایت مشتری که پول نقد ندارند.
تجربه سریعتر پرداخت را ارائه دهید
استفاده از پول کاغذی معمولاً روند تسویه حساب را کند می کند. و در این محیط سریع ، هیچ کس دوست ندارد منتظر تغییر پول نقد باشد. رقابت زیاد است و همه چیز در مورد سرعت و کارآیی شما در ارائه خدمات به مشتریان است.
از رسیدن مشتری به کیف پول ، مرتب سازی صورت حساب ها ، پرداخت حقوق به کارمندان ، پرداخت هزینه لوازم و دریافت هزینه ، همه چیز کمی بیشتر طول می کشد. در حالی که ، اگر روی مدل بدون پول نقد کار می کنید ، این گزینه سریعتر و کارآمدتری برای تجارت است.
نکته مثبت دیگر این است که ، وقتی صحبت از پول نقد می شود ، ممکن است خطاهای انسانی زیادی با آن همراه باشد. این می تواند ایجاد تغییر اشتباه ، اشتباه در شمارش اسکناس های نقدی یا وارد کردن جزئیات اشتباه در سیستم باشد. اگر به سیستم پرداخت بدون پول نقد بروید ، این مسائل به طور کامل قابل حذف است.
مدیریت مالی و سازش آسان تر
در پایان روز همه وجه نقد خود را بشمارید ، آن را در برابر رسیدهای تولید شده بررسی کنید ، آنها را در کشوی پول نقد مرتب کنید و به بانک منتقل کنید. ! به نظر عجیب می رسد و زمان می برد. به علاوه ، شما باید لیست دقیق تغییرات را برای تمام معاملات نقدی خود جمع آوری و نگهداری کنید. در حالی که ، پرداخت های دریافت شده از طریق معاملات کارت اعتباری و بدهی به طور خودکار سازگار شده و در حداقل زمان به حساب بانکی شما پرداخت می شود. سودی که می گیرید افزایش جریان وجوه نقد ، تلاش کمتر در هنگام کاهش حساب های سربار کارکنان شما است.
اگر از یک نرم افزار تعمیرگاه رایانه استفاده می کنید ، بر اساس میزان فروش شما ، ثبت تمام معاملات را در زمان واقعی انجام می دهد. این امر بینش بیشتری در مورد نحوه فعالیت کسب و کار شما در حال حاضر فراهم می کند.
کاهش خطر سرقت
امیدوارم که تجارت شما فرآیندهای رمزگذاری شده ای داشته باشد و این مسئله برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد. اما این یک مزیت بسیار مهم دیگر برای مشاغل کوچک است. همه ما در مورد کارمندان با انگشت سبک که کمی پول اضافی از صندوق پول بالا می کشند یا بازی ناشایست ، شنیده ایم. بنابراین ، انتقال به سیستم معاملات بدون پول نقد احتمال از دست دادن پول در اثر سرقت را کاهش می دهد.
هزینه های بالاتر را تشویق می کند
مشاهده شده است که مشتریان وقتی پول نقدی پرداخت نمی کنند بیشتر هزینه می کنند. پرداخت با کارت اعتباری یا کارت نقدی آسان تر است. نیازی نیست که با مقدار دقیق پول در کیف پول خود آماده شوید. اگر چیز دیگری را دوست داشته باشند و به خرید آن متقاعد شوند ، مشکل بزرگی نیست.
زیرا وقتی مشتری از طریق پول نقد پرداخت می کند ، می بیند که پول از دست او خارج می شود و درد می کند! اما وقتی مصرف کننده با کارت پرداخت می کند ، صدمه / تأثیر به تأخیر می افتد زیرا از شما خواسته نمی شود قبض خود را برای چند هفته پرداخت کنید. همچنین کارتهای دارای پاداش ، هزینه بیشتر را تشویق می کنند.
دسترسی به داده های ارزشمند را فراهم می کند
از آنجا که پرداخت های بدون پول نقدی نیازی به ثبت دستی ندارند ، ایمن هستند و سوابق آنها دقیق است. هر زمان که می خواهید سود کسب شده در سال گذشته را ببینید یا می خواهید مشتریان با بهترین عملکرد را ببینید ، به قسمت عقب معاملات بروید. ارزیابی با پرداخت بدون تماس آسان تر و ساده تر می شود.
همچنین داده های معاملات الکترونیکی اطلاعات و بینش ارزشمندی در مورد ترجیحات مشتری ، عادت های هزینه ای و روند خرید را در اختیار شما قرار می دهند که می تواند به شما در راهنمایی استراتژی های بازاریابی و فروش کمک کند. برای ساده تر کردن آن ، سعی کنید از یک نرم افزار POS تعمیر کامپیوتر استفاده کنید. گزارشی از کلیه معاملات را نگه داشته و آنها را سازماندهی می کند. با استفاده از سیستم POS می توانید تمام مشخصات کارت ، خرید ، مالیات مربوط به هر معامله و سود حاصل از بی پول بودن مشتری را مشاهده کنید.
صرفه جویی در هزینه و هزینه
در حالی که بدون وجه نقد می شوند ، مشاغل مجبورند برای هر معامله کارت اعتباری هزینه ای را پرداخت کنند ، اما از طرف دیگر ، آنها مجبورند مدت زمان بیشتری را که برای پذیرش پول نقد لازم است ، به کارمندان بپردازند. از بررسی وجه نقد در پایان روز تا مراجعه مکرر به بانک و احتمالاً پرداخت هر بار هزینه های امنیتی ، این ساعات اضافی جمع می شوند و هزینه بیشتری برای شما دارند.
هنگامی که Sweetgreen ، نامی بزرگ در صنعت رستوران بدون پول نقد شد ، آنها یادداشتی را منتشر کردند و توضیح دادند که بخش عمده ای از تصمیم ناشی از جاه طلبی برای مقیاس بندی و این واقعیت است که آنها هر روز حدود دو ساعت برای اداره پول نقد در هر فروشگاه صرف می کنند.
کلمات نهایی:
به طور خلاصه ، مهمترین مزایای بی پول بودن این است که تلاش و هزینه سربار کارمندان را افزایش دهید ، خدمات مشتری را سریعتر و راحت تر کنید ، خطرات و خطاهای انسانی را کاهش دهید و تجارت شما را به سمت مشتریانی که از نظر فنی بیشتری درگیر هستند ، بیاورید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *