وقت آن است که سریعاً خدمات IT مدیریت شده خود را مانند موارد مثبت در سال 2021 پیگیری کنید
اگر مشاغل کوچک یا در حال توسعه ای هستید که به خدمات فناوری اطلاعات نیاز دارد ، ممکن است منابع و بودجه لازم برای استخدام یک حوزه IT کاملاً کارمند در داخل را نداشته باشید. همچنان می توانید با یک شرکت تکمیلی که خدمات مختلف IT مدیریت شده را ارائه می دهد ، از کمک های فنی و مزایای اضافی بهره مند شوید. با برون سپاری کلیه نیازهای فناوری به شرکتی که در این زمینه حرفه ای است ، مشاغل می توانند تلاش خود را متمرکز کنند و زمان ارزنده ای را صرف پیشبرد تجارت به جای مدیریت خدماتی کنند که اطلاعات زیادی در مورد آنها ندارند. این شش سرویس بسیار مورد توجه ویژگی هایی هستند که اکثر مشاغل کوچک برای جایگزینی در حوزه IT نادیده گرفته می شوند.

* خدمات فناوری اطلاعات مدیریت داخلی کلیه جنبه های فناوری اطلاعات می تواند بسیار آزار دهنده باشد. مشاغل معمولاً بخش عمده ای از بودجه خود را از طریق تیم فناوری اطلاعات شخصی خود ، صرف نگهداری سیستم های داخلی می کنند و در نهایت ناامید می شوند. اگرچه این جمله عجیب به نظر می رسد اما واقعی است.
فرض کنید قبلاً به خدمات IT علاقه مند شده اید. در این صورت ، شما می فهمید که IT یک سرویس سریع است که اگر پیشرفته ترین فن آوری ها را تحمل نکنید ، بلافاصله کمی گم می شوید. با استخدام شرکتی متخصص در فناوری اطلاعات ، می توانید مطمئن باشید که آنها قادر به مدیریت هرگونه به روزرسانی و تغییرات جدید هستند.

* اطلاعات و امنیت سایبری قبل از رسیدگی به این تخلف ، شناختن دسته های اصلی تهدیدات ممتاز برای اطمینان از اطلاعات و امنیت سایبری شرکت شما مفید است:
• ما انسان هستیم و گناه انسانی یک جنبه اساسی در تخلفات است و ما معتقدیم ، اما افراد ناشناس در داخل مسئولیت اصلی را بر عهده دارند. از ایمیل های اشتباه گرفته تا دستگاه های خراب گرفته تا داده های خصوصی ارسال شده به سیستم های خانه ناامن ، خطاها بسیار گران تمام می شوند و در هر زمان ممکن است به اشتباه تبدیل شوند. خوشبخت ترین این افراد ، مدیران IT خوش فکر هستند که دسترسی کامل مطالب مرتبط آنها به تنظیمات شرکت می تواند یک اشتباه کوچک را به یک فاجعه تبدیل کند.
• تعداد کمی از افراد رمزهای عبور خود را فاش می کنند. با این خودیهای معتقد اما عمدی ، نظر مهم است. پرسنل مخربی که هدف آنها سرقت یا آسیب رساندن است یک تهدید واقعی است. برخی از آنها داده های قابل قبول ، برخی اطلاعات تجاری یا اطلاعاتی را از بین می برند و فقط یک جنگ صلیبی علیه انجمن هستند. بنابراین ، امنیت سایبری شرکت شما با یک سوال روبرو است.
خوشبختانه ، تجزیه و تحلیل و تقویت هوش مصنوعی تهدیدات احتمالی را راحت تر و کمتر تهاجمی تشخیص می دهد. با این حال ، حتی با پیشرفت های تکنولوژیکی ، مدیران باید از آنچه باید جستجو کنند و چگونگی تمرکز بر تلاش های امنیتی خود برای دستیابی به حداکثر عملکرد محافظت ، آگاهی داشته باشند:
• روی کالاهای دقیق تمرکز کنید. آدمهای بد بدخواه کسانی هستند که شما بیشتر از همه به آنها اهمیت می دهید ، که اغلب آنها را “جواهرات تاج” تجارت خود می نامند. گرانترین سیستم ها و اطلاعات را بشناسید ، سپس سخت ترین دفاع و منظم ترین نظارت را به آنها بدهید.
• بنابراین ، وقتی عنوان زیرکانه زیر را در مورد نقض هکر خارجی می خوانید ، به یاد داشته باشید که این حملات برای کمتر از نیمی از نقض داده های موجود در آنجا کارساز است. و به خاطر داشته باشید که هکر احتمالاً از هویت یک کارگر بی خبر برای بیرون کشیدن آن استفاده کرده است. یک گام بردارید تا اطمینان حاصل کنید که شرکت شما در این موارد نقض امنیت سایبری در رتبه بعدی نیست.

* راه حل های فناوری اطلاعات برای مشاغل کوچک وضعیت اقتصادی فعلی ضروری است که افراد مشاغل شخصی خود را شروع کنند ، زیرا سال های اخیر این موضوع را روشن کرده است که “تجارت بزرگ” معمولی دیگر نمی تواند بارهای مالی طولانی مدت را تحمل کند. با این حال ، یکی از بزرگترین چالش های کارآفرینان امروزی راه حل های فناوری اطلاعات است. یک کسب و کار کوچک و تازه کار برای کمک به فناوری اطلاعات به کجا مراجعه می کند؟ بهترین کار این است که شغلی پیدا کنید که بتواند نیازهای شما را تعیین کند و در صورت کمبود راه حل های فناوری اطلاعات ارائه دهد.
به عنوان یک تجارت کوچک ، نمی توانید تمام هزینه های پنهانی را که تمایل دارند در غیر مناسب ترین زمان ها به وجود بیایند ، تحمل کنید. با یک برنامه سفارشی ، فقط هزینه خدمات IT مورد نیاز تجارت خود را پرداخت کنید. مطمئن باشید می دانید که مطالب مرتبط غافلگیر نمی شوید.
حالا اگر مثل من باشید ، این را با کمی تردید می خوانید. با این حال ، اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید ، خود را مدیون بازدید از سایت می دانید و خود می بینید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک برنامه سفارشی تهیه کنید ، و می دانید که این راه حل IT است که به دنبال آن بوده اید.

* نرم افزار ارتباط از راه دور نوعی بسته نرم افزاری است که ارتباطات الکترونیکی را تسهیل می کند ، خصوصاً آنهایی که ممکن است به انتقال صدا نیاز داشته باشند. راه حل های ارتباط از راه دور می تواند انواع مختلفی داشته باشد ، از نرم افزار ساده ای که توسط کاربر نهایی استفاده می شود گرفته تا موارد دقیق تر برای مدیریت عملکرد کل شبکه ها. توسعه دهندگان نرم افزارهای ارتباط از راه دور طیف وسیعی از راه حل ها را ایجاد می کنند که می تواند شامل برنامه های بی سیم و راه حل های تلفن همراه باشد.
این صنعت یکی از سریعترین حرکتها است. علاوه بر این ، فناوری مورد استفاده در ارتباطات از راه دور به طور مداوم در حال تغییر است. مدل های جدید یا ارتقا phones تلفن های همراه و سایر دستگاه های ارتباط از راه دور هر دو هفته یا ماه در بازار ظاهر می شود. فناوری هایی که به این گجت ها امکان مکالمه با یکدیگر را می دهند ، مانند امکان مرور اینترنت در تلویزیون و تلفن همراه ، روزانه در حال توسعه هستند. کار در صنعت غول پیکر مخابرات کار ساده ای نیست.

* با افزایش رشد فناوری ها و دسترسی بیشتر خانوارها به اینترنت پرسرعت ، مصرف کنندگان متوجه می شوند که ارسال بسته های صوتی از طریق اینترنت صرفاً کارآمدتر و مقرون به صرفه تر از طریق تلفن ثابت است که توسط یک مدار نقطه به نقطه روشن می شود . تعرفه های بین شهری از گذشته است و مکالمات بین المللی در برخی از کشورها ، اگر رایگان نباشد ، یک دقیقه هستند.
حوزه VoIP بسیار سریع در حال رشد است زیرا ویژگی ها و خدماتی را ارائه می دهد که معمولاً در خدمات تلفنی سنتی یافت نمی شوند. همچنین ، تمام ویژگی ها و مزایای استاندارد خدمات تلفن تلفنی را ارائه می دهد.
با توجه به اینکه همه این روزها VOIP ارائه می دهند ، از کجا می دانید بهترین ارائه دهنده VOIP کدام است؟ قبل از این تصمیم گیری باید چند مورد را بررسی و تأیید کنید زیرا سرویس VOIP فرض می کند که شما از قبل اینترنت پرسرعت پایدار و قابل اعتمادی دارید و نمی توانید یک سرویس VOIP قابل اطمینان ارائه دهید. امروزه ، با کار کردن کارمندان از راه دور ، اکنون بیش از هر زمان دیگری نیاز به سیستم تلفنی میزبان Cloud ضروری است. به طور معمول ویژگی هایی مانند کنفرانس و مسیریابی تماس به سادگی باید عملکردی دقیقاً مانند کار در دفتر داشته باشند.

* خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده موفقیت کسب و کار شما به زیرساخت IT بستگی دارد. فناوری اطلاعات معمولاً منافع تهاجمی شرکتهای کوچک و متوسط ​​است. پشتیبانی IT قدیمی یا عملکرد فناوری اطلاعات بهره وری هر شرکتی را تحت تأثیر قرار می دهد. برای اکثر شرکت ها ، ممکن است سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات بیش از سود به دردسر بیفتد. استفاده از یک زمینه IT تمام وقت می تواند یک کار ترسناک باشد. وقت ، پول ، کمبود کارکنان واجد شرایط و غیره ، برخی از چالش های پیش روی اکثر شرکت های کوچک و متوسط ​​است. در نتیجه ، بسیاری از شرکت ها شرکت هایی را استخدام کرده اند تا خدمات IT مدیریت شده را به عنوان یک راه حل مناسب برای نیازهای فناوری خود انجام دهند.
برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات به ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده از نظر مقاومت شبکه ، هزینه و بهره وری می تواند برای تجارت بسیار مفید باشد. ارائه دهنده مخابرات شبکه شما می تواند به شما کمک کند راه حل مناسب IT را پیدا کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *