نایب رئیس مجلس ترانسپو Cong. کارلو گونزالس از این پیشنهاد استقبال می کند
ساندرو گونزالس ، نماینده لیست حزب مارینو و نائب رئیس کمیته حمل و نقل مجلس ، شنبه ، 20 ژوئن ، از ایده کارگروه بینالمللی بیماریهای عفونی در حال ظهور (IATF-EID) مبنی بر اجازه بازگشت به موتور در موتورسیکلت استقبال کرد ، به شرطی که دستورالعملهای روشنی تنظیم شده است.
IATF-EID در چهل و هفتمین قطعنامه خود که امروز منتشر شد ، توصیه به ایجاد چراغ سبز برای عقب سواری در موتورسیکلت ها را به دلیل سر و صدا از تعدادی از واحدهای دولت محلی (LGUs) و همچنین برخی افراد خصوصی ارائه داده است.
به گفته گونزالس ، بسیاری از فیلیپینی ها برای رفتن به محل کار خود به موتورسیکلت به عنوان روش اصلی حمل و نقل خود تکیه می کنند ، نیازی به گفتن نیست که دیگران از طریق موتورسیکلت-تاکسی امرار معاش می کنند.
“به عنوان نایب رئیس کمیته حمل و نقل مجلس ، این یک اتفاق خوشآمد است زیرا این فرصت برای یک بار دیگر درآمدزایی با دستمزد کم درآمد را فراهم می کند. این همچنین مشکلات حمل و نقل کارکنانی را که برای کار به محل کار خود رفت و آمد می کنند برطرف خواهد کرد. ”
وی گفت: “اما من با IATF-EID موافق هستم كه قبل از تصویب این توصیه باید پروتكل ها و دستورالعمل های روشنی ارائه شود. من مطمئن هستم كه آژانسهای مربوطه می توانند قوانینی تهیه كنند كه برای مقابله با گسترش احتمالی ویروس كرونا (COVID-19) در صورت تأیید بازگشت موتورسیكلت مفید باشد ، “گونزالس افزود.
IATF-EID وزارت حمل و نقل ، وزارت علوم و فناوری ، وزارت بهداشت ، سازمان توسعه متروپولیتن مانیل و وزارت تجارت و صنایع را مجبور کرد که دستورالعمل های گفته شده را تهیه کنند.
در همین حال ، سولون اقدامات تحریک آمیز را تحسین کرد که بسیاری از شرکت های مسافرتی مانند آنگگاس پیش از توصیه IATF-EID در حال انجام هستند. آنگكاس اخیراً استفاده از سپرهای پلاستیكی بیشتر بین سواران و مسافران خود را معرفی كرد تا در حین سواری نیز بتوان فاصله فیزیكی را مشاهده كرد.
گونزالس گفت: “این پیشنهاد از آنگكاس چشمگیر است ، و همین امر می تواند برای دولت تقلید كند و این پیشنهاد را برای پیشنهاد اجازه بازگشت به عقب در موتورسیكلت ها فراهم كند.”
بیشتر بخوانید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *