نایب رئیس مجلس ترانسپو Cong. کارلو گونزالس از این پیشنهاد استقبال می کند
ساندرو گونزالس ، نماینده لیست حزب مارینو و نائب رئیس کمیته حمل و نقل مجلس ، شنبه ، 20 ژوئن ، از ایده کارگروه بینالمللی بیماریهای عفونی در حال ظهور (IATF-EID) مبنی بر اجازه بازگشت به موتور در موتورسیکلت استقبال کرد ، به شرطی که دستورالعملهای روشنی تنظیم شده است.
IATF-EID در چهل و هفتمین قطعنامه خود که امروز منتشر شد ، توصیه به ایجاد چراغ سبز برای عقب سواری در موتورسیکلت ها را به دلیل سر و صدا از تعدادی از واحدهای دولت محلی (LGUs) و همچنین برخی افراد خصوصی ارائه داده است.
به گفته گونزالس ، بسیاری از فیلیپینی ها برای رفتن به محل کار خود به موتورسیکلت به عنوان روش اصلی حمل و نقل خود تکیه می کنند ، نیازی به گفتن نیست که دیگران از طریق موتورسیکلت-تاکسی امرار معاش می کنند.
“به عنوان نایب رئیس کمیته حمل و نقل مجلس ، این یک اتفاق خوشآمد است زیرا این فرصت برای یک بار دیگر درآمدزایی با دستمزد کم درآمد را فراهم می کند. این همچنین مشکلات حمل و نقل کارکنانی را که برای کار به محل کار خود رفت و آمد می کنند برطرف خواهد کرد. ”
وی گفت: “اما من با IATF-EID موافق هستم كه قبل از تصویب این توصیه باید پروتكل ها و دستورالعمل های روشنی ارائه شود. من مطمئن هستم كه آژانسهای مربوطه می توانند قوانینی تهیه كنند كه برای مقابله با گسترش احتمالی ویروس كرونا (COVID-19) در صورت تأیید بازگشت موتورسیكلت مفید باشد ، “گونزالس افزود.
IATF-EID وزارت حمل و نقل ، وزارت علوم و فناوری ، وزارت بهداشت ، سازمان توسعه متروپولیتن مانیل و وزارت تجارت و صنایع را مجبور کرد که دستورالعمل های گفته شده را تهیه کنند.
در همین حال ، سولون اقدامات تحریک آمیز را تحسین کرد که بسیاری از شرکت های مسافرتی مانند آنگگاس پیش از توصیه IATF-EID در حال انجام هستند. آنگكاس اخیراً استفاده از سپرهای پلاستیكی بیشتر بین سواران و مسافران خود را معرفی كرد تا در حین سواری نیز بتوان فاصله فیزیكی را مشاهده كرد.
گونزالس گفت: “این پیشنهاد از آنگكاس چشمگیر است ، و همین امر می تواند برای دولت تقلید كند و این پیشنهاد را برای پیشنهاد اجازه بازگشت به عقب در موتورسیكلت ها فراهم كند.”
بیشتر بخوانید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.