چرا مشاغل برون سپاری فناوری اطلاعات در بین شرکت های چند ملیتی محبوب هستند
افزایش تدریجی تعداد شرکتهایی که از طریق مشاغل برون سپاری فناوری اطلاعات پروژه های نرم افزاری خود را توسعه می دهند ، مشاهده می شود. ماهیت ارزان و انعطاف پذیر این مشاغل نیز متناسب با مرحله فعلی رکود و کاهش اقتصاد است. وقتی شرکتی تصمیم می گیرد از طریق تیم داخلی تولید نرم افزار پروژه را توسعه دهد ، باید در زمینه جذب ، آموزش و توسعه کارکنان فناوری اطلاعات ، سخت افزار ، نرم افزار و زیرساخت های کلی سرمایه گذاری کند. در همان زمان ، شرکت های IT دریایی دقیقاً مانند دستیار مجازی شما عمل می کنند و پروژه را به موقع و با هزینه از پیش تعیین شده انجام می دهند. اگر هنوز در مورد برون سپاری پروژه های IT خود مشکوک هستید ، بهتر است مزایای برون سپاری پروژه های نرم افزاری را درک کنید.
هزینه های عملیاتی کاهش یافته:
بسیاری از شرکت ها به دلیل هزینه پایین ، مشاغل برون سپاری فناوری اطلاعات را ترجیح می دهند. با استخدام استعدادهایی از بیشتر بخوانید منطقه خاص ، می توانید از مزد پایین تر کشورهای خارج از کشور بهره مند شوید. در برخی از کشورها مانند هند ، می توانید پرسنل با استعداد و باتجربه فناوری اطلاعات را با قیمت بسیار کمتری استخدام کنید. علاوه بر این ، شما از طریق گزینه های ارتباط آنلاین رایگان مانند Skype ، ایمیل ها و نرم افزار چت گزینه هایی برای برقراری ارتباط و ارتباط با تیم توسعه دریایی دارید. از آنجا که می توانید دستیار مجازی خود را به طور منظم کنترل و کنترل کنید ، پروژه IT شما می تواند بدون هیچ نوع اختلال و وقفه ای به در اینجا بیشتر بخوانید اتمام برسد.
مناسب برای صاحبان مشاغل جدید و کوچک:
اگر اخیراً شرکت را راه اندازی کرده اید و زیرساخت IT مناسبی ایجاد نکرده اید ، ممکن است پروژه در موعد مقرر به اتمام نرسد. برای شروع توسعه نرم افزار باید مدتی را صرف جذب نیروهای مناسب و خرید نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز کنید. از طرف دیگر ، پروژه را می توان با برون سپاری پروژه به یک شرکت برون مرزی ، به روشی راحت و سریعتر آغاز کرد. شما می توانید بر اساس نیازهای خود به سادگی از چند شرکت فناوری اطلاعات درخواست پیشنهاد دهید. هنگامی که پیشنهادات را مقایسه کردید و شرکت نرم افزاری مناسب را انتخاب کردید ، می توانید بلافاصله پروژه خود را بدون هیچ گونه تلاش و منابع اضافی آغاز کنید.
تکمیل پروژه به موقع:
اکثر شرکت های برون سپاری فناوری اطلاعات براساس نیاز مشتریان خود پروژه IT را به پایان می رسانند. هنگامی که شما با پوشش جنبه های مختلف پروژه قرارداد برون سپاری مفصلی را آماده کرده اید ، شرکت طبق نیاز شما پروژه را به روشی ساختار یافته توسعه می دهد. حتی می توانید از شرکت بخواهید که گزارشات دوره ای مربوط به وضعیت پروژه فناوری اطلاعات برون سپاری شده را ارسال کند. مشاغل برون سپاری فناوری اطلاعات همچنین به دلیل تأثیرگذاری آنها در انجام پروژه های IT بر اساس برنامه از پیش تعیین شده ، در بین شرکت های چند ملیتی محبوب هستند.
سرمایه گذاری کم سرمایه:
هنگامی که پروژه IT را به یک شرکت خارج از کشور واگذار می کنید ، نرم افزار می تواند با قیمت ثابت از پیش تعیین شده توسعه یابد. دیگر نگران هزینه های متغیر مرتبط با حقوق و دستمزد ، اضافه کاری و سایر کمک هزینه ها نخواهید بود. شرکت برون سپاری انواع هزینه های مربوط به نیروی کار و مسائل مربوط به آن را بدون افزایش هزینه پروژه برطرف می کند. از آنجا که می توانید از طریق دستیار مجازی در پروژه های فناوری اطلاعات صرفه جویی کنید ، هدایت سرمایه به سایر پروژه های اصلی و مشاغل سودآور برای شما آسان تر خواهد بود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *