املاک و مستغلات در پنجاب
از نظر تاریخی در پنجاب ، زیرساخت ها و توسعه املاک و مستغلات پراکنده بوده و بیشتر توسط خانواده بیشتر بخوانید ها یا کارآفرینان مجرد اداره می شود. این صنعت توسط پیمانکاری فرعی یا مشاغل پیمانکاری انجام می شد که تولید آنها به خوبی مشخص نشده بود. اکثر شرکتهای املاک و مستغلات از نزدیک درگیر مشاغل خانوادگی بودند ، تا اینکه اخیراً شاهد ظهور سرمایه گذاران جدید خارجی و شرکتهایی بودیم که مسیر IPO را طی می کردند.
ورود خانه های سازمانی به عرصه املاک و مستغلات باعث تغییر چشم انداز املاک و مستغلات پنجاب شده است. امروزه صنعت بسیار حرفه ای تر مدیریت می شود. اگرچه شرکت های کوچک هنوز وجود دارند اما تعداد بازیگران بزرگی که وارد این تجارت می شوند افزایش یافته است. املاک و مستغلات به یک بخش پر رونق تبدیل شده است و مجبور شده است در معاملات خود شفاف سازی کند و از این طریق افراد دارای صلاحیت حرفه ای از صنایع دیگر را تهیه کند.
آینده پنجاب
در سالهای اخیر پنجاب با توسعه در هر بخش به ویژه املاک و مستغلات که زیرساخت های آن را قادر به بهره مندی از مزایا کرده است ، رشد زیادی کرده است. همگام با افزایش قیمت ملک ، هزینه های ساخت در پنج سال گذشته به طور قابل توجهی در پنجاب افزایش یافته است. بر اساس برخی تخمین ها ، نرخ املاک در پنجاب در طی 12 ماه 30٪ به 40٪ افزایش یافته است.
طبق خبرهای صنعت ، انتظار می رود پنجاب سهم عمده ای از سرمایه گذاری پیش بینی شده 130،000 کروری در املاک و مستغلات را تا سال 2010 بدست آورد. به دلیل توسعه بخش تجاری ، دولت احتمالاً بزرگ می شود زیرا بخش عمده ای از این سرمایه گذاری زیبا انجام خواهد شد به سمت بخش تجاری است.
پنجاب در زمینه پروژه های املاک و مستغلات ، با پروژه های بزرگ مسکن و زیرساخت های خرده فروشی مانند ویلا ، خانه های کشاورزی ، آپارتمان های مسکونی ، مجتمع های تجاری ، مراکز خرید و شهرها ، پیشتاز است. هر کجا یک پروژه ساختمانی جدید را ایجاد می کنید ، در حال آماده سازی است چهره آنچه در گذشته پنجاب به نظر می رسید.
برخی از شهرها و شهرهای بزرگ که در پنجاب برنامه ریزی شده اند شامل لودیانا ، موالی ، جلاندار ، آمریتسار ، پاتیالا ، هوشیارپور ، خانا ، گورداسپور ، کاپورتالا ، ناوانشهر ، فروزپور ، روپار ، فریدکوت ، موتسار ، موگا ، باتیندا ، راجپورا ، مانسا است. سنگرور
آمریتسار به ویژه در زمینه املاک و مستغلات با قیمت های گزاف زمین رشد سریعی داشته است. توسعه دهندگان نوآور املاک و مستغلات در شهر ، با تشویق سیاست توسعه شهری دولت پنجاب ، مجموعه ای از پروژه های تجاری و مسکونی را ارائه داده اند. ابتکار عمل دولت پنجاب در ارتقا investments سرمایه گذاری ها با سرمایه گذاری های کلان در بخش املاک و مستغلات پاسخ مثبت یافته است.
ارتقا of فرودگاه شهر ارزش آمریتسار مطالب مرتبط را بیشتر افزایش داده و این شهر از خانه های مستقل در مستعمرات خصوصی به خانه های چند طبقه ، شهرک های بزرگ ، پنت هاوس های لوکس ، مراکز خرید و سایر مجتمع های تجاری فارغ التحصیل شده است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *