نحوه دریافت بک لینک برای وب سایت
مطالب بیشتر هدف از بک لینک چیست؟ این به وب سایت شما کمک می کند تا توسط موتور جستجوی گوگل فهرست بندی شود و در صفحه اول نشان داده شود.
بک لینک های ارزشمند به شما کمک می کند تا مخاطبان با ارزشی مطالب خود را بخوانند. این الگوریتم ها را نشان می دهد که Google ارزش وب سایت شما را دارد. اما چگونه می توانید بک لینک های ارزشمندی به وب سایت خود وارد کنید؟

* محتوای ارزشمند و قابل اشتراک ایجاد کنید شما باید در مورد Google تحقیق کنید و چندین محتوای مربوط به همان موضوع را پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی بک لینک و بازدید بالایی دارند. سپس ، محتوای خود را با بهبود آنها با استفاده از کلمات و صدای خود ایجاد می کنید – دزدی ادبی نکنید!
Maria Bustillos ، هماهنگ کننده محتوا در HostPapa ، گفت که شما می توانید با به روزرسانی اطلاعات قدیمی ، افزودن اطلاعات مفید اضافی ، جایگزینی تصاویر قدیمی و اینفوگرافیک ها و جایگزین کردن لینک های بازگشتی ، محتوای با ارزش بالا ایجاد کنید.
همچنین باید مطمئن شوید که با استفاده از نرم افزار یا افزونه اشتراک گذاری ، دکمه های اشتراک اجتماعی را در پست یا وب سایت خود اضافه می کنید تا محتوای شما به راحتی به اشتراک گذاشته شود.

* در رسانه های اجتماعی خود فعال باشید باید برند خود را در چندین رسانه اجتماعی ارائه دهید اما به جایی بروید که مخاطبان شما هستند. رسانه های اجتماعی رایج که مخاطبان شما ممکن است استفاده کنند ، فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، Pinterest و LinkedIn هستند.
براساس کلمات کیم کوساکا ، مدیر بازاریابی در الکسا ، هرچه محتوای شما بیشتر از طریق اینترنت ارائه شود ، مردم بیشتر از آن بهره مند می شوند. این بر موتورهای جستجو تأثیر می گذارد تا شما را به عنوان یک مرجع تعیین کنند و محتوای شما را بالاتر ببرند.
هر بار که محتوا ایجاد می کنید ، پیوند مطالب خود را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید. فراموش نکنید که پیوند وب سایت خود را در نمایه خود قرار دهید.

* شبکه سازی با ارائه دهندگان محتوا در جایگاه شما شبکه سازی با ارائه دهندگان محتوای مستقل مانند نویسندگان مقاله یا نویسندگان وبلاگ به شما در طولانی مدت کمک می کند. هنگام نوشتن محتوا برای مشتریانشان ، ممکن است بطور پیوندی با محتوای شما تماس بگیرند زیرا می دانند شما در مقام خود صاحب نظر هستید – اگر محتوای شما مرتبط باشد.
به گفته موسسه بازاریابی دیجیتال ، با داشتن روابط خوب ، این فرصت را به شما می دهد تا شبکه های خود به سادگی اطلاعات مرتبط را به وب سایت خود بک لینک دهید. آنها همچنین با خوشحالی محتوای ارزشمند شما را برای پیروان خود به اشتراک می گذارند.
می توانید از طریق رسانه های اجتماعی خود با آنها ارتباط برقرار کنید ، در مورد پست های وبلاگ شخصی آنها نظر ادامه مطالب دهید و به طور حرفه ای از طریق ایمیل برای آنها ایمیل کنید.

* ارسال پست های مهمان در وب سایت دیگر شما می توانید در Google جستجو کنید تا لیستی از وب سایت های موجود در مکان خود را که به شما امکان می دهد در آنجا پست مهمان کنید ، بدست آورید. این پست ها به صورت پست یا رایگان مهمان ، این استراتژی به شما کمک می کند نام تجاری خود را آشکار کنید و مخاطبان آنها را به وب سایت خود جذب کنید.
همانطور که توسط Shreoshe Ghosh ، نویسنده Stan Ventures گفته شده است ، شما می توانید با تجزیه و تحلیل بک لینک وب سایت ، وب سایت هایی را که رقبا برای شما مهمان ارسال می کنند ، بشناسید. می توانید برای همان وب سایت به ترفندها بروید و پست های مهمان بنویسید.
اما ، شما باید اطمینان حاصل کنید که وب سایتی که می خواهید یک پست مهمان بنویسید به شما امکان می دهد پیوند وب سایت خود را روی پست یا بیوگرافی نویسنده قرار دهید.
برای نتیجه گیری ، اگر بک لینک دهی خود را درست انجام دهید ، مخاطبان جدید شما محتوای شما را دوست دارند و برای خواندن سایر مطالب به وب سایت شما بازمی گردند. شما در اقتدار خود تبدیل به مرجعی خواهید شد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *