توسعه دهنده API Facebook را استخدام کنید
فیس بوک یک وب سایت شبکه اجتماعی است که تحت مدیریت و مالکیت خصوصی شرکت فیس بوک است. از سپتامبر 2006 ، هر فرد بالای 13 سال که دارای یک آدرس ایمیل معتبر باشد می تواند به یک کاربر فیس بوک تبدیل شود.
مخاطبان فیس بوک بیشتر از جوانان برای جوانان هستند. کاربران می توانند دوستان خود را اضافه کرده و ادامه مطالب برای آنها پیام ارسال کنند و پروفایل شخصی آنها را به روز کنند تا به دوستان خود در مورد خود اطلاع دهند. علاوه بر این ، کاربران می توانند به شبکه های سازمان یافته توسط محل کار ، مدرسه یا دانشگاه بپیوندند.
نام این وب سایت از نام محاوره ای کتابهایی است که در ابتدای سال تحصیلی توسط دانشگاههای ایالات متحده با هدف کمک به دانشجویان برای شناخت بهتر یکدیگر به دانشجویان داده می شود.
Facebook API بستری برای ساخت برنامه هایی است که در دسترس اعضای شبکه اجتماعی فیس بوک قرار دارد. API به برنامه ها اجازه می دهد تا از ارتباطات اجتماعی و اطلاعات نمایه برای درگیر کردن برنامه ها و انتشار فعالیت ها در خبرخوان و صفحات نمایه فیس بوک ، منوط به تنظیمات حریم خصوصی کاربر استفاده کنند. با استفاده از API ، کاربران می توانند با استفاده از اطلاعات پروفایل ، دوست ، صفحه ، گروه ، عکس و رویداد ، زمینه اجتماعی را به برنامه های خود اضافه کنند. API از پروتکل Restful استفاده می کند و پاسخ ها به صورت محلی و در قالب XML ارائه می شوند.
برنامه های فیس بوک راهی مناسب برای دسترسی به میلیون ها مشتری احتمالی و افزایش مشتری شما است. برنامه های جذاب و سفارشی فیس بوک توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب می کند و می تواند به طور مثر برای هدف قرار دادن مخاطبان مرتبط با شما مورد استفاده قرار گیرد. برنامه های فیس بوک دارای یک اثر ویروسی هستند که به افزایش تصویر و شهرت شرکت شما کمک می کند.
استخدام توسعه دهندگان API فیس بوک می تواند برنامه های قدرتمند و قابل اعتماد API فیس بوک از جمله وب سایت ها و پورتال ها را ایجاد کند تا تجارت آنلاین محترم شما را در فضای رقابتی امروز کسب و کار آنلاین تقویت کند.
تیم توسعه API فیس بوک می تواند وب سایت پویا و تعاملی را برای تجارت آنلاین شما با توجه به نیاز شما ایجاد کند. آنها استادان توسعه پورتال های وب ، سیستم مدیریت محتوا (CMS) ، سیستم های شبکه مشترک ، سبد خرید ، یکپارچه سازی API و برنامه های وب متعدد هستند.
استخدام توسعه دهنده API فیس بوک معماری برنامه های حرفه ای را ادامه مطالب ایجاد می کند و وب سایت هایی را توسعه می دهد که کاملاً بهینه ، کارآمد و مقیاس پذیر باشند.
توسعه دهندگان API فیس بوک در بهبود حجم یا کیفیت ترافیک به وب سایت ها از موتور جستجو متخصص هستند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *