املاک و مستغلات هنوز در مرکز پنسیلوانیا رونق دارند
در حالی که بقیه بازار ایالات متحده دچار افت می شود ، املاک و مستغلات همچنان در پنسیلوانیا مرکزی رونق می گیرند. این کجا بیشتر از اطراف هریسبورگ ، پایتخت ایالت واقع در بین پیتزبورگ و فیلادلفیا مشهود است. به عنوان مثال ، شرکت سه گانه تاج ، یک سازنده خانه هریسبورگ PA ، در میان یک توسعه بزرگ قرار دارد و حتی در حال بررسی انتقال به بازارهای دیگر خارج از پنسیلوانیا است.
در سطح ملی ، شرکت های املاک و مستغلات فعالیت های خود را کاهش داده اند. اما ، این در همه جا درست نبوده است. شركت Triple Crown كه رهبري در بازار املاك و مستغلات پنسيلوانيا مركزي است ، به ساخت خانه ها و فضاهاي تجاري جديد در هاريسبورگ ادامه مي دهد. همچنین ، بخش مدیریت املاک شرکت دارای 739 خانه اجاره ای ، خانه های شهری و آپارتمان ها و همچنین نزدیک به 1.6 میلیون فوت مربع انبار ، خرده فروشی و فضای اداری در هاریسبورگ پنسیلوانیا و مناطق اطراف آن است.
در انتهای یک سال ستاره ای دیگر ، Triple Crown Corporation توسط “انجمن آپارتمان سال” توسط انجمن آپارتمان ها در Central PA انتخاب شد. این جایزه در سی سال فعالیت این شرکت اعطا شد. شرکت سه گانه تاج پس از بررسی دقیق چندین شرکت منطقه با رتبه برتر به عنوان برنده کلی انتخاب شد.
برخی از کارشناسان معتقدند که موفقیت در بازار PA مرکزی را می توان در سابقه مشاغل خانوادگی جستجو کرد. شرکت سه گانه تاج در سال 1977 توسط الکس دیسانتو تأسیس شد و فقط با چهار کارمند و یک دفتر کار خود را آغاز کرد. دیسانتو این شرکت را در سال 1997 به پسرانش جان و مارک فروخت. اکنون ، پس از 30 سال رشد و سودآوری خوب ، این شرکت به 79 کارمند و هفت دفتر افزایش یافته است.
هنگامی که در مورد آینده شرکت س در اینجا بیشتر بخوانید askedال شد ، مدیر عامل دیسانتو پاسخ داد ، “ما واقعاً معتقدیم که می توانیم طی سه سال آینده سهم خود را از بازار دو برابر کنیم.” برای رسیدن به این هدف بلند پروازانه ، شرکت سه گانه تاج در حال بررسی یک برنامه سه ساله است که شامل امکان گسترش به نیویورک ، دلاور ، مریلند و حتی فلوریدا است – با توجه به بازار فعلی املاک و مستغلات در سراسر کشور ، این یک اتفاق چشمگیر است. مانند خرگوش و لاک پشت ، گاهی اوقات کند و ثابت می تواند برنده مسابقه املاک و مستغلات شود.
مطالب بیشتر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.