شبکه سازی راحت
شبکه سازی بخش مهمی از کسب و کار است و هر زن کسب و کار باید شبکه سازی را انجام دهد تا در سازمان خود به خوبی انجام شود. با توجه به تعهدات دیگر، برخی از زنان در طول شب شبکه را سخت تر می بینند و از این رو ترجیح می دهند در طول روز در عملکردها شرکت کنند.
گزینه های بسیاری که اجازه می دهد زنان برای انجام شبکه با سهولت و راحتی وجود دارد. برخی از این گزینه ها در زیر شرح داده می شوند:

* تماس های تلفنی: هر روز اطمینان حاصل کنید که به مردم زنگ می زنید. چه این افراد دوست و چه خانواده، شما در حال ایجاد روابط و شبکه سازی هستید. بنابراین دفعه بعد که به هر یک از این افراد در زندگی تان زنگ می زنيد، به يک همکار هم زنگ بزنيد. لمس پایه با مردم به طور منظم به روابط خود را قوی تر.

* ایمیل: ارسال و دریافت ایمیل یکی از ساده ترین و سریع ترین راه هایی است که به کمک آن می توانید با افراد در ارتباط باشید. شما باید روزانه ایمیل هایی را برای افراد لیست تماس خود ارسال کنید. ارسال ایمیل به همکاران خود را نیز; فقط براي سلام کردن شايد . در اینجا بیشتر بخوانید اضافه کردن ارزش — ارسال آنها چیزی که شما می دانید آنها علاقه مند به — این راه است که در آن شما می توانید روابط خود را با مشتریان خود را تقویت است. به غیر از آن یک راه عالی برای برقراری ارتباط است و آن را بسیار راحت است. به غیر از در تماس نگه داشتن، شما همچنین می توانید ایمیل برای شاید پیدا کردن یک کار و یا تماس با کسی در زمینه خود را برای به دست آوردن برخی از اطلاعات بیشتر ارسال کنید.

* نامه های ارسالی به صورت روزانه، شما باید آگهی دهنده ها، روزنامه ها، مجله ها و خبرنامه ها را دریافت کنید. چیزی که بسیاری از مردم متوجه نمی شوند این است که این هم نوعی شبکه سازی است. این می تواند به شما کمک کند برای پیدا کردن در مورد روند های جدید در زمینه خود را. این نوع از الکترونیکی بیش از حد می تواند مفید باشد، بنابراین قبل از اینکه شما آن را بی فکر در بن پرتاب، آن را نگاه سریع بیش از. شما هرگز نمی توانید بدانید که اطلاعات جدید از کجا خواهد آمد.

* اینترنت: اینترنت این روزها به یک ابزار شبکه ای بزرگ نیز تبدیل شده است. اینترنت فراهم می کند مردم با انواع اطلاعات است که می تواند مفید باشد. همچنین یکی از مکان های کم خطری محسوب می شود که شبکه سازی می تواند در آن آغاز شود. تنها کاري که بايد بکني اينه که تحقيق کني و بعدش تو راهت باشي

* بوردهای پیام: یکی دیگر از راه های شبکه سازی، پیوستن به یک هیئت پیام است. شما می توانید بدون فاش کردن نام خود را ثبت نام کنید و شما می توانید برای هر گونه اطلاعات شما به دنبال درخواست.
با استفاده از روش های فوق می توان شبکه سازی را در محیطی راحت و به شیوه ای بسیار راحت انجام داد. هر می خواهد کارها را به شیوه ای آسان و راحت انجام دهد و روش های فوق راه های بسیار خوبی برای انجام شبکه در طول روز و با سهولت هستند.
هر یک از روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. اگر چه همیشه به یاد داشته باشید بهترین راه برای ایجاد روابط معمولا جلسات رو در بیشتر بخوانید رو و سپس تماس های تلفنی است. تمرین می سازد کامل — بنابراین سعی کنید تمام راه های دیگر اما فراموش نکنید که به بیرون رفتن وجود دارد و ملاقات با مردم. باور کن با زمان راحت تر ميشه

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *