مزایای استفاده از نوت بوک
نوت بوک یا رایانه لپ تاپ یک کامپیوتر قابل حمل است که می تواند به راحتی در اطراف حمل شود، و قادر به انجام تمام عملکردهای ممکن یک کامپیوتر است. نوت بوک، که معمولاً حدود ۲٫۲ تا حدود ۱۸ پوند وزن دارد، در اندازه های مختلف و ویژگی های متنوع ممکن می آید.
بر خلاف اکثر کالاهای الکترونیکی دیگر، یادگیری نحوه استفاده از یک نوت بوک چیز بزرگی نیست. افرادی که عادت به کار بر روی کامپیوتر دارند، نوت بوک هایی را تقریباً به همان راحتی برای استفاده پیدا می کنند که در حال حاضر از آن استفاده می کنند. با این حال ، پد لمسی و یا trackpads (که در جای ماوس استفاده می شود) ، و یا چوب اشاره ممکن است مشکل کمی برای مبتدیان مطرح ، هر چند آنها به راحتی می تواند یک موش خارجی متصل. با این وجود، این واقعیت که نوت بوک ها چنین شباهت زیادی به رایانه ها دارند، مطمئناً به عنوان یک مزیت بزرگ برای کاربران عمل می کند.
این در اینجا بیشتر بخوانید روزها نوت بوک نیز می تواند بخواند و همچنین سی دی و دی وی دی بنویسد. آنها همچنین قادر به کپی و انتقال داده ها با استفاده از دستگاه های بلوتوث هستند. بسیاری از اوقات، این در نوت بوک ساخته شده است، هر چند یکی ممکن است نیاز به ضمیمه آنها را خارجی اگر ویژگی های در حال حاضر از قبل ارائه نشده است. درایوهای قلم و غیره نیز می توانند بر روی نوت بوک ها برای تبادل داده ها مورد استفاده قرار گیرند. نوت بوک ها همچنین اجازه می دهد مزایای استفاده از اتصال به اینترنت پس از پیکربندی مناسب انجام شده است. این روزها می توان از میکروفن ها و دوربین های وب با نوت بوک ها نیز استفاده کرد.
این روزها انواع مختلفی از نوت بوک ها وجود دارد که در بازار موجود است. این را می توان به طور گسترده ای به عنوان رایانه های شخصی فوق العاده تلفن همراه (یا UMPCs)، کامپیوترهای جایگزین دسکتاپ و ultraportables طبقه بندی شده است. در حالی که رایانه های شخصی فوق العاده موبایل لپ تاپ هایی هستند که به راحتی می توانند به دلیل اندازه کوچک اضافی خود در اطراف حمل شوند، رایانه های جایگزین دسکتاپ قدرتمند بیشتر در یک مکان ثابت مورد استفاده قرار می گیرند. آنها حجیم تر و وزن بیشتر در مقایسه با ultraportables گران قیمت است که به طور خاص برای آن دسته از مسافران کسب و کار که نیاز به نوت بوک های کوچک و همچنین سبک وزن است که می تواند به راحتی در اطراف حمل به معنای, در حالی که سفر در اطراف.
نوت بوک ها به ویژه برای کسانی که مجبورند ساعت های طولانی روی رایانه ها کار کنند، یا به شدت به رایانه ها برای کارشان وابسته هستند، مفید هستند. اگر چه نوت بوک ممکن است به عنوان قدرتمند به عنوان کامپیوتر تمایل به برای محدوده قیمت همان باشد، آنها قادر به انجام تمام توابع است که هر کامپیوتر انجام دهد. تعدادی از انواع می تواند از انتخاب وجود دارد و ویژگی های خاص، گنجانده شده در هر نوت بوک، از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است. بسیار آن را در محدوده قیمت و تولید کننده بستگی دارد.
منبع اصلی قدرت برای یک نوت بوک باتری اصلی آن، و آداپتور خارجی است که برای شارژ باتری، هر از چند وقت استفاده می شود. این کار به کاربر اجازه می دهد تا ساعت ها با هم روی لپ تاپ خود کار کند، بدون اینکه مجبور باشد آن اینجا را با هیچ سیم متصل کند، تا زمانی که باتری تمام شود. زمان گرفته شده برای شارژ باتری از یک نوت بوک به نوت بوک دیگر متفاوت است، هر چند معمولاً شارژ آن ها بیش از چند ساعت طول نمی کشد.
با گذشت هر روز، و تحولات جدید در فناوری، نوت بوک ها در میان مردم سراسر جهان روز به روز محبوب تر می شوند. اگرچه این در ابتدا برای کلاس کسب و کار، که وابسته به کامپیوتر خود رشد کرده بود، این روزها نوت بوک ها تقریبا توسط هر کسی و همه استفاده می شود.
کاهش قیمت ها، کاهش اندازه ها و ویژگی های رو به رشد مطمئنا ً نوت بوک ها را به یکی از بیشترین جستجوها پس از دستگاه های الکترونیکی هزاره جدید می کند. از این رو در دنیای امروز داشتن دفترچه به یک ضرورت تبدیل شده است، هیچ نمی تواند بدون یکی بماند. بعد از همه کسانی که می توانند تجمل/ضرورت بدهی یک دفترچه در دنیای امروز را انکار کنند؟!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *