فرصت کسب و کار اینترنتی_ آیا می خواهید با وردپرس سودآور باشید؟
مشاهده سایر مقالات نویسنده WordPress سیستم وبلاگ نویسی مورد علاقه من است. این برنامه رایگان است و میلیون ها کاربر با پایگاه پشتیبانی قابل توجه وجود دارد. اگر ، اگر به وردپرس به عنوان یک فرصت کسب و کار اینترنتی فکر می کنید ، باید با دقت در مورد انتخاب های میزبان وب خود فکر کنید. گزینه های شما عبارتند از:

* می توانید وردپرس را در وب سرورهای منحصر به فرد خود ، میزبان وبلاگ خود قرار دهید.

* می توانید یک ارائه دهنده میزبانی وب مستقل انتخاب کنید و از نسخه شخصی خود از برنامه وردپرس در آنجا استفاده کنید. این همان کاری است که من با این وبلاگ انجام می دهم.
سرور میزبان وبلاگ چیست: این رایانه ای در اینترنت است که داده های وبلاگ شما و نرم افزار وردپرس در اینجا بیشتر بخوانید در آن زندگی می کند. شرکتهای میزبان به طور معمول هزاران وبلاگ را میزبانی می کنند و هزینه ای مکرر برای این سرویس می گیرند.
در اینجا نکات مثبت و منفی میزبانی وبلاگ خود در سرورهای وردپرس آورده شده است:
طرفداران.

* میزبانی WordPress.com رایگان است. هزینه های معمولی که توسط شرکت های میزبان مستقل اخذ می شوند 3-5 دلار در ماه است.

* از آنجا که وردپرس هم سرورها و هم نرم افزارها را به طور انحصاری برای سایت های وردپرس کار می کند ، سخت افزار و نرم افزار بسیار خوب با هم کار می کنند. وردپرس توسط بسیاری از شرکت های میزبان مستقل به عنوان یک گزینه رایگان ارائه می شود اما به طور کلی تمرکز اصلی آنها نیست …!

* ایجاد و نگهداری وبلاگ شما بسیار سریع و آسان است.
منفی ها

* انعطاف پذیری کمتری دارد. از طرف دیگر ، هنگامی که وبلاگ وردپرس خود را در حساب میزبانی مستقل خود تنظیم و نگهداری می کنید ، هزاران گزینه برای عملکرد و شکل ظاهری سایت خود پیدا می کنید.

* شما نمی توانید از نام دامنه منحصر به فرد خود استفاده کنید. شما باید “wordpress.com” را به عنوان بخشی از آدرس اینترنتی یا آدرس وب خود داشته باشید. برخی از مهمانان وبلاگ این موضوع را درک می کنند و فکر می کنند شما یک وبلاگ نویس آماتور یا یک شخص تجاری هستید.

* شما نمی توانید تبلیغات مورد نظر خود را در وبلاگ خود قرار دهید.

* لازم است به وردپرس اجازه دهید تبلیغات خود را در سایت اینترنتی شما قرار دهد ، مگر اینکه برای از بین بردن آنها هزینه ای پرداخت کنید.
پتانسیل وبلاگ برای فرصت های شغلی اینترنتی به طور قابل توجهی توسط این دو نکته محدود می شود. بیشتر بعلاوه ، نکته 2 نیز به طور حتم منفی خواهد بود.
چندین وب سایت میزبان وبلاگ بدون هزینه تبلیغات را فعال می کنند. بلاگر نمونه موردی است. با این وجود ، شما هنوز نام دامنه ویژه خود را نخواهید یافت و محدودیت های عمده ای در انعطاف پذیری در تمام قابلیت ها در مقایسه با وردپرس میزبان مستقل وجود دارد.
در پایان ، اگر قصد دارید از وبلاگ خود به عنوان یک فرصت شغلی اینترنتی استفاده کنید ، احتمالاً برای مدت طولانی از هرگونه رزولوشن رایگان ناراضی خواهید بود. به زودی می خواهید از محدودیت های “رایگان” خلاص شوید و از میزبانانی که تا حدی از تلاش های وبلاگ نویسی شما سود می برند مستقل شوید. مراحل عبارتند از:

* برنامه ای را با یک سازمان میزبان وب تنظیم کنید که نصب رایگان وردپرس را تأمین کند. “WordPress hosting free” را در Google وارد کنید و چندین مورد از آنها را پیدا خواهید کرد.

* ثبت نام دامنه شرکت میزبان شما معمولاً می تواند به شما در یافتن و ثبت نام خوب کمک کند.

* وبلاگ وردپرس خود را نصب کنید. شما فقط باید دستورالعمل های شرکت میزبان را دنبال کنید.

* وبلاگ دور! با شروع جمع آوری محتوای خوب در وبلاگ خود ، در مورد گزینه های تبلیغاتی خود تحقیق کنید. شرکت میزبان شما باید بتواند در این تحقیق به شما کمک کند.
در غیر این صورت ، اگر فقط می خواهید با نوشتن یک وبلاگ “آزمایش” کنید تا مشخص شود از آن لذت می برید و دقیقاً آنچه را که لازم است به دست آورده اید ، یک وبلاگ وردپرس بدون هزینه یک مکان عالی برای شروع است. واقعیتی که می توانید با یک برنامه تجاری بازاریابی و تبلیغات ، بعداً آن را به سرعت به وبلاگ خودگردان تبدیل کنید ، جذابیت آن را به عنوان “وبلاگ اساسی” افزایش می دهد. نکته مهم این است که آنچه را که برای شروع می خواهد انجام دهید. ممکن است هرگز نتوانید از توانایی خود برای وبلاگ نویسی و سایت سازی مطلع شوید ، مگر اینکه یک بار امتحان کنید. همانطور که انجام می دهید ، به عناوین دامنه احتمالی فکر کنید که با تجارت آنلاین یا هویت شخصی شما مرتبط هستند. در چندین وب سایت میزبانی وب گشت و گذار کنید و بررسی کنید که آیا نام برخی از دامنه های شما وجود دارد یا خیر. لذت بخش است!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *