چگونه می تواند کاربران دفتر و کارگزاران املاک و مستغلات تجاری سازگار با Future_
بر اساس اخبار اخیر، پروتکل های دور شدن فیزیکی می تواند تا سه ماه دیگر، یا حتی طولانی تر، در انتاریو تمدید شود. حتی در آن زمان، این احتمال وجود دارد که مردم به دور ماندن ادامه دهند تا زمانی که تهدید کروناویروس نشان داده شده است که برای همیشه از بین رفته است. این امر صحنه را برای یک واقعیت مدرن تعیین می کند که در آن کارگران بیش از هر زمان دیگری از خانه کار می کنند.
شان موریسون، رئیس OREA در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «دولت انتاریو املاک و مستغلات را یک سرویس ضروری اعلام کرد، به منظور اجازه بستن معاملات.» شان موریسون رئیس OREA در یک بیانیه مطبوعاتی افزود: «من می خواهم روشن کنم که این به معنای کسب و کار طبق معمول برای رئالیتورهای انتاریو نیست.» این بدان معناست که ما باید شیوه اداره کارگزاری هایمان را تغییر خواهیم داد.
به همین دلیل است که به عنوان یک شرکت کارگزاری املاک و مستغلات تجاری در تورنتو، مهم تر از همیشه برای حفظ نوآوری و نوآوری آن ذهنیت در شرکت شما، کشت راه های جدید برای اجرای کسب و کار با تیم خود است. صنعت املاک و مستغلات در حال حاضر تهویه به آب های ناشناخته، دیوانه وار در تلاش برای نگه داشتن با جهان همیشه در حال تغییر است. برای زنده ماندن، نیاز به تغییر و سازگاری هرگز بیشتر نبوده است. زیرساخت های املاک و مستغلات تازه پیدا شده، به نظر من، خود را به روش های زیر آشکار می کند.
تغییر نگرش نسبت به فیلم مربع
تغییر قابل توجهی در مستاجران فشار برای کاهش فیلم مربع تجاری خود را به منظور کاهش قرار گرفتن در معرض آنها وجود دارد. اگر قبلا ً این کار را نکرده باشند، مستاجران با گروه هایی بیش از ده نفر فضاهای مشترک را ترک می کنند تا زمانی که جمع شدن دوباره در گروه ها امن باشد.
این چیزی است که شرکت های کارگزاری املاک و مستغلات در تورنتو شروع به متوجه است. بنا به گزارش ها تا ۱۴ مارس ۲۰۲۰، بازار املاک و مستغلات در تورنتو از مدت مشابه سال گذشته ۳۷٪ کاهش یافته بود.
کاربران فضای بزرگتر به دنبال ادغام این زیرساخت های تازه ساخته شده کار از خانه برای کاهش اتکای خود به فضای اداری پرهزینه در مرکز شهر خواهند بود. هر دوی این کلاس ها به اتاق های کوچکتر نقل مکان خواهند کرد، بنابراین انتظار فشار در محدوده فضایی ۱۵۰۰ تا ۸۰ فوت مربعی را داشته باشید تا همه چیز حل و فصل شود.
کارگزاران تجاری باید با مشتریان خود در ارتباط بمانند و به آنها اطلاع دهند که فضاهای آماده فناوری در حال حاضر در دسترس هستند که ممکن است قبلاً در دسترس نبوده باشند. کوچک سازی به مشتری شما کمک خواهد کرد که پول پس انداز کنید، و آنها برای کمک های شما سپاسگزار خواهند بود.
فضاهایی را که ممکن است در گذشته خدمت کرده یا نه، دوباره بازدید کنید، و واقعا ً با نیازهای مشتری بفهمید. به جای پرداخت در مقابل، به مشتری خود توصیه کنید که از فرصت هایی برای اجاره کمتر استفاده کند و اتاق را با کمک هزینه موجر-مستاجر یا حتی بسته های مبلمان صندوق در طول یک سال دوباره پیکربندی کند.
تکیه جدید بر ابزارهای دیجیتال ظهور کرده است
به منظور مستاجران بالقوه جدید به تصمیم گیری سریع، آنها اطلاعات تایید شده و دسترسی به واحد نیاز دارند – اگر چه آنها ممکن است نمی خواهند و یا قادر به بازدید از آنها را به صورت شخصی تا زمانی که تهدید همه گیر تصویب شده است. صاحبان املاک و کارگزاران باید اطلاعات سریع و دقیقی را در اختیار مستاجران بالقوه آینده قرار دهند تا با بهره گیری از ابزارهای دیجیتالی مانند:
مستاجران آینده نگر جدید ممکن است نیاز به اطلاعات تایید شده و دسترسی به واحدها به منظور تصمیم گیری سریع، حتی اگر آنها نمی خواهند و یا قادر به بازدید از آنها را در فرد قبل از تهدید همه گیر تصویب شده است. صاحبان املاک و مستغلات و کارگزاران نیاز به استفاده از منابع دیجیتال برای ارائه مستاجران آینده نگر با جزئیات سریع و دقیق به منظور اجاره به طور موثر املاک خود را مانند:
تورهای مجازی.
طرح های طبقه سه بعد.
• طرح های فضایی که می تواند به نیازهای مستأجران سفارشی (و به سرعت).
• ساخته شده در طرح مبلمان و قیمت گذاری.
• رندر واقع بینانه از فضای به پایان رسید چه شکلی است، اگر آن را در حال حاضر در شرایط حرکت نیست.
• دسترسی آسان به وکیل و اطلاعات عمومی در صورتی که قرار است یک معامله به پایان برسد.
کارگزاران با کمک صاحبخانه ها باید بتوانند فضاهای قابل در اینجا بیشتر بخوانید کاهش را مجازی کنند و اجازه دادن به مستاجران را در نظر بگیرند که توافقات خود را در یک پیاده روی نهایی فضا شرط بندی کنند. و به نظر می رسد که ما به طور طبیعی در این مسیر حرکت می کنیم. با اکثریت مشتریان املاک و مستغلات امروز مکان یابی، بررسی، و اتصال از راه دور، آن را حس می کند به بیشتر از صنعت ما آنلاین است.
این یک تماس بیدار برای کارگزاران املاک و مستغلات تجاری است. رفتاری که ما به عنوان یک صنعت در حال حاضر، در وسط یک بحران، تنها به یک محیط املاک و مستغلات قوی تر در آینده کمک خواهد کرد – یکی است که بیش از فقط فیزیکی است. تا به حال، املاک و مستغلات در بخش فن آوری فاقد، عدم استفاده از فن آوری هایی که زمانی تصور می شد منسوخ و یا بیش از حد. واقعیت افزوده، تورهای مجازی سه بعدی، و طرح های طبقه دیجیتالی شده، از سوی دیگر، می تواند شروع به استفاده در مقیاس بزرگ کند. در پایان معتقدیم صنعت املاک و بیشتر مستغلات با خلاقیت، پالایش و آگاهی بازار بیش از هر زمان دیگری از این قفل بیرون خواهد آمد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *