3 تله کشنده که پس انداز شما را اژدر می کنند
سایر مقالات نویسنده را مشاهده کنید امور مالی ما با پیرتر شدن به طور کلی پیچیده تر می شوند و غیر معمول نیست بیشتر که بدهی ما را در سال های بازنشستگی دنبال می کند. با اجتناب از تله های بدهی مشترک ، می توانیم به اسرار ایجاد جریان پول نقد مثبت دسترسی پیدا کنیم و توانایی ساخت تخم مرغ لانه بازنشستگی را داشته باشیم.

* وام مسکن بسیار زیاد رویای بزرگ استرالیا مالکیت خانه است. فرو رفتن در بازار املاک یک تمرین “احساس خوب” است. صاحبان خانه ها امنیت مالکیت خانه خود را به طور کامل می خواهند و با گذشت سالها شاهد افزایش ارزش آن هستند.
دام این است که تعداد زیادی از خریداران ملک از بین رفته و تمایل به خرید خانه بیش از حد برای بودجه خود دارند. فرار هنگام خرید ملک مسکونی آسان است و بیشتر ما نیز ناخودآگاه سعی در مطابقت با جونز داریم. همچنین بانک ها به وام گیرندگان اجازه می دهند تا ظرفیت وام خود را به میزان توانایی وام گیرنده افزایش دهند. با این حال ، بیشتر وام گیرندگان زحمت نمی کشند ، یا فراموش می کنند که در افزایش نرخ بهره بالقوه یا از دست دادن شغل خود تأثیر بگذارند.
نکته این است که بسیار کمتر از حد ظرفیت وام خود را وام بگیرید. با این کار جریان وجه نقد آزاد می شود تا بازپرداخت اضافی در رهن امکان پذیر شود. مبلغ بدهی خیلی سریعتر کاهش می یابد و همراه با سود سرمایه سریعتر ارزش سهام ایجاد می کند.
پرداخت سریعتر وام مسکن ، بدهی را در سطوح قابل کنترل نگه می دارد و باعث می شود سبد سرمایه گذاری زودتر از دیرتر آغاز شود.

* خرید بال آن همه ما تصمیمات تکانشی می گیریم ، چیزی را می بینیم که باید داشته باشیم و خون به سرمان می ریزد و هیچ چیز مانع ما نمی شود تا زمانی که مال خود را از دست بدهیم. این می تواند تاپ های مخصوص بچه ها در مدرسه ، ماشین جدید ، لباس ، مبلمان و غیره باشد. از طرف دیگر ، هیچ پولی در حساب بانکی وجود ندارد ، این پول خالی است. در این عصر وام های شخصی و کارت های اعتباری می توانند به ما کمک کنند تا این شکاف های جریان نقدی را برطرف کنیم. با این وجود آنها همیشه باید در حد اعتدال استفاده شوند.

* سو abuseاستفاده از اعتبار کارتهای اعتباری اینجا تقریباً یکی از موارد ضروری این روزها در کیف پول شماست ، خصوصاً اگر می خواهید به مسافرت بروید یا به تعطیلات بروید. رزرو هتل یا اتومبیل کرایه ای بدون آن تقریباً غیرممکن است. هنگامی که ما به خرید مواد غذایی می پردازیم ، بنزین می خریم یا در آن فروش تابستانی که معامله ای غیرقابل مقاومت را ارائه می دهد ، می توانند بسیار راحت باشند.
بیشتر ، اگر همه کارتهای اعتباری دارای یک دوره بدون بهره نیستند ، بنابراین تا زمانی که مانده کامل متعلق به پایان دوره بدون بهره پرداخت شود ، می توان از هرگونه هزینه احتمالی بهره جلوگیری کرد.
با گفتن این موارد ، خطرات ذاتی در ارتباط با کارت های اعتباری وجود دارد ، زیرا انجام خریدهای غیرضروری بسیار آسان است. از این فکر که از حمل پول رایگان در کیف پول خود جلوگیری کنید. همانطور که تبلیغات همیشه در پایان می گوید ، “با مسئولیت قمار”.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *