بازاریابی مقاله می تواند درآمد شما از بازاریابی اینترنتی را افزایش دهد.
مشاهده سایر مقالات نویسنده بازاریابی مقاله برای یک آماتور بازاریابی اینترنتی به نظر می رسد یک ترسناک باشد. با بسیاری از راه های تبلیغ محصولات و آغاز تماس ، ممکن است کمترین روش به نظر برسد. ارزیابی هایی از این دست معمولاً اشتباه هستند و می توانند مانع نتایج بازاریابی شوند.
بیایید یک روش تبلیغاتی متعارف تر مانند یک مجله را بررسی کنیم. اگر صفحات آن را بررسی کنید ، سرمقاله های کوتاه ، تفسیرها ، یا انتقاداتی درباره محصولی که قرار است تا تاریخ خاص آینده منتشر شود را خواهید یافت. در صفحه الحاقی ، تبلیغات صفحه کامل این محصول همراه با عکس و منابع برای اطلاعات بیشتر به نمایش در می آید.
حتی یک روش شناخته شده تر ، استفاده از تلویزیون است ، شما ده ها نفر از مشاهیر را پیدا خواهید کرد که در همه ساعات شبانه روز محصولات و خدمات جدید را نمایندگی می کنند. بازاریابی مقاله برای اینترنت معادل است. دلایل زیر توضیح می دهند که چرا بازاریابی مقاله برای پروژه های بازاریابی اینترنتی شما ضروری است:

* بازاریابی مقاله راهی عالی برای معرفی محصولات شماست. اگر در این زمینه جدید باشید ، این یک روش خارق العاده برای فریب مشتریان بالقوه است. یک مقاله که به خوبی نوشته شده باشد ، نه تنها جزئیات محصول شما چیست و چه کاری انجام می دهد ، بلکه اعتبار شما را در مورد مشتریان بالقوه در مورد آن موضوع تقویت می کند.

* بازاریابی مقاله نسبتاً ارزان است. این با بسیاری از روشهای گران قیمت دیگر برای تبلیغات اینترنتی قابل مقایسه نیست. بازاریابی مقاله برای بازاریابی محصول یا خدمات شما به مبلغ زیادی نیاز ندارد. در واقع شما می توانید بازاریابی مقاله را بصورت رایگان شروع کنید ، مشروط بر اینکه در نوشتن مهارت داشته باشید. حتی می توانید مقالات خود را در وب سایت ها یا وبلاگ های دیگر به صورت رایگان منتشر کنید!

* مقالات خوب نوشته شده می توانند روزانه صدها بازدید کننده را به وب سایت شما سوق دهند. برخلاف آگهی ها و تبلیغات طبقه بندی شده ، بازاریابی مقاله توصیف عمیقی از یک محصول یا خدمات را ارائه می دهد که خواننده را مجبور می کند از وب سایت شما بازدید کند. بازاریابی مقاله یک بزرگراه یک خطه را برای بازدیدکنندگان وب سایت شما بدون نیاز به دانستن آدرس آن فراهم می کند.

* یک مقاله می تواند فروش یک محصول را به سرعت تحریک کند ، به ویژه اگر بتواند تمام س theالات خوانندگان را برآورده کند. یک عکس و چند خط اطلاعات گاهی اوقات کافی نیست. ممکن است برای کمک به تبدیل خواننده به مشتری ، نامه فروش طولانی تر و آموزنده تری نیاز باشد.
بازاریابی مقاله می تواند بازدید کنندگان قابل توجه تری را به وب سایت مطالب مرتبط های شما جذب کند ، تکمیل این فرآیند مهم است. این نکات با این کار تضمین می کنند:

* مقالات را در موضوعات خاص بنویسید. مقالات عمومی به وفور در سراسر اینترنت ارسال می شوند. اگر خواننده ای تشخیص دهد که قبلاً آن را در جای دیگری خوانده است ، بی علاقه می شود و آنقدر می ماند که روی هر یک از پیوندهای شما کلیک کند. اطمینان حاصل کنید که مقاله شما یک بازار دقیق را هدف قرار داده است.

* اطمینان حاصل کنید که در مورد موارد مرتبط با محصول یا خدمات خود صحبت می کنید. داستانی را منتقل کنید یا تجربه ای را که واقعاً برای شما یا کسی که می شناسید اتفاق افتاده است. اطمینان حاصل کنید که برای احترام به حریم خصوصی ، قوانین اساسی ناشناس ماندن را رعایت می کنید. این توجه خواننده شما را جلب می کند و اعتبار مقاله شما را افزایش می دهد و باعث جذابیت بیشتر آن می شود.

* از روحیه و زبان مناسب در مقاله خود استفاده کنید. اگر بازار خاصی در ذهن دارید ، در مقاله خود را همان گونه بیان کنید که اگر در حال مکالمه شخصی با شخصی بودید.
با بازاریابی مقاله ، از اصطلاحات مناسب با خوانندگان خود استفاده کنید. اگر بر روی یک گروه خاص متمرکز شده اید ، پس با استفاده از اصطلاحاتی که آنها عادت دارند ترسو نباشید. با این حال استفاده از اصطلاحات فنی برای هیچ یک از افراد علمی علاقه خود را به مقاله شما از دست نمی دهند. اگر کسی با انتخاب واژگان شما آشنا نباشد ، به احتمال زیاد خواندن را متوقف می کند تا اینکه بفهمد ، بنابراین این کار را ساده انجام دهید.

* مقالات خود را به دایرکتوری ها و مجلات اینترنتی ارسال کنید که مطمئناً بازدید از آنها به وفور یافت می شود. بسیاری از دایرکتوری ها و مجلات الکترونیکی دسته بندی خاصی دارند ، حتماً مقاله خود را در یکی از موضوعات مناسب قرار دهید. انتشار مقاله شما رایگان است و برای این کار هزینه ای به شما پرداخت نمی شود ، اما این موضوع مهم نیست. مقاله شما منتشر می شود و به جامعه خوانندگان قبلاً تاسیس شده آنها ارائه می شود و باعث نمایش فوری می شود.

* مقالات مفید بنویسید. مردم از اینترنت استفاده می کنند که شما اطلاعاتی پیدا می کنید ، مقاله شما باید این اطلاعات را به آنها ارائه دهد. از بازاریابی مقاله برای ایجاد مقاله ای ساده برای پیروی از دستورالعمل ها یا راهنماهای کامل برای یک سرگرمی خاص یا به عنوان منبع استفاده کنید. اگر درک مطلب شما آسان باشد ، خوانندگان بیشتر خواندن مقاله شما را به پایان می رسانند.

* چیزی را به رایگان اهدا کنید و آن را در مقاله خود فاش کنید. با بازاریابی مقاله می توانید نکات برجسته وب سایت ها یا محصولات خود را بیان کنید. برای خواننده توضیح دهید که مزایایی که با بازدید از وب سایت یا محصول شما دریافت می کنند و اینکه چرا فقط در وب سایت شما آن را پیدا می کنند ، توضیح دهید. با تمام گزینه هایی که خواننده در اینترنت با آن روبرو می شود ، مهم است که از برجسته بودن خود اطمینان حاصل کنید.

* حتماً پیوندی به وب سایت خود را در مقاله خود قرار دهید. با این کار خوانندگان راهی برای بازدید از سایت یا محصول شما بیشتر ایجاد می کنند. همچنین می توانید از طریق ایمیل بازخورد یا نظر بخواهید ، به ویژه اگر مقاله شما تحریک کننده باشد و علاقه زیادی به شما ایجاد کند.
بازاریابی مقاله ابزاری خارق العاده برای افزایش تلاش های شما در زمینه بازاریابی اینترنتی است. این به هزینه شروع کم یا بدون نیاز دارد. انجام آن بسیار ساده است و از همه بهتر ، می تواند گردش مداوم بازدیدکنندگان از وب سایت یا محصولات شما را ایجاد کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *